Piticodromul de sept-oct 2005 (168)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Simo74 spune:

aha, si Luca are acest al tspelea simt, spre disperarea mea ...de fiecare data cand plec la Constanta in zori de zi, musai in noaptea de dinainte trebuie sa avem program de umblat teleleu prin casa si belit ochii pe pereti...el care doarme toata noptea de la 2 luni (exceptie facand situatia mentionata mai sus )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hildegard spune:

Kid, mama, nu mai si asa revoltata. Da, io vorbesc....si eu am zile de astea cand imi vine sa arunc tot de la et. 5
Phii, ce bine ca aveti cu cine lasa cupilu ... Eu n-am.

Maicamea e doamna si nu vine aici ca nu poate fuma. Imi vine s-o. Nu-mi luati in nume de rau dar asta e adevarul. E tanara, are 48 ani si face pe nebuna cu mine....in loc sa ma inteleaga si sa inteleaga odata ca nu mai sunt vremurile care au fost in 70, la tara...Acuma e altfel. De ex.(ma descarc si io) sambata de ziua mea tot il imbina pe steff cu frisca de la tort...eu ii ziceam sa nu-i maid eie ca face diaree, nooooo, las ca e mare feciorul! Pe naiba! si de astea: mai sunt la ele....1000 de chestii. Si asa, parca tot impotriva mea face de cate ori vine la noi. Nu intelege! si nu o sa inteleaga niciodata ce-i spun in leg. cu steff. De aia imi caut bona!Na, c-o zisei si pe asta. Aoleu, daca ar fi sa scriu tot.....

de-ale gurii


Veronica, mama lui Stefan Peter 1 an si 3 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hildegard spune:

Ce ma fac cu Steff. Doarme la la 10.30. E neserios!Pai nu mai dormim azi. Asta e......Ce se intampla? Creste flacaul!Trebuia sa mergem afara si gata...s-a dus vremea...dar il scot dupa ce-i dau de mancare.

de-ale gurii


Veronica, mama lui Stefan Peter 1 an si 3 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b_irina_c spune:

Mai dragelor ma bagati la idei. Vladut nu are nimic cu escapadele noaste de diverse tipuri... oare vrea o surioara?

kid pune capul pe birou si dormi putin, lasa nesul

Simo bafta multa cu pufaitorele! Facem un grup de suport F.A. . Eu tot luni mi-am dat seama ca tot de la fumat mi se trage pofta subita de ciocolata. Acum am in permanenta dulciuri pe birou . decat cancer mai bine diabet

Irina, mami de Vladut (26.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hildegard spune:

Irina,

de-ale gurii


Veronica, mama lui Stefan Peter 1 an si 3 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jadi spune:

Va rog sa scrieti mai mult nu de alta dar ma cam plictisiti si nici nu am ce perdeli .

Copilul meu e oficial racit! Cam atat, predau legatura!

Deni & Vlad & bb2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Si Axexa respira cam greut de aseara, ce ar trebuie sa-i dau???

DORY & ALEXANDRA DENISA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreeeea spune:

Buna, mamici!
Ma bucur pt cele care au avut o seara romantica!
Noi am sarbatorit ieri 10 ani de cand ne cunoastem! Anul asta, insa, am facut trei prajiturele-inimioare (una cu cioco alba, una cu cioco neagra, si una roz ). Am luat cina acasa, insa intr-un cadru deosebit, adecvat si desertul in oras, la cofetarie, cu tot cu Maria! Si i-a placut tare, chiar daca ea a mancat doar 2 fursecuri si pufuleti (nu e amatoare de prajituri, spre deosebire de mama ei . A fost o seara reusita pana la final. Si domnisoara nu s-a trezit pana dimineata !

Andreea, mami de MARIA (5 oct 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olguta12 spune:

zapada pina la gat.STOP.penele inghetzate.STOP.lipsa de tigari acuta.STOP.refuz total de a iesi afara.STOP.furat una bucata pachet tigari mama.STOP.bag picioarele in ea zapada.STOP.bag si nasul din pacate.STOP.Galushca zgariat telvizor nou valoare 2000 parai.STOP.copil de vanzare.STOP.vind ieftin.STOP.pretz 2000 parai PLUS taxe.STOP.ganduri sinucigase.STOP.ioc pupici.STOP.lipsa de energie.STOP.


olguta12

"Fear less, hope more;
Whine less, breathe more;
Talk less, say more;
Hate less, love more;
And all good things are yours."

www.piczo.com/galushk?g=16686272&cr=5" target="_blank"> GALUSHCA IN ACTIUNE

POVESTEA DREI PISHCOT

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cge spune:

Olguta, esti mortala !!

Cristina,
mama lui Victor 07.01.2000 si a Ancai 16.09.2005
Sefii Casei

www.computerbild.ro" target="_blank">Revista lui tati

Mergi la inceput