Cirese de Mai-Iunie 2006... cu bancurile lor (41)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carminabulina spune:

Arabela l-am citit .
Mie personal imi place mai mult topicul "perlele"copiilor nostri...mi se pare mai real. Cred ca aici este multa fantezie si talent scriitoricesc...dar sunt frumoase...si Harry Potter e frumos.



poze Mihnea si www.dropshots.com/carminabulina" target="_blank">filmuletze Mihnea
uite cum cresc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carminabulina spune:

www.dropshots.com/day.php?userid=145257&cdate=20070203&ctime=100729" target="_blank">Am facut kk si am nevoie de servetele...numai mami nu intelege cum sta treaba .



poze Mihnea si www.dropshots.com/carminabulina" target="_blank">filmuletze Mihnea
uite cum cresc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana spune:

Carmina mama, da ce burtica mare are Mihnea ..
Ii iese din body




Mami de Codrin, Olguta si Cornelie mica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaRusu spune:

la livada

Pupacim tare toti pozatii si filmatzii - ce copii mari!! nici nu le mai spun bebei, gata!! Avem pe-aici numai domnisoare si cavaleri!!
la sarbatoritii zilelor astea!

Ne laudam si noi ca la 7 luni si 2 sapt mergem in 4 labe ca la carte! Desi dc vrem ceva rapid, ne mai aruncam si tarash ca e mai rapid!!

Si ne ridicam singurel si in picioare - mai ales in patut si daca e mama sau tata langa noi - deja tehnica e complet invatzata.

Lacri, si la Paul ii place dansul - are metoda proprie: danseaza la tata in bratze
In rest, strigam cat e ziua de lunga - sa auda vecinii ce voce puternica avem si patrulam peste tot.

Pupici multi la toata lumea




Oana Rusu - mamica de Paul-Victor, 21 iunie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

haios ii Mihnea Timeea ar fi mancat tot sulul daca il lasam atat la indemana. Vladut era asa nu prea baga in gurita, doar se juca...

Oana, felicitari ptr micul plimbaret!

Arabela, Dana,

Dana, nu stiu ce sa zic... Poate sunt fete care la un moment dat vor dori sa se intoarca daca se vor vedea scoase de pe lista poate se vor simti descurajate... Mai lasam listuta asa cateva luni si dupa un an putem scoate greutatile, pomelnicul cu progresele etc... si mai aerisim listuta.

Amis, pai la inceput si Timi mergea in 4 labe daca era ceva f interesant s-o atraga, gen revista, o ratusca (le adora)...

Diana, Vlad(16.05.04)(bebelus si copilas) & Timeea (18.05.06)
Filmulete



Verzuliile: Delidana-Khristin-Daria-Diana-Dulcetica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geliza spune:

DianaR sau EllaX, plizzzz, spuneti si mie ce sa-i dau Ilincai preventiv ca noi suntem virusati de la Mara iar pe Ilinca inca nu a pocnit-o (si dr nu raspunde la tel ca e in vacanta la ski)...am cumparat si Oscilococcinum si Imunobaby

Eliza cu Ilinca (7 aug 2006) si Mara (24 ian 2002)fete cucuiete

"Tot ceea ce se petrece are un anumit sens"(Gabriel Garcia Marquez)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 26octombrie spune:


salutare, ciresi.
de ieri fiica-mea nu se mai cheama Hora. se cheama Miauna. ca asa face intr-una. miau ca sunt in tarc, miau ca m-ati luat din tarc. miau ca mi-e foame(?). miau ca nu vreau mancare, ce-i asta, luati scarbosenia de aici. miau ca vreau cutia gola de la iaurt. miau ca de ce mi-ai luat-o..
dar..... mama nu se supara! de ce oare?!

pen'ca.........AVEM SI NOI UN DINTEEEEEEEEEEEEE!!!! YUPPI!

INTREBARE: fiica-mea isi tine gura ca un fund constipat, nu poti sa vezi gingia neam. doar cu destele te poti taia in dinte. si ai vostri au devenit asa timizi (ca miauna inainte era numai cu gura deschisa, ventuzea tot)?



Luana si Hora - 14 Mai 2006

www.geocities.com/mamici_de_mai_iunie2006/povesti.html#Hora " target="_blank">poveste
io tot cresc

citat la semnatura nu mai am, da' caut unu nou si dashtept!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amiss_zip spune:

felicitari!

www.flickr.com/photos/ami_si_cip/" target="_blank">poze si filme
Amiss

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dolcebaby spune:

ELIZA (geliza) si eu sunt "virusata" de o saptamina... pe Teo am scapat-o cu oscilococcinum, ii dau jumatate de tubulet pe zi si vad ca pina acum nu a luat raceala de la mine.

LUANA felicitari Hora mica si scumpa are un dintisor... va doresc la mai multi !!!
Noi avem 8 si nu vrem neam sa ii folosim

Laura si puiuta Teodora (28.04.2006)
http://new.photos.yahoo.com/lv_panait/photo/294928804106269152/3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geliza spune:

dolcebaby, mesri de raspuns...asa o s afac si eu...dar ii dai numai acum cat e pericolul?

Eliza cu Ilinca (7 aug 2006) si Mara (24 ian 2002)fete cucuiete

"Tot ceea ce se petrece are un anumit sens"(Gabriel Garcia Marquez)

Mergi la inceput