Detoxificarea colonului..

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mamidestefan spune:

quote:
Originally posted by danet

O intrebare pt cele care au facut trat cu Colonix,cand au inceput sa se vada efectele ?
Eu sunt deja in a 3-a zi de trat si zero , nu simt nimic , nu ma duc mai des la baie .
Incep sa ma intreb daca toata chestia asta e doar o mare pacaleala ( pe bani multi ).
Precizez ca urmez foarte strict indicatiile de trat inclusiv cei 2 l de apa pe zi.
Multumesc pt raspuns



PAREREA MEA ..Creste nr de capsule la 4 ..cantitatea de fibre la 1 cupa ..si ceaiul de seara fa-l mai tare ...

Pe prospect exista o mentiune ca :
In cazul in care in primele zile actiunea de curatire nu e suficient de puternica ..se mareste cantitatea la 4 capsule de paranil si 1 cupa de fibre..iar ceaiul se lasa mai mult de 1-2min..

LIDIA si Stefan-Eduard (21.08.2006)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Pledoarie pentru Sanatate
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana99 spune:

Mi-am comandat si eu iero programul Colonix si l-am primit astazi. voi incepe de maine. Doresc sa va intreb: oare nu afecteaza eficienta pilulelor contraceptive?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mama lia spune:

si eu mi-am comandat azi Colonix-ul pentru o luna....

cam in cit timp ajunge pina in Bucuresti??? vad ca au sediul in Arad...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana99 spune:

Mie mi l-a adus acasa a doua zi o firma de curierat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mama lia spune:

si pe mine m-au sunat ca vin miine cu produsele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela10 spune:

eu de la LEPICOL ERAM ATAT DE balonata ca simteam ca mor...desi ma ajuta un pic sa merg la baie si beam si multe lichide,noaptea mai ales imi venea sa plang de durere de burta...am intrerupt de 2 zile si sunt ceva mai bine.continui cu suc de aloe vera


http://photos.yahoo.com/iuli_n90210
http://www.dropshots.com/mirela10
http://www.dropshots.com/MIRELA1
mirelutza si dani(21.12.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rachel owen spune:

Am stat 12 ore in spital, cel mai probabil de la prezenta unor gaze in instestin. Am facut radiografie, ecografie, tuseu vaginal, analize de sange si urina, in afara unui nr mai mare de leucocite totul era normal, dar eu plangeam in hohote de durere de burta. mai sa ma opereze medicul chirurg.
In fine, acum cand simt ca fac o presiune, recurg la o clisma. Ani la rand am folosit la nevoie laxative, cand totul era atat de simplu cu o clisma. Mi se pare ok, oricum ne spalam si alte parti ale corpului. Am cumparat din Cluj un aparat super finut, si il folosesc la nevoie. Am citit subiectul, multumesc de informatii, am invatat de la voi despre ceaiuri. Nu am apelat inca la Colonix, vad ca e cel mai in voga, dar cred ca e bun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns redi spune:

Si eu ,nimic....astept sa raspunda doamna la nr de telefon din Franta pentru Colonix ,dar nu vrea ,e robotul .
Asa ca va citesc pe voi si sper sa il pot si eu comanda ,ma-ti convins.
Am dat si o intrebare pe la domnul doctoru si a spus ca nu e contraindicat ,pot face o curatare de asta .
M-a pus sa fac si analize sa vedem diferenta cu cele dupa ,dar nu am COLONIXUL.
Mai sun ,daca nu cer la cei de acasa sa il comande.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Theiuta spune:

Am incheiat prima saptamina cu Lepicol.Nu am mai facut abdomene ca sa vad daca are efect Lepicol-ul insusi. Ei bine, da! Ies afara de 1-2 ore pe zi si suficient.

Sint multumita!!!


Theiuta

poze cu Nicolas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Am si eu o prietena care si-a luat Colonix cu mult elan, un pachet de vreo 12 milioane, nu stiu pe cite luni. Cum banii nu sint o problema nu plinge prea mult dupa ei, dar nici vreun rezultat n-a avut cu marele tratament. Nu a rezolvat problema constipatiei, nu se simte mai odihnita sau mai usoara, desi l-a respectat intocmai, a tinut si regim (fara grasimi, prajeli etc). Poate o fi ea un caz izolat...

Mergi la inceput