am renuntat la regenon si am inceput cu reductil

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kjmami spune:

[quote]Originally posted by gabi_j

Kjmami, ma bucur ca ai scris din nou. Incepusem sa imi fac griji pt tine . Felicitari pentru kilogramele pierdute. Te invidez!
Atentie mare si cu Reductilul. Nu vreau sa repet ce au spus deja fetele, dar daca simti ceva schimbare (in afara de pierdere kilelor ) in organism, comportament, sau stare de spirit, opreste-te.
Eu acuma sunt in sesiune. Dupa ce termin as vrea sa ma apuc de sala/inot... ceva sport. Musai! Tu faci ceva miscare? Sau ai slabit doar cu dieta? Cum ti se compoarta pielea si carnea dupa ce ai slabit 15 kg? Banuiesc ca la varsta ta inca nu sunt probleme.

Gabici

--------------

gabi esti o draguta..mersi pt griji.
nu am facut nici un fel de miscare pana acum. eu sunt de o puturosenie iesita din comun...imi mut fundul dintr-o canapea in alta
cu pielea...ce sa zic..oricum dupa sarcina am ramas cu vergeturi ..si acum pielea s-a imuiat foarte tare..asta e primul semn cand pierzi in greutate
in seara asta am bagat in winamp 3 melodii care imi plac mult...am adunat minutele si au fost cam 28 si m-am apucat sa fac ceva miscare cat le-am ascultat...am obosit rau, am transpirat si am baut vreo 4 pahare de apa...m-au terminat exercitiile astea pt ca nu-s obisnuita .
maine pun 4 melodii in winamp...s.a.m.d.
sa vedem ce iese


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karmacoma spune:

quote:
Originally posted by kjmami

[quote]Originally posted by Victoria

KJmami, super! te admir pentru vointza - si eu tre sa dau jos, si tocmai am terminat o tortilla cu pui, desi imi adusesem mancare de regim de acasa...ma rog.

vreau sa te intreb cum faci rost de reductil, si ce regim tii atunci cand il iei?


am facut rost de reductil cu reteta prietenei mele. m-a costat cam 800 de mii . regimul era cu 3 mese pe zi si 2 gustari
dar nu am putut sa il tin pt ca nu incapea atata mancare in mine dupa ce am luat pastilele
azi de ex am mancat dimineatza o cafea, la pranz un gratar cu o felie de paine neagra prajita si seara un mar. si nu imi e foame


valeria
http://community.webshots.com/user/kjmami



am mai vazut undeva ca ai scris ca reductilul costa 800 mii. Ded unde iei soro tu reductilul cu 800 mii ca eu acum doi ani il luam pe ala de 150 cu 4 milioane.

Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kjmami spune:

eu l-am luat de la farmacia de la cora. e 800 de mii...dupa cum spuneam...am inteles ca s0a mai ieftinit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kjmami spune:

hello girls

scriam atunci cand am inceput dieta cu reductil ca vreau sa ajung pana la ziua mea la 95 de kg. EI BINE AM REUSIT!!!
sunt super incantata...de ziua mea..adica pe 28 feb aveam de fapt 98 de kg si am continuat slabitul. problema e ca a sarit fi-miu pe cantar imediat dupa..si l-a distrus..acum nu stiu cat mai am dar pot sa va spun ca nu imi mai sunt bune hainele...toate imi cad..imi cumparasem in noiembrie un costum super.. .taiorul care era destul de fix pe corp ACUM NU il mai pot purta...INOT in el si fusta dupa ce fac cativa pasi..imi ajunge sub fese...e super..sunt incantata!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

felicitari , te admir pentru vointa, ai slabit foarte mult
La multi ani de ziua ta , care a trecut
pupici

ANDANII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kjmami spune:

fetelor ma simt superb!!!

azi am fost la cumparaturi..nu mai aveam nimic de imbracat
eu ma imbracam in fuste lungi si bluze mai lalai...parca eram tiganca

astazi mi-am cumparat o fusta mai stramta, sub genunchi neagra, o camasa maro si o cravata neagra din bilute negre...foarte foarte interesanta...am fost asa la serbarea fiului meu de 8 martie...m-am simtit bine rau...se uita barbati dupa mine pe strada din nou..simt ca stralucesc..mare realizare...
dar continui..si vreau sa slabesc pana la greutatea ideala...a fost greu de tot la inceput...dar acum cand simt diferenta...as fi nebuna sa renunt..incercati si voi...va veti simti minunat.

multumesc pt incurajari si pentru urarile de ziua mea....o sa am un an grozav

revin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea25 spune:

felicitari! si bafta in continuare sa ajungi la greutatea care ti o doresti! acum am si eu o intrebare:reductil se da numai cu retzeta de la doc? presupun ca da..
oricum felicitari!andreea25 mami de ariana-irina
(04.08.2006)
Ariana 7 luni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flisa spune:

kjmami, felicitari!!! esti super tare. sunt in aceeasi situatie cu tine numai ca eu dupa sarcina am ramas cu 20kg. Dela 102 kg in sarcina, 96 dupa, am ajuns la 85 cu dieta daneza tinuta de 2 ori pana acum. Vreau sa ajung si eu la endocrinolog pt ca am si probleme cu tiroida si stiu ca se recomanda reductilul ca fiind f bun pt "femeile cu greutate" ca noi.
Bafta multa la slabit pana ajungi la greutatea dorita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kjmami spune:

andreea. da, iti trebuie reteta de la medic. eu am luat cu reteta prietenei mele. ei ii prescrisese un dr . si multumesc pentru felicitari. iti doresc si tie in caz ca ai nevoie sa slabeeeeeestiiii mult mult mult



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kjmami spune:

quote:
Originally posted by flisa

kjmami, felicitari!!! esti super tare. sunt in aceeasi situatie cu tine numai ca eu dupa sarcina am ramas cu 20kg. Dela 102 kg in sarcina, 96 dupa, am ajuns la 85 cu dieta daneza tinuta de 2 ori pana acum. Vreau sa ajung si eu la endocrinolog pt ca am si probleme cu tiroida si stiu ca se recomanda reductilul ca fiind f bun pt "femeile cu greutate" ca noi.
Bafta multa la slabit pana ajungi la greutatea dorita!







multumesc frumos. esti foarte tare si tu.ai slabit mult. felicitari
am incercat dieta daneza dar nu am reusit mai mult de 7 zile desi intradevar a functionat f bine..aproape un kg pe zi
reductilul este intradevar uimitor. pentru mine. mai bun decat regenon, xenical, heritage lite si altele...asta chiar m-a ajutat.
succes si tie sa ajungi unde vrei tu


Mergi la inceput