Hair stylist bun

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carm3n spune:

caithleen,
si eu am platit 4 mil pentru rezultatul "minunat" din mall...si 3+ pentru essenza club.
am fost plecata, imi pare rau ca nu am putut sa citesc mesajul tau, ti-as fi dat numarul de telefon al lui claudiu si poate ar fi reusit sa-si faca timp. oricum, daca ajungi la el te rog sa-mi spui daca esti multumita sau nu. el te intreaba si daca vrei sa te decoloreze si iti prezinta toate variantele disponibile cu rezultatele pe care le poate obtine.
tenul meu este foarte alb si am ochii verzi, cu toate astea am parul destul de inchis la culoare deci dificil de facut blond doar din vopsea. mentionez ca pe mine m-a vopsit cu alfaparf pentru ca deschide mai mult ( desi el este fan joico ). dupa aproape 3 saptamani culoarea parului meu arata inca super. mi-a recomandat si un sampon pentru parul blond care contine particule mov pentru stralucirea aceea argintie, din pacate am plecat in mare graba si am uitat de sampon dar am sa-l incerc.
mi-ar placea sa fii multumita de rezultat pentru ca stiu ce inseamna sa cauti pe cineva cu adevarat priceput si sa nu gasesti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caithleen spune:

carm3n,
inca nu am reusit sa-mi fac programare...asa ca am stat asa de sarbatori, decat sa ma grabesc si sa ma duc in alta parte sa mi-l distruga de tot. te-as ruga sa-mi dai nr lui claudiu de telefon ca sa merg la sigur.si eu am tenul deschs si parul destul de inchis la nuanta. folosesc de la joico sapmponul acela cu reflexe ptr par blond (movicios la culoare) si intr-adevar mai taie nunata de galben si improspateaza culoarea.
de-abia astept sa ma fac frumoasa :)
astept mesajul tau cu nr de tel. mercic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carm3n spune:

caithleen,
ti-am trimis un e-mail. sper sa-ti fie de folos.
samponul probabil ca este cel de care spui tu pentru ca m-a spalat cu un sampon mov la culoare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caithleen spune:

ptr carm3n
mercic frumos ptr mesaj. l-am primit. si pentru informatiile suplimentare.. e super ok ce mi-ai scris.
cum ajung acasa il sun si fac programare ptr saptamana ce vine..
de-abia astept! imediat ce ma vopsesc iti dau de stire!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caithleen spune:

buna fetelor!
am fost la claudiu la recomandarea lui carm3n si nu regret deloc!
a avut dreptate cu tot ce a zis.
mi-a iesit un blond mediu superb..si de tunsoare sunt f multumita.
ce sa mai zic de preturi! a fost jumate din ce am dat eu ultima data la salonul la care fusesem si mi-a iesit circul ala..si tot cu joico m-a vopsit si claudiu..si mi-a facut si tratament.plus coafat.
a fost foarte dragut si atent si mi-a explicat intregul procedeu...
cand m-a vazut mama a zis ca vrea si ea sa mearga :P...si ea tot blonda e :d
anyway, voiam sa-i multumesc lui carm3n mult de tot!
vi-l recomand cu caldura...sa-i explicati cum v-ati dori sa va iasa nuanta ca este foarte rabdator si explica si combinatiile pe care le face.
sa fiti frumoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clau2toma spune:

Am fost acum 2 sapt la salonul lui Radu de vis a vis de P-ta Domeni la Bebe . am iesit super de la el .,iar pe un vopsit ,spalat ,tuns si aranjat am dat 100 de roni .Cica Dl Radu nu ar mai fi acolo dar sunt ucenicii Dansului pe care i-a pregatit .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dooku3 spune:

Un portal care pe mine ma ajuta cat de cat-"divahair.ro".Acolo este si o lista cu multe saloane din Bucuresti(si nu numai),cu info pentru fiecare in parte.Eu am o relatie de love-hate cu parul meu,mereu a fost asa.Acum o luna l-am facut codite(braids)cu mese si cand le-am dat jos m-am hotarat ca vreau sa-l tai aprox. pana la umeri(acum e pana la talie) si sa-l readuc la culoarea naturala(acum saten inchis,natural blond cenusiu).Cum experientele mele cu asa-zisii hair-stylist s-au terminat intotdeauna prost pana acum-toti fileaza si eu am un par foaaarte subtire asa ca,in loc de volumul pe care ei il propovaduiesc,pare si mai subtire dupa..am decis sa merg..la noroc.Din portalul mai sus mentionat am ales unul din saloanele recomadate de divahair si sa vedem ce-o iesi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carm3n spune:

caithleen,
ma bucur ca esti multumita.
si multe multe...pentru claudiu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Naty spune:

Fetelor, eu de aproape 2 ani am gasit coafeza ideala.
Lucreaza la Anastasia Studio, pe 13 Septemebrie, vis-a-vis de Marriot, o cheama Mirela.
Si eu si nasa mea ne tundem acolo de mult si amandoua suntem super multumite.
Precizez ca amandoua avem parul foarte dificil si suntem destul de pretentioase.
Preturile sunt marisoare, dar merita.

Raluca, mami de Ioana - Alexandra (10.10.2004)
3 ani!
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52035" target="_blank">POVESTEA BEBELINEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana_13 spune:

Buna seara fetelor!

carm3n te rog muult de tot sa imi dau si mie detalii despre Claudiu (LC Linde). trebuie sa imi schimb ceva la par fiindca incep o slujba noua si as vrea sa arat impecabil

Pupici!

Mergi la inceput