Fulguleti de noiembrie-decembrie 2006 (15)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kokorina spune:

ASIZULEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE....sar'na si multi pupici de la mine si harbujeii mei,pt tine si pt DENIS!sa stii ca si acum ma uit printre pozele tale de cand erai graviduta si te admir de fiecare data cum arati in rochia aceea aurie sau mai bine de culoarea cuprului,care mie imi place foarte mult....doar tu esti ASIZUCA noastra!

BEBINUTA....si tie iti multumim pt aprecieri si clar ca m-am uitat la ADA care e o bijuterie,e frumoasa tare.....dar nici nu ma mir de ce,ca are si cu cine sa semene.....dulcetele lul mama!pupici multi

SARYTA.........dar ce filmulet coolare ANTONIA.....si ce fetisoara de smechera are....si are niste ochi frumosi,frumosi....iar in portocaliu ii sta beton....esti chiar ca o mamica fericita,fericita!nu-ti mai lipseste nimic.....felicitari pt fete!pupicuri

AMGI.....am trimis niste pozici pe adresa ta.....le-ai primit?sant bune?sau ti-ar trebui altceva?sau mai invata-ma cum sa fac si ce sa fac.....ca eu nu am decat doi neuroni si aia plictisiti unul de altul....fetele ma stiu....pupici si tie si scuze(ca numai de mine nu ai timp)

nu am inteles unde a plecat MIRONA.....repet,am citit din urma dar mai mult frunzarit si nu temeinic.....cine ma lamureste?ca am observat ca de mult nu a mai prestat....pupici cui ma lamureste

pascal si Sophia
www.youtube.com/watch?v=Zy3Izem5efM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Zy3Izem5efM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebinuta spune:

DANDUSA mi-ar place sa reusesc si eu asa. Am incercat cand era mai micuta si am reusit doar o singura data dupa ce a urlat indelung si doar cateva minute, ca apoi sa reinceapa sa planga. O sa incerc sa gasesc niste elemente care sa se repete.
Auras,Ada e f cuminte peste zi, de exemplu ieri a dormit de cateva ori, i-am facut baita, a mancat, a adormit 40 min, s-a trezit, am adormit-o, iar a dormit 20 minute si tot asa pana la 22.00 cand a primit papa si apoi cheful de joaca si maraiala.Sunt curioasa azi. A dormit afara vreo 3 ore, a papat, acum se joaca cu bunicii(suntem in vizita la 40km de Timisoara, o sa ajungem pe la 19.30 acasa tocmai pentru baita, si sunt curiaosa apoi ce vom face . Va tin la curent.
Am avut si noi un program, acum vreo 2 saptamani, cand dupa baita de la ora 19.30 adormea pana la 24.00 sau 01.00, ca apoi 24.00 sa se transforme in 23.00 ca apoi sa ajungem unde suntem acum.
VA pupicesc pe amandoua si poate mai reusesc sa intru mai pe seara, ca ne pregatim sa plecam acasa.
Mie nu mi se pare ca functioneaza chestia cu masurile.Am calculat si eu pentru mine si pentru sotul meu si nu merge.

Bebinuta de Ada(30 nov)
poze Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebinuta spune:

Kokorina am reusit sa vad pozele pe site-ul comun. Ce frumos le sta:unul roz unul albastru, e super , mi-ar fi placut si mie 2 bebei , o fata si un baietel, esti o norocoasa. Miro a plecat la soacra , daca nu ma insel, pentru ca sotul e plecat cateva zile.

Bebinuta de Ada(30 nov)
poze Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asiza spune:

kokorina, Miro a plect la maica-sa ca-i plecat Dani prin strainataturi...
Saryta, vazut slideshow Antonia...vai cat e de dulcica...de fapt toate trei iedutele sunt niste frumoase...ce mai...esti o norocoasa!
Dandusa, fix programul asta de somn il are si Denis...

Azi am fost la padure, la picnic cu Denis...si in consecinta, doarme beton de cateva ore bune......



Oana cu Denis Cristian (19 decembrie 2006)
Slideshow Ingerasul nostru drag
Varsta Denis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

Scuze,fetelor daca v-am indus in eroare cu masuratorile...L-am gasit,am facut calculele pentru Crinuta si mi s-a parut mie ca da cam aiurea...,dar nu mi-a trecut prin cap sa fac si la mine sa vedem cit de probabil estesi apoi vi l-am postat voua...,nici eu nu cred ca este foarte bun...Ma iertati?

