am renuntat la regenon si am inceput cu reductil

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns J G spune:

Rachel ok, am inteles. Chestia e ca dupa 2 saptamani de reductil eu as mai avea doar 5 kg de dat jos, am dat deja 4, ori mi-e teama ca nu mai are sens sa iau inca o luna jumate. Sa vedem, pe de alta parte organismul o sa se obisnuiasca cu aport mai mic de calorii si nu voi mai slabi in ritmul asta.

Clisma? nu, never. Am ramas marcata de la nastere. O sa incerc cu ceai de crusin.

Spune-mi, Silouette e aparatul sau numele centrului? Ca eu acolo ma duc, la centrul Silouette. Am citit in Elle ca au un aparat de ultima generatie, parca tot asa cu lipo-ceva. Abia astept! Vorba ta, vine vara. Eu am intrat in panica in momentul in care nu am mai putut purta jachete si a trebuit sa ies in tricou.

J si Carlita Carliontz (05.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cmn spune:

Reductil nu contine amfetamine, da un clic aici:http://www.doctor.info.ro/html/medicamente_obezitate.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anky spune:

CMN,merci de raspuns,sper sa fie ok atunci.

Anca,Bianca 02.02.03 si Cris 12.05.05

"Happyness is the key to your heart"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

eu sunt printre cele la care reductil nu a avut efect. fara o dieta si sport oricum nu dai jos chiar dc iei reductil. eu am luat cu reteta de la dr.ptr cele care iau si nu slabesc cu toate ca ati tinut regim trebuie intrerupt tratamentul. scrie si in prospect. dc nu slabesti 2 kg in 2 sapt parca sa nu mai iei ca il iei degeaba. exista spe mii de polemici pe siteul asta www.reductostart.ro
am aflat de el de la tv, ai intrat, am completat un formular, te suna cineva de la ei si te programeaza la un endocrinolog/nutritionist cum ai noroc.este un program ptr eradicarea obezitatii, primul contriol e gratuit, si iti da si un card ptr sensiblu dc iei pastile cu 25% reducere la reductil sau ce pastile iti da dr.
eu voiam sa-l iau cu gandul ca imi inhiba centrii foamei. n-am avut noroc.mai incerc si cu altceva.oricum a venit caldura si fi-miu alearga prin parc de nebun si eu tre sa stau in fundul lui. pana sa implinesca un an era cumintel, ascultator, nu fugea, se ferea de leagane, acu... in 5 min l-au lovit 2 leagane, si cu mine lamga el, degeaba tipam stai, l-am prins si l-am tras prea tarziu.
am ocupat toata pagina. sorry

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

la centrul Silouette tre sa te duci cu sacu de bani . sper ca stii. sa nu ai vreo surpriza.aparate superbune, se vad rezultate, dar scump doamna scump, dincolo era mai ieftin. o fi vre un dincolo?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi spune:

Mare atentie la reductil, fetelor! Si, in general, la medicamentele minune de slabit. Aveti grija cum stati cu tensiunea, pentru
ca umbla bine la ea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns J G spune:

Miri_B ca sa zic asa am o combinatie la Silouette ca nu as da atatia bani.
Varianta mai ieftina pe care o voi folosi pt intretinere este un salon de aici din cartier, cu aparat mai slabut, costa cam 100E 10 sedinte elecro in termocuverta. Mai merge.

Eu slabesc, slabesc... deja nu ma mai recunosc in oglinda, nu mai tin minte de cand nu mi-am mai vazut talia. Ce ma bucura e ca ieri nu am luat pastila si am mancat la fel de putin.

J si Carlita Carliontz (05.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

J G in ce cartier stai dc nu te superi? mi-as permite si eu un abonament de-ala.eu o sa ma apuc de dieta din JOY de luna asta. vreau sa fac intii o detoxifiere, am citit pe un topic de pe DC si pe urma trec la treaba.
mai e putin si face fi-miu 2 ani si eu tot grasa si cu mega-burta sunt.pina la urma tre sa iau taurul de coarne. am mai avut tentative soldate cu esec.
am fost la endocrinolog ptr regim si mi-a gasit noduli la tiroida.
operatie samd.
prin berceni nu am vazut centre cu aparate de masaj, elecrostimulare ...

Miri si David - 23.12.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns J G spune:

Miri stau in Militari, deci e departe pentru tine!
Imi pare rau sa aud ca ai probleme cu tiroida... la fel si eu ma simteam rau ca dupa aproape 1 an jumate de la nastere eram grasa, ba chiar ma ingrasam din ce in ce mai rau.

J si Carlita Carliontz (05.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

Merci J G dar acum am probleme cu semnele de la operatie. se vede urat, si e vara, si tre sa il acopar, si dc e praf ma ustura.
va tin la curent cu dieta. sper sa ma tin de ea.
fetelor dc ati vazut voi centre de electro in berceni nu ma lasati nestiutoare.


Miri si David - 23.12.2005

Mergi la inceput