Spiridusi de ianuaire - februarie 2006 (152)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns acina spune:

Vad ca nimeni nu ma lamureste si pe mine ce s-a intamplat data trecuta?
care data trecuta?


Anca si Andrei(13.02.2006)

Pozele Noastre
Buburuzul Mic
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoleta raducu spune:

Gagici. am aparut.Va pun acum si poze...de la petrecerea de 1 anisor a Dariei.
Mai, Maraki,Bee si toate cele care ati mai zis...nu era doar o zicere pe care eu de nebuna sa o interpretez...asta vreau sa fiti convinse!
Monica..daca te gindesti la Cata sau Alina..gresit...
Si ca sa discut foarte clar si acest aspect, prezenta lor la ziua Dariei stiu ca a fost si va fi aprig dezbatuta in privat..Sincer, daca ma gindesc bine eu nu am nimic cu nimeni...Moni...cit despre teoria ta..sa stii ca m-ai suparat..adica ce insinuezi, ca as fi inventat o poveste..sau care-i faza?Nu prea am inteles semnul de ...
Daca nu-mi pasa...nu mai scriam never ever aici si gata!Era simplu.Dar draga Moni..am scris tocmai pentru ca m-am saturat de povesti....murdarii..etc...
FETELOR..EU ACEST SUBIECT IL CONSIDER INCHIS.Daca CELE 4 AU UN PIC DE PROBITATE MORALA, SA ZICA ELE CARE SUNT!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andiaroro spune:

trebuie musai sa plec, dar nu ma pot abtineeeeeeeeeeee............CRED CA INCEP SA FAC PE DETECTIUVU ca MONI -pb e ca n-am nici un indiciu;
dar logic: daca la discutia respectiva au participat 4 peroane, inseaman ca id necunoscut(l-o fi facut special pt a-ti trimite mesajul) era al uneia dintre cele 4 ca doar eu sau alta mamica-spiridusa neparticipanta nu aveam cum sa am istoricul unei discutii "private"

sper ca pana revin de afar sa se lamureasca pb astea

tastatura mea abereaza rau si inca nu ma prind pe ce buton a AApasat ALEX

ana si alexandre (17.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Asteptam sa zica Nico prima despre cine e vorba ... Vad ca nu vrea...
NICO dar parca ziceai ca sunt din cele ce scriu la subiectul nostru! Ce legatura mai au ALINA si CATA acum,totusi ???

MONI de DIANA (01.01.2006)DIANA ALBUME ,www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> FILMULETZE 1 ,www.dropshots.com/monica70" target="_blank"> SI MAI NOI ,www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> 3 ,www.dropshots.com/moni4" target="_blank"> NOI


"MAI BINE SA TE CONSUMI,DECAT SA RUGINESTI"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acina spune:

Pe mine nu ma vede nimeni
Ce s-a intamplat data trecuta?

Anca si Andrei(13.02.2006)

Pozele Noastre
Buburuzul Mic
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andiaroro spune:

fix ce se intamplaaaa acum

ana si alexandre (17.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

BEE din A si B poate sa iasa linistit O1 !
Deci inca o donatoare pricajita

MONI de DIANA (01.01.2006)DIANA ALBUME ,www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> FILMULETZE 1 ,www.dropshots.com/monica70" target="_blank"> SI MAI NOI ,www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> 3 ,www.dropshots.com/moni4" target="_blank"> NOI


"MAI BINE SA TE CONSUMI,DECAT SA RUGINESTI"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

ACINA pai nu-ti spusera lorenele @@@@ ?

MONI de DIANA (01.01.2006)DIANA ALBUME ,www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> FILMULETZE 1 ,www.dropshots.com/monica70" target="_blank"> SI MAI NOI ,www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> 3 ,www.dropshots.com/moni4" target="_blank"> NOI


"MAI BINE SA TE CONSUMI,DECAT SA RUGINESTI"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

NICO da' unde pusesi pozeleeee? Ca vreau sa vad si eu vedeta de azi: DARIUTZA

MONI de DIANA (01.01.2006)DIANA ALBUME ,www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> FILMULETZE 1 ,www.dropshots.com/monica70" target="_blank"> SI MAI NOI ,www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> 3 ,www.dropshots.com/moni4" target="_blank"> NOI


"MAI BINE SA TE CONSUMI,DECAT SA RUGINESTI"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bee spune:

Da Moni, am aflat si eu ca din A si B se poate 0, dar nimeni cunoscut nu avea. Acum nu stiu daca din 0+0 poate sa iasa altceva? Trebuie sa iau genetica s-o studiez cum e cu genele recesive, dominante, etc. M-am ramolit.
Si indiferent ce grupa o fi, Ana mea chiar e o "donatoare". E foarte generoasa. Nu reactioneaza deloc rau la copiii care aduna jucarii si par mai posesivi. Ea le da totul. EU o rog frumos sa le dea jucaria si dansa se executa. Noua ne da suzetele, biberonul, mancarea, orice ii cerem. Cred ca e singurul lucru pe care il face cand ii spui.
Bee
si Ana Teodora (22.12.2005)
http://www.dropshots.com/dochia

Mergi la inceput