Spiridusi de ianuaire - februarie 2006 (152)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diana12 spune:

Ziua buna si de la noi.
Ce animatie pe aici, mi-a luat ceva timp sa citesc si bineinteles ca nu mai stiu ce am citit.
Am sa votez si eu, dar asta nu insamna ca Bianca trebuie sa se simta prost, carte plus bani in plic, poate chiar si o felicitare.

Eu am o stare tare aiurea, habar n-am ce este. Ma simt asa de trista si...chiar ca nu am motiv. Poate faptul ca n-am mai iesit din casa de cateva zile bune ma face sa ma simt asa, poate raceala asta de care nu mai scap, habar n-am.
Ma duc sa imi mai tin piticul in brate, poate imi mai revin.

Nico, incearca sa nu mai pui la suflet ce se comenteaza legat de Dariuca ta. Pai daca placintica ta e mica, atunci sunt cativa spiridusi pe aici...inexistenti.Cel mai important pe lumea asta e sanatatea.

Moni, Peter logic ar trebui sa aiba grupa 0, ca asa am si eu si barbate-miu.

La multi ani, Vladimir. Sanatate si noroc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Diana Apropo de felicitare. Catalina mi-a dat si o felicitare pentru Maria cu cateva versuri scrise de ea. Taaare dragut. Si felicitarea imi place ca-i cu fluturasi. Felicitarea nu a semnat-o a zis s-o semnez din partea intregului colectiv.


ana + tiberiu (13.01.2006)
petrecere Tibi
poze Tiberiu , www.dropshots.com/anasebe" target="_blank"> filmulete(1)
varsta Tibi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Deci ...
Intai as vrea s afac un sondaj:sunteti sigure ca vreti sa va spun? Pentru ca daca va spun,veti fi extrem de dezamagite!
SILVI darling,noi mai avem afara vreo 10 plusururi - pe raft plus mingea,piticii,caruciorul,papusa Ana,Dino si Scooby ... si mobilele si cateva maruntisuri , cubuc cu forme..... dar azi mai bag la pachet 3/4 din ele ! Asa ca Diana
DANA pune-ma la carte + tricicleta + bani - nu-mi place s-o vad pe Bianca singurica Tre s-o ajutam in sesiune
DIANA deci inca un donator pricajit :Diana pricajita,Razvan pricajit,Roxanica la fel,Iarina nu chiar ... mai zicea careva parca...da' nu mai tin minte cine ,o sa verific ...si acum si Peter!!!


MONI de DIANA (01.01.2006)DIANA ALBUME ,www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> FILMULETZE 1 ,www.dropshots.com/monica70" target="_blank"> SI MAI NOI ,www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> 3 ,www.dropshots.com/moni4" target="_blank"> NOI


"MAI BINE SA TE CONSUMI,DECAT SA RUGINESTI"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Diana stai linistita si eu mai am zile dintr-astea in carr nu am chef de nimic. o fi astenia de primavara? asa mai repede?
Denisa hai zi ce-a facut Emma la cresa.
Moni nu ai terminat?
Anasebe nu ne pui si noua versurile scrise de cata?
Eu sunt de acord sa o dam din partea sectei.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marco (1),www.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(3), www.dropshots.com/new.php?userid=230209&cdate=20070111&cimg=0" target="_blank"> filmulete Craciun, Marco la 1 an
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Anas-votez si eu pt. carte+bani+tricicleta(dc vretzi voi)-numai sa fie bine!

Denisa
Denisa 18 w si'de Emma Andreea (17 Ian.2006)

Emma Andreea
Zambeste, si maine e o zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

aCUM VAD CA AI SCRIS.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marco (1),www.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(3), www.dropshots.com/new.php?userid=230209&cdate=20070111&cimg=0" target="_blank"> filmulete Craciun, Marco la 1 an
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bombonicaaaa spune:

Ola fetelor !
Ma eu de diminteatza ma chinui sa termin de citit si sa ajung la " zi" nu prea am loc de fii-me ala calculator .
Mie una m-i s-a cam taiat cand am vazut mesajul Nicoletei , iar ?!?!? Iar s-a inceput cu chestii din astea urate? Cum spunea careva azi toate femeile au in sange un pic de " barfa" dar una este sa vorbesti chestii diverse fara sa ponegresti pe cineva ,dar sa comentezi copiii oamenilor si sa improsti venin pe altzii e josnic mai ales cand chestiile astea vin din partea cuiva cu care poate vorbesti des , caruia ii impartasesti din bucuriile si problemele tale .Ce fel de femeie trebuie sa fii ?!
Eu tare mi-as dori sa aflu cine a facut chestia asta , ca sa nu mai amintim de marele scandal din trecut , de ce am eu un feeling ca este vorba cam de aceeasi persoana?!
Cinstit si corect fatza de toate fetele care scriu la Spiridusi m-i s-ar parea sa se puna odata pe tapet toata tarasenia , sa se spuna pe fatza cine sunt persoanele astea malefice .
Chiar m-am indispus total la faza asta

Oana de Iustiana Noemy(4.11.1999) si Jasmine Neidyn(28.12.2005)


POZE
www.dropshots.com/Bombonica" target="_blank">VIDEO 1 , www.dropshots.com/bombonica1" target="_blank">2

www.onetruemedia.com/shared?p=189e1555048a1ba8191351&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MY ANGEL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andiaroro spune:

MONICA-pana nu se spune lucrurilor pe nume nu o sa stim adevarul.....care adevar ar putea fi doar o confuzie(dezinformare/ neintelegere) si persoanele respective sa fie, de fapt, acuzate(banuite) pe nedrept...........
E simplu de aruncat o bomba aici: s-a zis,s-a spus,etc..........De amestecat persoane necunoscute cu cunoscute.
poate in felul asta descoperim ca persoanele banuite de tine acum nu sunt, de fapt, vinovate si de acum nimeni nu o sa mai creada in chestii din astae si evitam pe viitor suferinte inutile ca cea a lui NICO de acum


eh..........EU TOT MAI SPER- in "neintelegeri"( a nu se traduce prin certuri)



ana si alexandre (17.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana12 spune:

Monica, deci pana la urma aia pricajiti sunt cei mai de folos in caz de nevoie.
AnaS, e fain daca avem felicitare si daca mai sunt si versuri scrise de Cata chiar suna bine. Multumim, Cata.
Giova, nu stiu daca e astenie de primavara ca la mine sunt minus 15 grade si zapada cat sa te dai cu saniuta.
Denisa, mai pove de cum se descurca Emma la cresa.

Mai eu as vrea sa aflu cine e bagat in povestea asta, nu de alta, dar nu vreau sa imi deschid inimioara mea la persoane care dupa aceea sa ma aia pe la spate.Si asa mi-am revenit greu din socul de data trecuta, cand nu stiam in cine sa mai am incredere pe aici. MAcar stie lumea cu cine sa nu mai stea la barfa si se linistesc si apele pe aici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bee spune:

Ingrid, eu am auzit ca mai multi pediatri recomanda 3,5% grasime. Si laptele praf pe care il dam noi la bebei are grasime multa.
Moni, tu erai cu sondajul pe grupe sanguine? Eu sunt 01, Radu e 01, dar eu nu bag mana in foc de Anuta ca e 01 (prea a facut icter urat, prelungit si ma gandesc ca o fi vreo incompatibilitate de grupe). Distractia e ca eu sunt singurul 01 din familia mea. MAma A, tata B, eu 0. Am fost taaare socata cand am aflat.

Bee
si Ana Teodora (22.12.2005)
http://www.dropshots.com/dochia

Mergi la inceput