Hair stylist bun

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lemoni spune:

Cand vin din concediu iti trimet , poate se mai decoloreaza de la soare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SIMONABB spune:

Celor care doriti sa deveniti blonde, v-il recomand pe Cristi Pascu. Dureaza mai multe sedinte pina se obtine culoarea dorita, dar in final arati blonda natural, nu exista aspectul acela de "overprocessed", parul nu se rupe si nu e uscat.


http://community.webshots.com/user/simonabb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IoanaDark spune:

Salutari,

M-am decis sa ma tund dupa luni in care nu am mai facut-o... si as vrea sa ii dau o forma parului (care este lung), insa mi-e teama de toti coafezii care iti taie excesiv de mult din par.

unde as putea sa ma duc? Vreau sa ii dau forma, o schimbare oarecare, dar nu il vreau scurt.

Mi-a atras atentia descrierea lui Claudiu de la LC Line. Insa vad ca el este laudat pt vopsiri, iar eu vreau doar tuns...
De altfel, am auzit si de salonul Egoist, cel putin cel din piata dorobanti era destul de apreciat. stiti ceva de el?

Multumesc frumos de orice informatie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carrye spune:

Du-te la Cristi Pascu, eu ma rugam de el sa ma tunda si nu ma tundea decat la varfuri si cand crestea destul de mult il mai aranja. El este adeptul parului lung.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefiuta spune:

St Etienne Institute - pe Calarasi, toate fetele sunt profesioniste, au o pregatire f buna, sunt f dragute, de fiecare data cand merg ma simt tratata ca o printesa. o recomand in special pe d-na Marina.

leuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melany72 spune:

Mai fetelor, vad ca nu ati mai dat demult pe aici! Ateptati sa va creasca parul?
Vreau si eu sa ma tund, il am dincolo de umeri, drept si m-am cam plictisit..si vreau o schimbare drastica, adicatelea cam ca Riahna daca stiti noua ei frizura, aia scurta.
Am auzit si eu ca la Confashion, pe N.Iorga ar fi un baiet ,Cornel, care se pricepe la filat ....stiti ceva de el?

Multumesc.

Mergi la inceput