am renuntat la regenon si am inceput cu reductil

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kjmami spune:

ieri am fost pe la mall, m-am simtit SUPERB. in sfarsit nu imi mai este rusine sa ies in lume, sa ma intalnesc cu prietenii..toata lumea care ma vede din persoanele pe care le cunosc, observa schimbarea . e tare bine. am mai slabit dar nu stiu cat. e frustrant, sunt tare curioasa cate kg am.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flisa spune:

kjami, cu reductil slabesti asa repede? adica 6kg in 7 zile?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kjmami spune:

da flisa.
pentru ca reductil iti scade pofta de mancare. si iti permite sa mananci doar ce ti=ai propus tu sa mananci in zilele respective
eu am mancat numai ciorba de vacuta..dimineatza, si seara....dupa un castron de ciorba ma simteam PLINA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria spune:

Eu am fost la farmacie sa intreb de Reductil...nu-mi da fara reteta, si mi-a zis ca daca ai probleme cu inima( am tahicardie..) nu e indicat.Pe de alta parte, chiar trebuie sa slabesc, m-ar tenta sa iau.
Kjmami, felicitari pentru realizare!

V

“In curand, de cate ori am sa deschid gura in public, nici pe mine n-o sa pot sa ma mai cred.” – Gabriel Liiceanu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kjmami spune:

nu-l lua...daca poate sa iti faca rau
incearca in schimb sa mananci numai ciorba de vacuta...cant ti-e foame..mai pune-ti una. ..o sa mearga...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flisa spune:

kjmami, cat ai mai slabit? cum mai e?
sunt curioasa tare

pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flisa spune:

kjmami, unde esti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kjmami spune:

hehe
scuze fetelor. am facut o pauza. am inceput astazi sa iau iar reductil. scuze ca nu am mai scris dar am avut netu' picat un timp.
va tin la curent..promit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flisa spune:

kjmami, ai mai slabit? cat?
doctorul endocrinolog mi-a spus ca nu vrea sa-mi dea reductil pt ca e mai periculos decat xenical-ul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Si mama-mea trebuie sa ia Reductil...ar ceva efecte asupra psihicului?ca daca ii vine si ei sa sparga capete mai bine nu-l ia

Mergi la inceput