Detoxificarea colonului..

Raspunsuri - Pagina 30

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

miria chiar nu aveam de gand sa plec de casa, ma asteptam sa ma mut in baie. acum imi e cam greata, mai am cateva pahare de baut.
problema e ca nu le-am luat la intervale exacte ca am mai uitat de ele.
am si durere de cap, greata, sunt cam moale. poate si ptr ca nu am mancat nimic.

Miri si David - 23.12.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

ei am facut-o si p-asta! am scapat fara usturimi la .
de miine incep dieta din joy.
azi sare amara, miine zer, ooo viata mea!

Miri si David - 23.12.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mama lia spune:

sunt in ziua a 8-a de Colonix si dimineata am avut crampe nasoale si apoi am avut un scaun cu niste chestii din alea ciudate ca in pozele de pe site...mai mici insa....

recunosc ca aseara am lasat ceaiul cam 8-10 minute si poate de aia crampele, ca pina acum nu am avut nimic....

in rest ma simt ok, nu mai sunt balonata, dar cam atit. scaune nu am avut mai mult de 2 pe zi....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Georgia2 spune:

Gata, la atac si eu. Ieri mi-a venit pachetul si simbata dimineata incep. Stie cineva daca pot incepe de seara, adica cu prafurile, pastilele care trebuie sa le iei seara? Scuze dar nu am apucat sa citesc prospectul pe indelete.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidestefan spune:

quote:
Originally posted by Georgia2

Gata, la atac si eu. Ieri mi-a venit pachetul si simbata dimineata incep. Stie cineva daca pot incepe de seara, adica cu prafurile, pastilele care trebuie sa le iei seara? Scuze dar nu am apucat sa citesc prospectul pe indelete.



Cred ca e cam tirziu ...dar ..totusi am sa iti raspund..
se incepe dimineata cu PARANIL ..apoi fibrele ..etc

LIDIA si Stefan-Eduard (21.08.2006)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=2badf071b77356f846bd48" target="_blank">Cum a fost si cum este voinicul meu?
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Pledoarie pentru Sanatate
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidestefan spune:


INTREBARE PENTRU Loma????

Deschizi un nou capitol ??????????



LIDIA si Stefan-Eduard (21.08.2006)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=2badf071b77356f846bd48" target="_blank">Cum a fost si cum este voinicul meu?
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Pledoarie pentru Sanatate
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Georgia2 spune:

Multumesc.Am inceput de dimineata. Azi e a doua zi.Nimic deosebit dar probabil ca trebuie sa mai astept citeva zile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Loma spune:

Mamidestefan
decizia apartine fetelor, probabil ca nu e o idea rea sa continuam Cap.2, de fapt cred ca poate fi deschis de orice este interesat, eu l-as deschide insa nu prea ma pricep cum...

Loma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Clover spune:

Cred ca pur si simplu il inchizi pe asta, deschizi unul nou cu acelasi nume si (2) in paranteza si eventual pui link catre acest subiect in prima postare daca vrea cineva sa urmareasca discutia de la inceput.

Keep the promises you make to yourself.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teo37g spune:

S-a rezolvat ...am deschis capitol nou

Mergi la inceput