Hair stylist bun

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Onetzica spune:

carrye esti sigura ca s-a ocupat el personal de tine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carrye spune:

Draga mea, ai cumva idee ca nu stiu despre cine scriu?
Cristi se ocupa personal de toate clientele care intra in salon. Evident ca nu sta el sa puna vopseaua in cap, desi eu sunt privilegiata cand merg acolo :P
Dar el sta de vorba cu fiecare clienta, el stie ce vopsea se aplica si doar el tunde.
Are un stil aparte de a se ocupa de clientii lui, eu il admir foarte mult. Mai ales ca om!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carrye spune:

Ligeea, super daca stai langa salonul ala care s-a deschis acum, pentru ca ti-o pot recomanda cu caldura pe Laura. Este super tare fata!
Eu merg doar in Ankara, pentru ca doar acolo il gasesc pe Cristi. Si de cele mai multe ori are si iubitul meu de vorbit cu el si atunci imbinam utilul cu placutul. :)
Caithleen, mergi linistita in perioada asta. Am fost eu la el inainte de Craciun si desi imi facuse programare, mi-era si jena sa fortez lucrurile si am plecat. M-a chemat ieri si intr-adevar era liber. Fa-ti programare totusi.
Despre pret, imi pare rau, nu iti pot da detalii pentru ca iubitul meu plateste. Eu raman doar cu platitul celor pe acolo. Dau 10 lei tipei care ma spala la par si 40 lei celei care se ocupa de mine. (aplicarea vopselei, uscatul). Cred ca e putin cam mult, dar tin foarte mult la salonul ala si tipa care se ocupa de mine este bestiala. Isi merita toti banii.
Daca esti blonda, cu atat mai bine. Si eu sunt blonda si mi-a iesit o nuanta incredibila. Nu stiu daca stiai, Cristi are pasiune pentru blonde :p Si am vazut niste nuante de blond pe la el prin salon super.
A! si ii place parul lung, nu are mania tunsului precum Geta. Pe mine in 4 luni mi-a taiat doar varfurile. Vreau sa spun ca nu insista cu cine stie ce tunsori sa pleci de acolo in stare de soc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns may spune:

quote:
Originally posted by Carrye


Mergi la Cristi Pascu.


off topic, da' am si io o maaare nelamurire despre Cristi Pascu:
l-am tot vazut in mai multe emisiuni pe Euforia si mi s-a parut ca mereu avea un leucoplast pe nas; stii cumva care-i explicatia? ca mi se pare cam ... "straniu" deja

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carrye spune:

Hahahahaha!
Mda, varianta oficiala este ca s-a batut :p
De fapt, s-a intamplat asta-vara in vacanta, cand a sarit in apa cu ochelarii de scafandru pe ochi...:(
A fost operat la nas, i s-a reconstruit, arata foarte rau de asta se si recupereaza mai greu.
Acum se da cu tot felul de creme dar nu mai are plasturele la nas. Emisiunile alea sunt filmate acum ceva vreme si de asta apare cu plasturele.
Sper ca te-am lamurit :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns may spune:

multumesc, Carrye, la asta nu m-am gindit ; credeam ca are vreun cos mai nashpa, ceva de genu' asta, da' ma gindeam ca nu-i mai trece odata?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligeea spune:

esti sigura apropio de blonde ?

Eu sunt saten deschis si de obicei ma vopsesc in suvite blond cendre , as vrea sa mai incerc si altceva .
Ma duc saptamana viitoare sa vad despre ce e vorba .O recomandare ceva ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carrye spune:

Nu pot sa iti spun decat ce am vazut la el in salon si anume foarte multe femei blonde. Ultima data cand am fost ma nimerisem cu telefonul lui in mana si tocmai primise mesaj de la Elena Udrea.
Ioana Basescu era la el in salon, foarte modesta si finuta. Si ea este blonda, de cand este clienta lui Cristi. :)
Eu mi-am mai spalat parul intre timp de 2 ori de la vopsire si daca atunci imi placea culoarea foarte tare acum sunt in extax!
Sunt sigura ca o sa iti placa ce o sa iasa si poti sa ai incredere in el . Eu niciodata nu ii spun cum sa ma faca, acum i-am spus doar ca vreau sa fiu mai blonda si a zis ca si el vrea sa ma faca mai blonda. Ma asteptam la ceva foarte deschis dar mi-am dat seama ca nu mi-ar fi stat bine si ca mi se potriveste de minune culoarea de acum cu trasaturile mele.
Sa imi spui cum a fost :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligeea spune:

Nu stiu cand deschid -sper sa deschida pana vineri ca duminica s-ar putea sa plec in Germania si aunci ramane peste 2 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carrye spune:

www.cristipascu.ro
Intra pe site si o sa gasesti datele de contact ale saloanelor. Eu cred ca deschid maine, dar suna si verifica, eventual, fa si o programare.

Mergi la inceput