Detoxificarea colonului..

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Mie colonixul mi se pare cam scump, am intrebat la farmacie de Lepicol, s-a uitat farmacista ciudat la mine, l-a cautata in computer si mi-a spus ca nu au... Am sa mai incerc si la alte farmacii...

Claudia, mamica de Matei (15.12.2003) si Mara (30.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AnaGN spune:

Lepicol are in lantul de farmacii HelpNet. Am verificat eu pe siteul lor, si dau si farmacia - oras, judet, etc unde au

Succes

Eu momentan manac tarate cu multa apa ( de vreo 2 zile) si e ok. Si poate de saptamana viitoare ma arunc pe Lepicol... desi am gasit pe net importatorul roman - si in traducerea prospectului au scris produs pentru Sindrom de Col Iritabil!!!!!!!

O fi numai pentru femei????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

Lepicol am mai vazut si la plafar zilele trecute.

Cristina si Damiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

"Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca74 spune:

Si eu am citit topicul asta de la cap la coada, inclusiv am studiat siteurile pe care le-ati postat aici si... inca ma intreb daca chestiile acelea extrem de gratioase care le ies unor din posterior nu-s cumva rezultatul direct al medicamentului in sine. Cu alte cuvinte, nu cumva Colonixul asta transforma fecalele in "ghirlande" de diferite culori? Si, de fapt, nu-i decat o aiureala care fraiereste lumea ca face minuni cand, intre noi fie vorba, face exact aceeasi chestie ca si taratzele, cerealele sau orice alte modalitati cunoastem care ne trimit pe buda juma' de zi.
Cu singura diferenta ca acest medicament este scump.
Iar tipul care l-a aruncat pe piata, relativ istet si bun afacerist.

Imi cer scuze, eu sunt mai Toma necredinciosul asa...



io

http://tac.families.com/ezb/864408.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidestefan spune:

Am o propunere pentru cele mai putin increzatoare in efectele pozitive ale COLONIX-ului..Fara sa fie cu suparare ...

Fetelor ..testati-l intii ...si abia apoi ...faceti supozitii ..de genul :
niste amarite de tarite ...se pot transforma ..peste noapte ..in captuseala de intestin..sau mai popular "ghirlande colorate"

Pina atunci ..asteptam cit mai multe pareri ...din partea celor care
s-au lasat convinse ...si au testat produsul ...
cu cit mai multe ..cu atit mai elocvent ..pentru cine nu s-a hotarit inca ..sa se dezintoxice

Eu una recunosc ca mi-am asumat riscul ...si am inceput deja programul...dar in 2 zile ...inca nu ma pot lauda cu "ghirlande"..dar tranzitul s-a accelerat vizibil ...


LIDIA si Stefan-Eduard (21.08.2006)

Rezultate SUPERDIETA

Pozici si www.dropshots.com/mamidestefan" target="_blank"> Filmuletze

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"A true friend is the one who holds your hand and touches your heart."
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tae-bo spune:

vreau sa va spun ca eu aproape termin primul pachet colonix si intr-adevar ma simt foarte bine . s-a micshorat burta si merg f des la baie . am si eliminat o "decoratiune"din cele de pe siteul lor ... in primele zile chiar . acum ma intreb daca sa-mi iau si pentru a 2-a luna pachetul, cam scump , e adevarat !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidestefan spune:


Dupa 6 zile de COLONIX ...

m-am gindit sa scriu o

PLEDOARIE PENTRU SANATATE

LIDIA si Stefan-Eduard (21.08.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mali spune:

Eu sunt deja la inceputul celei de-a 2 luni de colonix. Rezumat prima luna: burta continua sa aiba aceeasi forma bombata, pofta de dulciuri cumplita (de felul meu nu prea am), m-am ingrasat desi manac mai putin ca inainte, senzatia de greu in stomac (desi merg la baie de vreo 3 ori pe zi),uneori constipatie, energie vax, somn - nu prea, am eliminat in a 4-a zi parca o chestie mica. Cam atat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Theiuta spune:

...Fetelor...mi-am luat si eu Lepicol.

Avind in vedere ca stau acasa 3 zile, am inceput de seara asta.

Va tin la curent.

Theiuta

poze cu Nicolas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidestefan spune:

Eu am luat in primele 2 zile: 2 capsule de paranil si 1/2 de cupa de fibre ..apoi din a treia zi 4 capsule de paranil si 1 cupa de fibre.

Efecte "spectaculoase" la au aparut in seara celei de-a 4 zile ..vreau sa spun ca si in a treia si in a patra zi am avut dureri destul de acute in zona colonului ..
Chestiile ciudate ..care apar pe site ..sunt reale ..dar la o scara mai redusa ..si nu neaparat colorate asa inchis ..adica ..cel putin in cazul meu ..sunt mai mult ca o "captuseala de intestin"..decit ca niste "ghirlande colorate".. Insa dupa a 4 si a cincea zi ..nu am mai vrut sa ma mai uit ..mi-a fost suficient ce am vazut in cele 2 zile ..ca sa cred .



LIDIA si Stefan-Eduard (21.08.2006)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Pledoarie pentru Sanatate
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Mergi la inceput