Inimioare de iulie-august 2005 (11)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dania.nicol spune:

acusor - Buna, am facut asa, mi s-a deschis o fereastra am pus parola si userul si imi spune ca : "fie ca serverul nu accepta login anonim fie adresa de posta electronica nu a fost acceptata". Deci nu se deschide.
Felicitari pt performanta cu olita

Mami de Sebi<18.07.2005> si Cătă<06.03.1997>
Foto cu noi A doua stelută

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dania.nicol spune:

acusor - gata s-a deschis, daca spun eu ca sunt tanta scriam si la parola si la user prima litera mare si normal ca nu se deschidea, multumesc

Mami de Sebi<18.07.2005> si Cătă<06.03.1997>
Foto cu noi A doua stelută

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caterina71 spune:

Cin, felicitari cumnatei tale si refacere rapida! Iar bebelinei multa sanatate si noroc in viata!

Pupici,
Cati si Alexa (24.07.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caterina71 spune:

Monica-Elena, niciodata sa nu spui niciodata! Iar doamne-doamne, crede-ma, face minuni! Petrecere frumoasa!

Pupici,
Cati si Alexa (24.07.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acusor spune:

Dania.nicol, . Bravo.

Pupici
Andreea si Teo (26.08.2005)
Cat de mari suntem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ema.nu.ela spune:

laura,
incerc sa pun si eu in wk baby shakespeare si un film winnie the pooh. la mine acasa ftpu ala merge f ciudat se tot intrerupe nu stiu de ce.

diana,
am gasit cartea aia cu exercitii pe un site am comandat-o insa mi-a zis tipa ca n-o au in stoc se duc la editura sa ceara. daca imi dau raspuns ca au va zic si voua care sunteti interesate.

eu ieri am cumparat cartea "Nu stiu cum reuseste" de Allison Pearson. v-o recomand daca vreti sa va relaxati. e despre o mamica a zilelor noastre care s-a intors la servici si care are o fetita de 5 ani si un baietel de 1 an. asa mi se pare ca ma regasesc in multe din faptele si gandurile ei.
de ex zicea la un moment dat ca al ei bebel nu vroia deloc sa se inveleasca i-a cumparat un sac de dormit dar s-a enervat copilu atat de tare ca l-a dat altcuiva. despre jucarii aruncate prin toata casa...despre bona care mereu intarzie (asta la mine nu prea e adevarat ca sta la blocul de vis-a-vis)...despre fructele care se strica in fructiera si nu le arunca nimeni...am murit aseara de ras.

eu am in plan wk asta sa trec copilu pe humana junior. ca as vrea pana la 2 ani s-o invat sa bea lapte din cana cu supapa. desi nu stiu daca o sa reusesc. am auzit multe mamici care s-au plans ca dupa ce au renuntat copiii la biberon au renuntat si la lapte. am o prietena care la 4 ani disperata fiind ca nu mai bea lapte copilu decat f putin de la 2 ani jumate, a trecut din nou la biberon...va da-ti seama...

a mea e super vioaie acuma o adormim cu greu seara. se plange bona ca nu vrea sa plece din parc de la veverite si rate. tre sa-i iau o tricicleta ca nu mai vrea in carut si e drumul lung pana in parc. uneori de oboseala adoarme la drumul de intoarcere in fund in carut si da peste cap tot programul. altfel e o cuminte si o dulce. seara la ora de baby einstein nici nu zici ca avem copil in casa asa-i de liniste.

apropo, voi ce triciclete le-ati luat copiilor? ca am auzit ca alea de 100ron de prin carrefour ar fi f proaste calitativ.

monica,
distractie placuta la munte. ma bate gandul si pe mine si sot de o excursie la roma fara copil acum ca au aparut companiile astea low cost. dar nu am curajul s-o las singura. ne mai gandim...asa as vrea sa ma relaxez vreo 2-3 zile...

mamica de maria, 1 an si 6 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

emanuela acum fac eu uplaod la Beby shekspear. Dar imi merge prost net-ul si de dimineata abia a copiat 40%. Il las pana termina. Puna numai filmuletul cu Winnie.


Laura de shtrumphi, Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)

Fotografiile noastre
Filmulete cu shtrumphi


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77878" target="_blank">Poveste cu shtrumphi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dianami spune:

Nicoleta, felicitari cumnatei pt. printesica si refacere rapida!

Emanuela, neaparat sa ma anunti si pe mine daca o gaseste tipa aia, cred ca stiu unde ai comandat-o. Am inteles ca editura nu mai are niciun exemplar, din pacate, si nici nu vor sa o reediteze, desi cererea e f. mare .

Laura, trimite-mi si mie parola aia, va mai pun si eu cate ceva (filme cu Winnie the Pooh, unele si cu subtitrare in romana, desene, cantece, poezii, ce mai gasesc prin PC).

Simona si Dania, ma bucur sa aflu ca sunteti bine! Va imbratisam cu drag!
Pupici!


Diana si Iulia (15 iulie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MONAI spune:

Salutare, gagici!
Simona, ma bucur de vesti de la voi, te felicit ca ai inceput sa lucrezi, va trimit pupici si iti doresc sa reusesti sa pui cat mai putine lucruri rele la inima.

Dania.nicol, n-as fi zis pentru nimic in lume ca ai 39 ani, sunt uimita, multi inainte sanatosi(si nu numai din poze, dar ai un mod foarte tineresc, proaspat de a scrie). Pupici si sa treceti cu bine peste perioada cu caninii, stim ce-nseamna ca si pe noi ne tulbura.

Ema.nu.ela si eu sunt fana colectia Chic.

Laura, trimite-mi, te rog frumos, si mie adresa si parola, sunt sigura ca nu le avem pe toate. Multumesc anticipat. Sincer nu stiu cum faci atatea, ai toata admiratia mea.

Anis , cred ca-i o perioada crunta pentru tine, sfatul meu e sa ceri ajutor bunicilor sau fratilor vostri, cu orice mijloace, macar pe perioada scurta, sa apuci sa te mai odihnesti. Tu mereu ai facut fatza greutatilor cu Ingrid, iti doresc sa fii la fel de puternica in continuare.

Cin , sa-ti traiasca nepotica.

Maaaari, stiu ca daca te strig, dai tu un semn de viata.

Mag , felicitari inca o data, esti o inspiratie.

Sa auzim numai de bine.
Mona si Sara (16/07/2005)

Scumpii de noi
O nastere atat de frumoasa...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitub spune:

fetel, am reusit sa pun ceva poze.

Aveti doua albume de vizionat cand aveti timp:

serbarile de sfarsit de an ale Mirunei:
http://good-times.webshots.com/album/557083691TBtWOw

si sarbatorile de iarna 2006 - 2007
http://good-times.webshots.com/album/557543585EnRUQt

Sper sa mai apuc sa pun si de la aniversarea de 6 ani a Mirunei cat de curand.

daca nu merg link-urile, dati-mi de stire.

Va pup si va urez la toate un wknd superb!

Bogdana si fetele

Mergi la inceput