Detoxificarea colonului..

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Criss75 spune:

Recunosc, n-am citit tot ce s-a scris in legatura cu acest subiect, insa am auzit de la o colega ca ea se detoxifica cu ajutorul taratelor de grau si a ceaiului verde antiadipos. Adica, 3-4 lingurite de tarate se pun la inmuiat in apa, dupa care se bea cate o cana de ceai antiadipos (dimineata si seara). Si colega spune ca se obtin rezultate spectaculoase.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bea_trice spune:

Hello, everyone! Am citit/studiat intregul topic si vreau sa va spun ca ma tenteaza tare mult sa incerc Lepicolul asta . Fetele care au ceva vreme de cind il folosesc ce mai zic?

Bea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dani33 spune:

Fetelor care luati Lepicol, spuneti-mi si mie sub ce forma este, capsule, praf...? As vrea sa iau si eu dar daca sunt tablete d'alea mai eu nu pot sa le inghit.
Multumesc,
Daniela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

Lepicolul este sub forma de pulbere si se ia cu suc sau apa.

Eu l-am luat cu suc.

Am terminat si a doua cutei si ma simt super.
Desi in prospect nu scrie nimic de contraindicatii, ba chiar se specifica sa fie tinut tratamentul cat mai mult, eu l-am intrerupt din comoditate.
Dar nu mai sunt balonata, am slabit 3 kg si mi s-a limpezit fata care era vesnic iritata si cu cosuri.

Cristina si Damiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

"Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristac spune:

Buna !

Eu am probleme cu respiratia urat mirositoare (desi dantura e ingrijita)si cu constipatia de la vreo 13 ani. Uffa !!!

Am inceput si eu sa folosesc Lepicol de 4 zile (datorita interventiei miria_cristina pe forum ). In primele 2 zile nu am simtit nici o schimbare, dar in a treia zi am avut 3 scaune cu aspect din acela din pozele de pe site-ul cu colonix-ul. Beau multe lichide, cred ca mai mult de 2 litri pe zi (suc natural + apa)- ceea ce este esential. iar in paralel, seara mananc un pahar de iaurt facut in casa cu 3 lingurite de tarate de grau - care ajuta tot la detoxifierea organismului si refacerea florei intestinale.


Multa sanatate tuturor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Clover spune:

Nu vreau sa imi pun in cap pe nimeni, dar am citit forumuri pe tema Colonixului si unii spun ca lucrurile ciudate care apar in scaun sunt chiar substantele care se iau pentru detoxifiere.

Eu cred ca daca nu aveti cum sa faceti rost de Colonix, o dieta cu multe vegetale si ceva ceaiuri autohtone de detoxifiere pot suplini cu succes un produs scump.

Keep the promises you make to yourself.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidestefan spune:

Fetelor ..m-ati convins ...

mi-am luat si eu ..si azi e prima zi de COLONIX ..

Din experienta unei persoane apropiate ..rezultatele sunt intradevar
foarte bune ...

Va voi tine la curent .


LIDIA si Stefan-Eduard (21.08.2006)

Rezultate SUPERDIETA

Pozici si www.dropshots.com/mamidestefan" target="_blank"> Filmuletze

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"A true friend is the one who holds your hand and touches your heart."
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidestefan spune:

quote:
Originally posted by Clover

Nu vreau sa imi pun in cap pe nimeni, dar am citit forumuri pe tema Colonixului si unii spun ca lucrurile ciudate care apar in scaun sunt chiar substantele care se iau pentru detoxifiere.

Eu cred ca daca nu aveti cum sa faceti rost de Colonix, o dieta cu multe vegetale si ceva ceaiuri autohtone de detoxifiere pot suplini cu succes un produs scump.

Keep the promises you make to yourself.




Varianta spusa de tine ..este complet exclusa ...PAREREA MEA
Fibrele care se iau cu apa ...sunt ca un praf ...
iar ce se elimina ..este cu totul altceva ...
cel putin asa spun cei care au eliminat pina acum ..

eu ...voi vedea in urmatoarele 30 de zile .

LIDIA si Stefan-Eduard (21.08.2006)

Rezultate SUPERDIETA

Pozici si www.dropshots.com/mamidestefan" target="_blank"> Filmuletze

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"A true friend is the one who holds your hand and touches your heart."
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Loma spune:

quote:
Originally posted by Clover

Nu vreau sa imi pun in cap pe nimeni, dar am citit forumuri pe tema Colonixului si unii spun ca lucrurile ciudate care apar in scaun sunt chiar substantele care se iau pentru detoxifiere.

Eu cred ca daca nu aveti cum sa faceti rost de Colonix, o dieta cu multe vegetale si ceva ceaiuri autohtone de detoxifiere pot suplini cu succes un produs scump.

Keep the promises you make to yourself.




si eu am luat colonix, si uite ca nu am eliminat chestii din alea, insa altfel.. deci daca ar fi sa dam crezare ce spun unii, ar obligatoriu ca toti sa eliminam chestiile alea daca se formeaza din prafurile si medicamentele lor, deci eu infirm supozitia de mai sus, fibrele pe care le iei, se fac ca o mamaliga sau ca un burete si nicidecum ca o captuseala de intestin, asa cum apare in poze.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Porumbita spune:

mie personal colonixul mi-a facut ff bine; mi s-a aplatizat abdomenul, nu am slabit cine stie ce ca am mancat ca si inainte (plus dulciurile de rigoare ), da intradevar m-am simtit mult mai bine si mai plina de energie...

nu am elimintat decat la inceput niste chestii mai ... altfel decat normal... dar nici nu am am urmarit asta (in plus m-am bucurat ca inseamna ca nu aveam cine stie ce chestii naspa pe acolo)

Mergi la inceput