Detoxificarea colonului..

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sabrina76 spune:

Uau, am citit 16 pagini si parca nu imi vine a crede.
It looks like addiction!
Imi cer scuze ca sunt noua pe aici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ica 1975 spune:

Astazi o sa merg sa iau ''colonixul'' de la posta, de maine incep



Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns redi spune:

Ne mai spune-ti cum va simtiti dupa colonix ?
As face si eu cura asta dar mai astept sa vad ce efecte aveti voi .
Redi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amoodia spune:

sotul meu l-a inceput de azi. sa vad cum se simte dupa cateva zile. apropo stie careva de ce nu e recomandat femeilor care alapteaza? eu abia asteptam sa incep, si cand am vazut WARNING-ul ala acolo parca mi-a turnat cineva o caldare cu apa in cap, asa m-am bosumflat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Loma spune:

amoodia, eu cred ca in timpul curei eliminii toxine si inevitabil ajung si in lapte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guguluff spune:

Da, foarte multe medicamente sau plante sunt interzise in alaptare deci ai rabdare.
Anagn, stiu cum te simti dupa post si exact parerea asta o am si eu. M-as face vegetariana, vegan in nici un caz. Dar sunt vegetarieni care mai papa peste din cand in cand si normal la liber lapte, branza si oua. Poate ca o sa ma apuc dupa un post ca atunci e mai usor sa continui stilul asta de alimentatie.

ALINA mamica fericita de ELIZA fetitza perfecta (10.04.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teo37g spune:

Am auzit de clisma cu cafea , stie careva pt ce este buna ?
si cum se face ???? plssss


gabi marin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Buna,
Am citit pe sarite acest subiect si indraznesc sa scriu pt ca eu folosesc (si nu numai eu). Ca aparat pt clisma am acest aparat Wlewnik gumowy si pt lichid cafea, si ceaiuri:
-cafea,musetel,urzica,usturoi/ceapa,galbenele,codita soricelului sau argila.
o cura dureaza 10 zile,cate o clisma pe zi sau la doua zile
Uneori folosesc si voma terapeutica in scop de dezintoxicare a organismului.

"Daca iubesti pe cineva,ii ierti orice greseala;daca esti cu adevarat indragostit crezi ca a gresit din iubire..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BellaDonna spune:

Fetelor citesc de aseara si nu ma mai opresc, ma-ti convins deabia astept sa incept si eu cura de colonix, eu am constipatie de cand am nascut de vre-o 6 ani , oboseala cronica , nu am avut energie de nu mai tin minte, fost pe la n.. doctori si toti zic ca nu am nimic nici macar anemica si eo ma trezesc dimineata obosita ca si cum nu am dormit taota noapte nu mai spun ca toata ziua imi e somn
va tin la curent si ma bucur ca am dat peste voi din intamplare


Nimic fara Dumnezeu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina2005 spune:

Eu sunt foarte multumita de Colonix.
Am o luna de cand il folosesc...
Este f bun si ma simt bine, am acum gura prospata, burta usoara si ma simt f bine.

Am folosit in prima luna produsele de detoxifiere de la Forever care mi-au readus echilibrul in organism.

Apoi am folosit Colonix...si este Ok...il recomand tuturor...

In continuare voi lua din nou produse de la Forever pentru reechilibrarea organismului...

Va doresc toate cele bune si multa dragoste ...

Jurnalul meu




Simina cu Teo (7.06.2006) ,Diana (30.05.2003) si Andrei (10.04.2001)


Fiecare om pe care l-am iubit si pe care nu mai pot sa il iubesc e pentru mine un pas spre moarte.
Asa ca voi aceia ce stiti ca meritati dragostea mea aveti grija sa nu ma ucideti!!!!


Mergi la inceput