Piticodromul de sept-oct 2005 (169)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Simo74 spune:

Buna ziua minunabilelor!

Pai mai Ruxi... eu te las aseara bine mersi cu copil semi marait si husband in dispozitie de zile mari si acum imi vii cu bubite rosii si mascul ofticos ... pai nu se face ... pupam Mateiu si pe sot da-l pe mana lu' conu Jimi ...ca ori divortam amandoua, ori ii ies barzaunii din cap consortului tau

Kidule m-ai uns pe suflet...deci nu sunt singura care trebuie sa suporte tot ce a inventat tehnica asta pana acum intr-un spatiu de 44 mp

Olgutza posed una bucata de pantaloni de catifea arsi cu tigarea pe genunchiul stang. Tu cum o ai? Pe dreapta sau pe stanga?...aaaa...de gaura vorbesc...de la arsura bineinteles

Madame Popesco lasa telenovelele

Sanatate multa la toti copilasii bolnaviori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns country girl spune:

Gand la gand cu bucurie
N-am murit, nu m-am suparat, doar ca sunt ingrozitor de prinsa cu treaba in ultimele saptamani. Ma rog, nu numai cu treaba. Azi intrai pe net in od exceptional, ca-i ziua lui taica-meu si vreau sa-l felicit pana nu se termina ziua.
In rest, despre noi numa' de bine. Am intrat si noi ca toata lumea in anul porcului
No, promit cu prima ocazie sa scriu mai multe despre noi si sa recuperez despre voi.
Si, aviz Sburatoarei Meme, nu, nu sunt gravida!

Pupacesc tot piticodromul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cge spune:

Ina, m-am linistit daca esti numa' prinsa cu munca.
La Multi Ani si multa sanatate/bucurii bunicului de budinca.

Cristina,
mama lui Victor 07.01.2000 si a Ancai 16.09.2005
Sefii Casei

www.computerbild.ro" target="_blank">Revista lui tati

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jadi spune:

bun asa Ina ca mi-o luam pe partea de telenovele! Dar recunosc cinstit ca sunt fitilangista!

Deni & Vlad & bb2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns locca spune:

Simo, il trimit la Jimi . Maine o vizitez pe dr. voastra, la ea am facut programare. Prima data mi-a zis asistenta ca se poate si azi, dar apoi m-a sunat s-o lasam pe maine. Cred ca o pun de divort cu medicoverul, ca nu-mi place comportamentul in situatii de urgenta sau semi-urgenta.
Ina, bine ca ai mai scris. Inteleg ca ai ratat zodia scorpiei, sau inca se mai poate? La multi ani tatalui!

Va pupez, ma duc la bubos.

Ruxandra cu aka Matei (13 sep. 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anya20 spune:

M-am bagat sa scriu si eu repede un mesaj, ca acu' ma imbarliga si pe mine Popeasca in cine stie ce telenovela . N-am apucat sa citesc din urma, am scris in viteza, cu frica-n san
Ma bucur ca ne-a scris Ina si a elucidat misterul.

editez sa va multumesc pt laudele la adresa copilului. orgoliul meu de mama a fost satisfacut.

Alina Radu Teodor si Anya Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo74 spune:

Ruxi ma bucur ca te duci la dr lui Luca. E o fata de toata isprava, ai sa vezi, un fel de Alina noastra ... sunt sigura ca o sa le dea de cap bubitzelor lui Matei...si mai are cabinetul si in coltul strazii voastre

Ina i-ai dejugat planurile lui Madame Popesco . La multi ani tatalui tau! Sa-ti traiasca!

Jadi pai ce faci?...ne-ai zis ca esti fitilangista si acum ne-ai lasat asa cu fitilul in aer ...vino aici s-o punem de'o telenovela sa-si muste Lazarov pumnii de ciuda

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Bineinteles ca la cat ati scris am ramas iar in urma `

DORY & ALEXANDRA DENISA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jadi spune:

Pai ce fitile sa mai bag, nu vezi ca se feresc femeile astea! Oricum eu pun fitile numai la fetele care imi plac si care tin la gluma .

Deni & Vlad & bb2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Antoanela23 spune:

Bonjiur,

Ce atmosfera vesele e aici,.

Multa sanatate pentru Vladutz, Milan, Matei si alti puiuti bolnavi.

Eu am ratat reteta de drob a lui Jadi, help, please.

Ina, ma bucur ca sunteti bine, asteptam noutati de la voi.
Cge, nu stiam mai mult ca voi, spre rusinea mea.

Diplodocus, ti l-am admirat pe Luca-Mihnea si in leagan si pe website (esti maiastra), e foarte scumpic si are niste obrajiori de-ti vine sa-l mananci. Felicitari pt progresele lui Luca si multe nopti linistite de acum incolo.

Olguta, no problemo, te-am citit la capitolul trecut. Acum ai motiv de shoping, e musai sa-ti iei alti pantaloni si daca se mai lipeste si altceva pe langa cu atat mai bine.
Ce misto ca ati fost la spectacol, eu le-am vazut pe amandoua mai de mult si mi-au placut, primul a fost Lord of the Dance si a fost o revelatie, nu stiam absolut nimic despre spectacol si dansurile irlandeze.

Ruxy, spune-i lui sotzu ca daca nu se poarta adecvat se trezeste pe cap cu un grup manios de mamici si eventuale burtici si atunci sa te tii .

Kid, tiramisu cu fructe de padure, waw, , vorba Cristinei, nu cred ca ma induram sa-l dau la altii.

Pupez fetele dragi, o zi buna,




Anto 19 siVictor (8 octombrie 2005)

Mergi la inceput