VirstaCrinuta,luna 1,luna 2,luna 3,luna 4

Poze Dandusa Mamici din C-ta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aelita spune:


AM PUS POZE

aura am vazut-o pe Ancuta frumusica!!ce rochita frumoasa a avut la botez!!! mai pune poze de la botez sa se vada mai bine.
saryta,am vazut tunsulica!!!!!

vreau si eu site din ala pt fata meaaaaaaaaa !!!!

dandusa,ce mai face dragostea mea,Crinuta??




S.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

ASIZA,
pai nu degeaba sint iubiti...,probabil ca se si viseaza...,ce stim noi...,dragostea asta..,of,of,mai,mai...
SARYTA,
am vazut printesa tunsulica...,luni sau marti o sa-i faca Crinutza concurenta la frezura...,o tunde mami si pe eaCu masina ati tuns-o?Frumoasa foc Antonia,pooopam tare frumoasa
AELITA,
dragostea ta este cuminte,mincau-ar mama de fetita...,n-am treaba cu ea...,mai nou ...,se gidila...,nu stiu daca mi se pare mie ,dar am incercat de mai multe ori sa vad...daca ma insel sau nu si ride asa fortat..,o gidil in talpa si la subtiori si mori daca o vezi...,cum deschid aparatul sa o filmez...,cum se opreste...,se uita fix la el si tace milc...,mi-a zis sa te pooopa tare din parte eiOfff,acum miriie,ca doar isi respecta programul...



VirstaCrinuta,luna 1,luna 2,luna 3,luna 4

Poze Dandusa Mamici din C-ta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

AELITA,
Sofia,este superba,este minunata,o fetita scumpa foc.Aaaa,ce bentita draguta are si rochita si botosei...si ochii sint albastrii,nu?Superbi...Si tu ce mai vrei sa dai jos...?Arati foarte bine...

VirstaCrinuta,luna 1,luna 2,luna 3,luna 4

Poze Dandusa Mamici din C-ta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

Salutare

Azi ne-am plimbarit cu tati si am lenevit

Kokorina-Antonia mai trage si ea cu ochiul pe la baitei ii trimite lui Pascal multi multi sa nu fie suparat
abia astept sa te vad dupa ce te vopsesti
multi de la noi pt voi
cum esti grasa daca mai ai de dat jos 2 kg?eu am 6 kg in plus

Asiza-jucaria cu zdranganele am luat-o de la un magazin din iasi,dar nu e prea incantata de ele,ramane indragostita tot de carusel

Angi_m-multumim ca ne-ai trecut si pe noi

Aelita-tare scumpa Sofia in rochita si tu arati tare bine





Bambolettade Antonia-Gabriela (1 noiembrie 2006)
poze
www.dropshots.com/bamboletta" target="_blank">video bebelina
poze Antonia -luna 1 luna 2luna 3luna 4
www.youngnutrition.net/member/tickers/61250/ticker4.png" target="_blank">varsta Antonia
botez Antonia
Slideshow fulgulet Antonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yagmur spune:

Salutare,
Raspund si eu pe fuga... nu am apucat sa vad mai nimica din urma, doar ce am citit de dimineata.
Azi am fost si noi plecati in jurul Clujului, apoi la restaurant si a fost super cuminte pana am intrat in casa.... dupa, a inceput maraiala si plansul de seara.. acum sta cuminte in scoica ptr ca l-am scos pe balcon... si sper sa doarma cat de cat pana la baitza de seara...
kokorina, ce bine ca ai mai scris si tu.. inca nu am apucat sa ma loghez sa vad pozele.. iar despre Luchitza iti pot spune ca prefera concurenta loiala...
roxana, merci mult pentru cuvintele frumoase.. ai dreptate ca am stiut sa-mi pastrez prietenii... nu este usor, dar am si noroc de oameni deosebiti in jurul meu..
dandusa, abia astept sa ajung la mare si sa cunosc trupa de acolo; sper sa fie in aceasta vara...
as mai sta sa scriu dar ma apuc sa strang prin casa cat e luca cuminte...
asiza, ce vreme superba a fost astazi... poate maine ne vedem la plimbare daca e tot asa de frumos...
pupici la mamici

Yagmur - mami de Luca (19 decembrie 2006)
www.dropshots.com/Yagmur" target="_blank"> poze Luca
slide Luca

varsta Luca

Mergi la inceput