Bucurii de sept-oct 2006 (43)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Sephora spune:

Va pup fetelor

Azi nu am fost la sala,motivul prietena mea cu rusi.Maine la 11 mergem la inot,nu va pot spune cat am cautat un costum intreg ca in cele din 2 bucati aratam hidos,am gasit pana la urma unul de imprumut,pana imi cumpar eu (le am pe toate din 2).Maine zi incarcata ca mergem la botez la prietenul nostru Matei (face la tati la restaurant).
Noi baieti super cuminti,stat afara vreo 2 ore pe o caldura de 18 grade.Am papat ceva mai bine azi aproape tot castronul,maine bagam si noi piureul de legume.
Multumim celor care ne-ati citit sit-ul si multumim ptr gandurile bune.

Cucuo La multi ani ferciti alaturi de cel iubit.
Mirela multumesc ptr gandul bun si frumoase poze a-ti mai facut.
Alexuta cu acelsi gen de blender doar ca e de la Brown (nu stiu daca se scrie asa la ora asta)
Pufy bine ai revenit,cred ca va simtiti super in casuta VOASTRA.
Lakioaia si eu la fel,colege de suferinta suntem,dar e cea mai frumoasa pe care am trait-o vreodata.
Gabizica marfa rau caricaturile.
MamiLili noi am plecat cu myair-ul am platit doar 30 euri taxe,nu e socotit bagaj carutul,ne-a lasat cu el pana la scara avionului unde a luat doar scheletul,scoica ne-a lasat-o sa stea bebele in ea si a stat linga mine pe al treilea loc,la dus a trebuit sa-l tin in brate legat cu centura de centura mea,la intors l-am putut lasa in scoica legata cu centura de siguranta,nu are bagaj extra ptr bebe am avut voie de persoana 15 kg cala si 7 mana (x 2 persoane),cand am coborat din avion ne astepta carutul.Cam atat cred.

Io mami de Matteo

Cosi Cresco

www.totsites.com/tot/matteomio " target="_blank">Ho anche Sito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sephora spune:

Bucuriilor nascute intr-o zi de 9 (ca sa fiu ultima)

Bcuriilor nascute intr-o zi de 10 (ca sa fiu prima)

Io mami de Matteo

Cosi Cresco

www.totsites.com/tot/matteomio " target="_blank">Ho anche Sito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns itzy-bitzy spune:

Am vazut pozele cu bebelusii de Cristina ...jucausul, Scumpik...e haios foc cum se suceste...si a mea face la fel..sunt cu ochii pe ea mereu...bb Lukas de Susa, Spioanca mik Bianca (asa face si Ana Maria dar ea imi trage si de aparatorile d ela patut si se uita si pe acolo pe jos) pe Gabriel al Alexutei , pe Serena papacioasa si desigur pe bebeii de la palat din Iasi...foarte frumoase pozele fetelor...iar bebeii sunt adorabili.

Elenia

Gety si a mea isi suge manutele, si degetele si pumnii ar fi in stare sa ii bage pe amandoi in gurita, uneori chiar icneste ca le introduce prea adanc si mi-e ca vomita...e normal gestul asta la ei acum...

Alina Morostes ea adoarme repede dupa aceea...iar eu si mai repede ...rar am insomnii...altfel nu rezistam pana acum...va spuneam ca primele 2 luni ma trezea si la cate o ora- o ora jumate max 2 si papa...acum e parfum..

Ramomar tu pe unde umbli? azi nu ai aparut...

Pufyyyyyyy bine ai revenit. V-ati instalat bine acasica?

Marina imi cer scuze ca am uitat sa te felicit ieri pt aniversarea casatoriei. Asadar iti urez casa de piatra si sa fiti fericiti multi ani de acum inainte

Lakioana ti-am vazut tablourile...sunt superbe...esti intr-adevar ff talentata. De asemenea am vazut si caricaturile sotului tau Gabitica ...f haioase ...nu ma pricep dar cred ca este ff talentat si el...

Lullabay asa cum ii spuneam Alinei eu adorm imediat...aaa si am uitat sa iti spun ca mi-a placut explicatia numelui tau atunci cu "cantec de leagan"...nu a fost o coincidenta...hi hi hi

Scumpik pai hai zi-mi cum se lasa de plansete? ca pana mai pui alt film...sunt curioasa ca era super haios







Itzy-Bitzy
cu
Ana-Maria papusica lu' mamica si a lu' taticu (28 septembrie 2006)

POZE CU PAPUSICA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lullabay spune:

O intrebare...... poate aveti pe acasa si ma puteti sfatui:
Ce incalzitoare pt. biberon folositi?

Mamica fericita de Stefan Andrei (09.09.2006)
Stefan Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns itzy-bitzy spune:

quote:
Originally posted by lullabay

O intrebare...... poate aveti pe acasa si ma puteti sfatui:
Ce incalzitoare pt. biberon folositi?

Mamica fericita de Stefan Andrei (09.09.2006)
Stefan Andrei



Eu nu am, inca ...poate o sa fie nevoie...nu stiu...dar daca as lua as alege unul de la NUK...sterilizatorul tot NUK este si pot face la el chiar si legume si carnita fiarta la aburi...mi se par ok produsele lor...suzete tot NUk fol...

Itzy-Bitzy
cu
Ana-Maria papusica lu' mamica si a lu' taticu (28 septembrie 2006)

POZE CU PAPUSICA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns itzy-bitzy spune:

ma duc la culcare...pupici si o noapte linistita tuturor ( inclusiv mie) cu bebei dormiciosi

Itzy-Bitzy
cu
Ana-Maria papusica lu' mamica si a lu' taticu (28 septembrie 2006)

POZE CU PAPUSICA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanae spune:

Pufy bine ai revenit.

Alexutza - dulce de tot bebelusul tau.

Usolili felicitari pt. dimensiunile micului sumo.

Iakioana .

Am vazut bucuriile din Brasov - superbe si mamicile din Iasi - frumoase.

Gabitzica super caricaturile.


Rox de Diana(8.05.2002) & Sarah(18.09.2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

buna dimineata..astazi dau eu cafeaua...io sunt zombilica ca Sebi sa trezit din ora in ora... imi dau demisia....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

Fetele din Iasi afara se arata o vreme excelenta...abia astept sa iesim azi din nou...ca bine mi-a mai prins iesirea.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

SUSA SI IGNATICA frumoase poze,,bb'ii superbi si mamici exelente

La multi ani bucuriilor nascute astazi ..sa aiba parte de noroc fericire si tot ce isi doresc.!!!

Pe mine ma apuca melancolia cand ma gandesc ca deja au trecut 5 luni...atat de repede...dar atat de frumoasa mi-a putut face viata....



Mergi la inceput