Inimioare de iulie-august 2005 (11)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Monica-Elena spune:

dania.nicol sa fim sanatoase ca avem copii de crescut .

eu ma refeream la faptul ca daca 11 ani nu s-a intamplat natural si Mihnea este un fiv nu prea cred sa se intample acum natural.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cin spune:

A nascut cumnata mea o fetita de 3.250 ...sunt bine amandoua. proaspatul tatic nu stie mai multe amanunte. bine ca sunt bine. oricum, a nascut fantastic de repede, mi se pare mie.

Nicoleta, mami de Vlad Cristian
Uite-atat de mare sunt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisicut spune:

Laura multumim mult pentru adresa ftp. Trimitemi te rog parola ca sa pot pune si Baby Bach.
Monica-Elena distractie placuta la munte. Niciodata nu se stie .
Cin sanaatate multa cumnatei tale si nastere usoara sa vina bebe repede si usor pe lume. Sa fie mancacios, sanatos si cuminte.
Dania pe Sebi sa-i iasa usor caninii si sa-i treaca repede vanataia.
Simona ne bucuram ca ne mai scri de voi. sa va iasa maselele usor si tie multa bafta la servici.
Anis si tie iti doresc multa sanatate si putere sa le faci fata mandrelor. pe Ingrid sa-i iasa si ei repede ultimele masele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Buna!
Simona ma bucr nespus ca ai intrat sa ne dai vesti depre voi. Spor la servici, sanatate multa si fruntea sus! Ai un copil minunat si el o sa te ajute sa treci peste toate. Esti o mama si o femeie extraordinara si sunt convinsa ca lucrurile o sa evolueze numai spre bine pentru tine.

Monica distractie placuta la munte! Sa va simtiti bine si sa aveti zapada din plin. Fetele celelalte la care am trimis adresa au reusit sa se conecteze. Mai incearca.

cin nastere usoara cumnatei tale! Daca are macar 37 de sapatmani de sarcina, nu e prematur. Oricum, conteaza cat de dezvoltate sunt organele copilului, nu neaparat greutatea. Uite la Bianca mea care avea doar 1600g, dar a fost sanatoasa tun! Eu zic sa nu va faceti griji degeaba.

dania da si tu mai des pe aici! Iti trimit PM imediat. Pupi la baietii tai minunati! Sper sa iasa repede caninii, sa nu il mai supere pe Sebi. Rares are deja 2 si al treilea e aproape, dar nu l-au deranjat deloc.


Laura de shtrumphi, Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)

Fotografiile noastre
Filmulete cu shtrumphi


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77878" target="_blank">Poveste cu shtrumphi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

cin se pare ca am scris in acelasi timp. Felicitari cumnatei tale si sa-ti traiasca nepotica!

pisicut parola e cea pe care ti-am trimis-o pe PM, odata cu adresa. Nu le mai ai? Sa mai trimit odata?



Laura de shtrumphi, Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)

Fotografiile noastre
Filmulete cu shtrumphi


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77878" target="_blank">Poveste cu shtrumphi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dania.nicol spune:

cin - sa-ti traiasca nepotica, sa fie sanatoasa si cu mult noroc in viata

pisicut - si noi va pupam si ne bucuram mult cand cineva ne trimite si noua un mesaj (cat de mic)

Vai cat de frumos e afara nu ne mai venea sa intram in casa. Am si eu acces la calculator la discretie Catalin este la bunici
Diana - si pe voi va pupam

Va pup si va doresc o zi buna

Mami de Sebi<18.07.2005> si Cătă<06.03.1997>
Foto cu noi A doua stelută

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cin spune:

Mersi de urari...sunt tare emotionata.


Nicoleta, mami de Vlad Cristian
Uite-atat de mare sunt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dania.nicol spune:

Laura - daca ai timp poate imi spui si cum sa fac sa iau filmulatele ca eu sunt mai tanta si nu stiu. Trebuie sa am un Ftp manager care? si de unde il iau? Multumesc.

Mami de Sebi<18.07.2005> si Cătă<06.03.1997>
Foto cu noi A doua stelută

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acusor spune:

Cin, felicitari cumnatei si refacere rapida!

Dania.nicol, nu-ti trebuie nici un ftp manager. Tastezi in internet explorer adresa si ti se deschide o fereastra care iti cere username si parola. O sa vezi continutul ca intr-un director normal si copiezi pur si simplu la tine.

Pupici
Andreea si Teo (26.08.2005)
Cat de mari suntem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acusor spune:

Simona, sus fruntea! Vorba fetelor, ai o mandrete de baiat de crescut. Te asteptam cu drag!

Lory2004, am primit mailul. Saru'mana. Cat despre examene, de-abia am inceput. Mai am 5.

Aaaaa, sa ma laud si eu cu Teo. Azi a facut primul kk la olita. L-am felicitat o gramada. Sper sa se invete.

Pupici
Andreea si Teo (26.08.2005)
Cat de mari suntem

Mergi la inceput