Bucurii de sept-oct 2006 (40)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns scumpik_lui spune:

quote:
Originally posted by GETY

Scumpik_lui, si mie imi pare rau ca nu mai inteleg nimic! Cine a intrat in mesaje private, cine a postat mesajul fara acordul celui in drept. Cred ca s-ar putea face un film politist cu ce se intampla pe aici. Agatha Christie cred ca-i depasita demult de o parte din noi.
S-a mai intamplat la alte mamici ce se intampla noua?

GETY, MAMICA DE MARIA DIANA (09.10.2006)
VARSTA MARIA DIANA
POZE MARIA DIANA



Gety, care mesaje private? pe id-ul mami_so06?

_

Scumpik, mamica de Luca (17.10.2006)

Mesajele care fac trimiteri directe la concursurile sustinute de alte site-uri - nu sunt acceptate pe acest forum. Va multumim pentru intelegere.
for2nityurl][/size=3]


Poze Luca, Cresc pe zi ce trece, www.onetruemedia.com/shared?p=1b1d8202eeec5393b9d6a5&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmuletz, www.youngnutrition.net/member/tickers/62015/ticker2.png" target="_blank">Uite cat cresc[/b]
"Faptul ca ai un pian nu te face pianist, dar nasterea unui copil sigur te va face parinte"[/b]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _Ralu_ spune:

quote:
Originally posted by GETY

MamiLili si sotzul meu a raspuns corect, dar am vazut ca Ralukutza a dat prima raspunsul si intr-un mod f. original. Oricum, orice problema de logica o rezolva sotzul. Mai asteptam provocari.
Ralukutza, tu esti cu site-urile cu jucarii. Unde pot comanda o jucarie Fisher Price pt. Maria mea? Ca sotzul mi-a dat unda verde sa-i cumpar ce vreau.


GETY, MAMICA DE MARIA DIANA (09.10.2006)
VARSTA MARIA DIANA
POZE MARIA DIANA



hihihi, cum adica am dat raspunsul intr-un mod f original?
noi am luat puiul de la fisher price din carrefour dar caut si pe site-uri si-ti trimit link.


*******************************************************
raluca, mami fericita de www.totsites.com/tot/alexia-maria" target="_blank">alexia maria (07.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _Ralu_ spune:

mey, acuma am ajuns si eu la zi cu cititul si e ceata in capul meu...ce mesaj anonim...ce id comun, ce pm...? banui ca au fost sterse niste mesaje si nu se mai intelege nimic. ce s-a intamplat...?

*******************************************************
raluca, mami fericita de www.totsites.com/tot/alexia-maria" target="_blank">alexia maria (07.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamiLili spune:



La multi ani, Vauva!


**************************************************
Sanatate la mamici si bebici!
Lili, mami fericita a lui Mathias (17.10.2006)
Varsta lui Mathias
Poze Mathias
Mathias si mami stralucesc, vrei sa vezi?
www.paperboy.nl/?PID1=6%20EZ5%40I%3A5%5FE%5F%2BV%3B%3D%3AC1%3A%5CYZP98D%5CHE%40%20%20%0A" target="_blank">Pinguinul jucaus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _Ralu_ spune:

gety uite aici:

http://www.crazytoys.ro/results.php?searchString=91&masterString=1000,15,161,11,14,17,16,19,18,15,11,14,17,1000,16,19,18-17&ageString=&ageStringName=&priceString=&priceStringName=

noi am luat puiul ala al doilea de pe lista la 208.000. alexia il adora pur si simplu desi mie mi se pare cam tamp!



*******************************************************
raluca, mami fericita de www.totsites.com/tot/alexia-maria" target="_blank">alexia maria (07.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _Ralu_ spune:

mama dar cat de misto e www.crazytoys.ro/product.php?prod_code=C0108&jucarii=nature-bearries-carusel-cu-sunet-si-lumini" target="_blank">asta...parca as investi alocatia urmatoare in el....

ala de la chicco care e asemanator ce pret o avea? lili, parca tu aveai? si itzy bitzy?

*******************************************************
raluca, mami fericita de www.totsites.com/tot/alexia-maria" target="_blank">alexia maria (07.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamiLili spune:

CristinaGoji, noi avem 64 cm si 6,400g. Zici ca trec direct la Pampers nr 4 ?

Scumpik, faine pozele pe zapada! Vad ca si la Iasi a inceput sa ninga de cateva minute. Sper sa tina asa ca sa-i mai fac puiului poze cu zapada.
Pe de alta parte, nu cred ca era necesar sa dai nota explicativa, evident ca nu tu ai fost "anonima" de aseara.
Edit: mi-am facut datoria, Luca are 55 voturi.

Ralu, eu ma interesam de carusel, inca n-am luat. Itzy avea de la Chicco din ala de care vroiam eu.
Edit din nou: Ralu, ala de la Chicco e 170 lei.


**************************************************
Sanatate la mamici si bebici!
Lili, mami fericita a lui Mathias (17.10.2006)
Varsta lui Mathias
Poze Mathias
Mathias si mami stralucesc, vrei sa vezi?
www.paperboy.nl/?PID1=6%20EZ5%40I%3A5%5FE%5F%2BV%3B%3D%3AC1%3A%5CYZP98D%5CHE%40%20%20%0A" target="_blank">Pinguinul jucaus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanae spune:


Lili si Adriana merci.

Asa am inlocuit Humana1 cu 2.O saptamana a mancat 3/4H1 si 1/4H2, apoi 1/2H1 si 1/2H2.Dar cu cat crestea cantitatea de H2 cu atat ea manca mai putin.Stiu ca e mai putin nutritiva dar, doar la acidul linoleic si la cateva minerale sta mai prost ca la vitamine sta mai bine (la unele).Decat de loc e bine daca il papa si pe asta.Si poate mai tarziu cine stie va fi mai bine si accepta si H2.Sperrr....

Am vazut bebeii frumosi care s-au anuntat.


Rox de Diana(8.05.2002) & Sarah(18.09.2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanae spune:

LA MULTI ANI VAUVA!

Rox de Diana(8.05.2002) & Sarah(18.09.2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamiLili spune:

Ralu, din link-ul dat de tine, premergatorul mi se pare super. Eu care sunt anti-premergator, ala mi se pare ok pentru ca nu poate sta copilul in fund ci-l stimuleaza sa se deplaseze. Am vazut multi copii in premergatoare clasice, din alea rotunde in care pui copilul la mijloc, iar acesta, in loc sa mearga, e multumit ca poate sta in pozitie verticala fara efort fiindca-l sustine "chilotelul" ala din panza si astfel isi dau f greu drumul la mers.

**************************************************
Sanatate la mamici si bebici!
Lili, mami fericita a lui Mathias (17.10.2006)
Varsta lui Mathias
Poze Mathias
Mathias si mami stralucesc, vrei sa vezi?
www.paperboy.nl/?PID1=6%20EZ5%40I%3A5%5FE%5F%2BV%3B%3D%3AC1%3A%5CYZP98D%5CHE%40%20%20%0A" target="_blank">Pinguinul jucaus

Mergi la inceput