Detoxificarea colonului..

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Loma spune:

am uitat sa va spun ca cearcanele nu mi-au disparut deloc..
sunt acolo la locul lor...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Si eu am cearcane... la ametelile astea participa si vremea de afara, presiunea atmosferica... POate sunt si mai obosita uin ultimul timp...

Nicoleta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Buna fetelor, am promis ca revin cu informatii despre lepicol. Deja am o saptamana de cand il iau, ma bucur ca se ia foarte simplu dimineata si seara intr-un pahar de suc. Nu are nici-un fel de gust rau. Dar multumirea cea mai mare este ca am tranzit in fiecare zi. Nu am eliminat nimic ciudat, dar fac mult mai mult decat in mod normal. Una peste alta sunt multumita de el. Va tin la curent in caz de alte modificari.
Aaa, si inca ceva, in primele 2 zile de lepicol nu s-a intamplat nimic, abia din a treia zi am avut rezultate si de-atunci zilnic.

O seara buna!

CLAU
astept surioara de Razvanel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

Eu am alternat laxativ cu Lepicol o saptamana.
Deaceea am scos chestii ciudate ca in pozele lor, ca am si fortat nitel.

Acuma iau numai Lepicol si e OK.

Ma simt si bine si vreau sa-l termin.

Cristina si Damiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

"Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Salut.
Eu sunt in a 7-a zi de Colonix, tot astept sa vina energia aia nebuna... Sincera sa fiu nu am stat sa analizez ce iese din mine, ideea este ca mai uit ceaiul seara si dimineata ocup toaleta... dar nu mi se intampla de mai mult de 2-3 ori pe zi...
Ma descurc si eu cu chitul, mai putin cu fibrele, pe care le inghit mai in sila, in apa... In rest este bine, mi-a mai disparut din acneea de pe fata, am pierdut cam un kg, dar si pentru ca incerc sa postesc si sa mananc mai hipocaloric. Pofta de dulce paaarca a mai disparut, dar nu de tot.
Astept in continuare. Daca e sa nu fiu multumita dupa o luna, am pus ochii pe chitul de la Forever.
Nicoleta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arinna spune:

quote:
Originally posted by Loma

Arinna da l-am vazut in magazine pe aici, chiar am si un pliant de la ei, am adunat un teanc de la cat mai multe firme pt. informare, insa in final am ales colonix.

poate o sa il incerc si pe asta insa mai incolo, acum sunt clean...

Loma






Loma,

Eu nu l-am vazut decat in reclama in zona unde locuiesc...exista si altele dar eu il vreau pe asta homeopat...


Va doresc tuturor un Paste fericit si multa sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Fetele cu colonixul, cum va mai simtiti?

CLAU
astept surioara de Razvanel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AnaGN spune:

Am si eu o intrebare, unde ati gasit Lepicol cu 13 ron? Ce fel de farmacie e aia, ca peste tot pe unde am fost in Bucuresti e in jur de 22-24 de ron.

Nu am reusit sa incerc inca cura cu sarea amara, poate weekendul asta.... ca dupa o saptamana de carne, deja ma simt ca un balon. Am tinut tot postul, si cred ca pana la urma ma fac vegetariana, daca nu vegan

Sau cu ffffffff putina carne ca deja incepe sa nu imi mai placa dupa posturi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

AnaGN, eu am dat pe Lepicol 25 ron, aproape am terminat prima cutie si cred ca o sa contiunui.
Ai grija cu sarea amara, pentru mine si alte fete a fost groaznica, am povestit cu cateva pagini in urma...

CLAU
astept surioara de Razvanel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AnaGN spune:

quote:
Originally posted by clauclau

AnaGN, eu am dat pe Lepicol 25 ron, aproape am terminat prima cutie si cred ca o sa contiunui.
Ai grija cu sarea amara, pentru mine si alte fete a fost groaznica, am povestit cu cateva pagini in urma...

CLAU
astept surioara de Razvanel



Buna Clauclau, am citit de experientele nefericite alea catorva dintre voi cu sarea amara o sa vad ce si cum
Da, si eu am gasit (nu am luat inca) lepicol la un pret apropiat, dar cineva a zis de 13 ron in Bucuresti.

Si mi se parea ciudat.. in fine.

Mergi la inceput