Colectia de toamna-iarna 2005 (123)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Madau, insista sa mearga mama ta la doctor ... poat e nu-i ceva grav, insa e mai bine sa mergi mai din timp !

Feletele cochelete, sabatoritele din w-e, ceva detalii, poze de la petreceri?

Cami mami & Daria
Dariuca creste si iar ... creste!
Mami si Dariuca (02.01.2006)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04cfdc1cfe02b5824f0c&skin_id=7" target="_blank">Primul anisor din viata Dariei!
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=22" target="_blank">
... Si noi participam la concurs - poza "ochimari"!

Fii sincer fata de tine insuti si atunci nu vei putea fi fals fata de ceilalti! (Shakespeare)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pischi2003 spune:

Madau, nasoala treaba cu mami a ta. a patit si mama mea ceva asemanator acum cativa ani - s-a culcat ok, s-a trezit cu pareza pe partea dreapta a fetei. Pur si simplu. Acum e ok, da' s-a lasat cu internare, tratament medicamentos, recuperare multa. Tin pumnii sa fie bine si poate o convingi sa mearga mai iute la .

Mihaela si Alexandra - Maria (01.12.2005)
www.dropshots.com/new.php?userid=109466&cdate=20061112&cimg=0" target="_blank">filmuletze Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Cum v-am spus am facut vaccinul azi ... si a facut deja febra Dariuca 38.7 ( m-a sunat mama sa-mi spuna) ... astept cu viu interes seara !

Cami mami & Daria
Dariuca creste si iar ... creste!
Mami si Dariuca (02.01.2006)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04cfdc1cfe02b5824f0c&skin_id=7" target="_blank">Primul anisor din viata Dariei!
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=22" target="_blank">
... Si noi participam la concurs - poza "ochimari"!

Fii sincer fata de tine insuti si atunci nu vei putea fi fals fata de ceilalti! (Shakespeare)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Camelia tinem pumnii ptr pitica..ti-am zis ca de data asta si Miruna a avut febra mare, desi in trecut nu avusesem probleme. S-a rezolvat cu un Novocalmin supozitor.

Alinush daca e vb de site-ul www.ma-reduc.fr, pe ala il avem. mai stii si altul?

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=6" target="_blank"> aici ne puteti vota - poza "concurs 2006a"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madutza10 spune:

Cuscra ,merci mult pt raspuns ,abia astept sa vad ce zice dr dar abia joi mergem ca miecuri iau si rezultatele la kk.
Convinge-o mai pe mama ta sa mearga la dr .,tata a avut accidente vasculare frecvent ,pina a facut pareza ,a dat in arterita ,apoi amputat picior ,nu vreau sa te sperii dar nu-i de gluma ...,ia-o cu forta daca e nevoie



Aici ne puteti vota si pe noi:http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=7

ORLANDO_ANDREAS
(9.12.2005)
si MAMI MADA

Poze ianuarie-februarie 2007


www.onetruemedia.com/shared?p=1b913bfba91d89dbb55d45&skin_id=7&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">FILMULETZ ..,CA TOT E LA MODA :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meems spune:

Madau, multa sanatate si grija cu mama ta.

Soanso, bine ai venit in gasca!

Ionikka, felicitari pentru Aron intarcat!

Madutza, bravo pentru Orlando ca doarme singurel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Madau, multumesc de raspuns! Am luat pitik de la mama si , dupa o doza de Nurofen , acum este ok! O urmaresc pana la nani sa vedem evolutia!

Cami mami & Daria
Dariuca creste si iar ... creste!
Mami si Dariuca (02.01.2006)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04cfdc1cfe02b5824f0c&skin_id=7" target="_blank">Primul anisor din viata Dariei!
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=22" target="_blank">
... Si noi participam la concurs - poza "ochimari"!

Fii sincer fata de tine insuti si atunci nu vei putea fi fals fata de ceilalti! (Shakespeare)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addya spune:



seara buna fetele !
mama ce epidemie de burtici !!! cum mai apuc sa intru shi eu un pic cum mai imi pica okiu pe cate o veste gravidoasa!!! multa sanatate proaspetelor viitoare mamici!!!

n-am apucat sa citesc mai nimic din urma, sper k toata lumea e bine, sanatoasa, voinica!!!

hai sa va zic una din ciclul "asta mi se intampla numai mie..."
va mai aduceti voi aminte ca musiu Razvan a fost ales "cel mai paros bb" ?
eh, chica lui fi-miu avea vreo 15 cm, tragedie antica la spalat pe cap etc.... Ma apuc eu sa-l tund frumos, la foarfeca, tai ce tai, in fine scot o tunsoare punk relativ decenta. Se uita ta-su cu un ochi critic la creatia mea shi-mi zice: nui-i bine la breton, du-te shi tu la coafor sa-l indrepte nitzel! Boon, iau eu piticu a 2-a zi si ma duc la coafeza mea. Gagica imi zice ca nu s-ar baga la foarfeca, sa-l ia cu masina la 3-4 cm, a-l egalizeze peste tot etc. Yo zic ok, cam atat ii lasasem shi eu. Boon, sta fi-miu ce sta (il tineam eu in brate) cat lucreaza tipa la spate, cand sa inceapa in fata se smuceste musiu si-i frge tipei un dos de palma peste masina de tuns de sare departatorul si ne trezim cu o carare nr. 0 fix pe mijlocul capului. Model Basescu. Uite asa a ajuns fi-miu tuns 0 in miezul iernii, ca doar nu era sa-l las cu cararea aia pe mijlocul capului...
n-am facut poze dar promit sa fac repejor pana nu creste chica...

oops, shi sa nu uit, Soanso, bine ai venit in


Adina si BB Razvan

Razvan-Nazdravan
www.dropshots.com/day.php?userid=235207&cdate=20070122&ctime=123718" target="_blank"> Razvan tine o conferinta - filmulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Addya, asteptam poze !!! Lasa ca-i creste parul, nu-ti fa probleme! Eu am preferat sa o tund acum decat mai tarziu (adica peste un an - doi) !
Acuma, daca tot te-am prins imi spui si mie cum ai facut "conferinta" lui Razvanel? te rooooog!

Cami mami & Daria
Dariuca creste si iar ... creste!
Mami si Dariuca (02.01.2006)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04cfdc1cfe02b5824f0c&skin_id=7" target="_blank">Primul anisor din viata Dariei!
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=22" target="_blank">
... Si noi participam la concurs - poza "ochimari"!

Fii sincer fata de tine insuti si atunci nu vei putea fi fals fata de ceilalti! (Shakespeare)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addya spune:

cami, conferinta am facut-o cu un program de editare video. se cheama crazy talk, nush daca e free sau nu, eu il am integrat ca plugin in softu cu care lucrez pt scirbici....
daca vrei trimite-mi o poza cu daria prim-plan shi-ti fac si tie conferinta

Adina si BB Razvan

Razvan-Nazdravan
www.dropshots.com/day.php?userid=235207&cdate=20070122&ctime=123718" target="_blank"> Razvan tine o conferinta - filmulet

Mergi la inceput