Piticodromul de sept-oct 2005 (165)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns valen spune:

Biumil, cati ani zici ca are Milan?Marinela, il pupam dulce pe Iaris.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Antoanela23 spune:

Irina, mersi frumos, e f dragut ce ai spus, esti o dulce . In plus noi o sa-l invatam pe Victor sa fie cavaler .

Valen, drept sa-ti spun nu stiu cum de a iesit o data baiat si a doua oara fata, ca noi am aplicat aceeasi tehnologie .

Marinela, sanatate multa lui Iaris si tie iti doresc multa rabdare si nervi buni, vad ca te tine in priza nazdravanul.

Pup fetele, somn usor,

Anto 17 siVictor (8 octombrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ege spune:

codrutza,ege mananca castraveti murati de la 1 an si nu am avut nici un fel de probleme.dar sa vezi ce-i plac ca nu se satura cu 1.
marilena,sanatate lui iaris.este asa de greu sa ai puiul bolnavior.off,off.......
noi suntem putin mai bine.eu mi-am facut o urocultura ,astept sa iau rezultatul maine.
ioana felicitari pt baietel.stiu ca vroiai fetita dar important e sa fie sanatos.
s-a trezit ege

ege si arzu ege (30.09.2005)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/fisun_regep/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BiuMil spune:

buuun ..... deci muci la greu in dimineata asta...nu mai supooort! iar stam in casa o saptamana, iar ii inrosesc nasul cu pompa! bine macar ca nu face febra!

Marinela, sanatate lui Iaris!!

hehe, sunteti dragute fetele, dar stiu eu ca sunt copii pe aici mult mai avansati! cel mai tare asta mi-a placut si la intalnire...fiecare facea ceva deosebit si impresionant!

ioana, felicitari pt baietel! acu am vazut.

Bianca si bb Milan 20 octombrie 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns locca spune:

Neata

Bianca, Kid, naspa cu mucii astia. Voi le dati ceva daca e numai cu muci? Eu deocamdata am tratat cu ignore. De fapt i-am facut ieri niste ceai de soc si i-am dat, cu un pic de miere si lamaie.
Matei e in continuare cu stranuturi la greu, dar nu mai e subfebril. E vesel si bine dispus, dar am senzatia ca vor veni si la noi mucii, de-aia intreb. Deocamdata cand stranuta mai iese niste secretie apoasa din nas, dar nu mult.

Marinela, sanatate lui Iaris!
Dora, de 3 ori intr-un an zici? Saracuta Ada.

Bianca, dar nu e prea departe Acorns de voi? Eu am exclus-o din start din cauza locatiei. Ai fost la Little one? Ca nu mai stiu.
Kristinutza, deci te-ai lamurit cu boo-boo. E 20 de lei intrarea si nici nu te lasa sa stai cu copilul. Parerea mea e ca fac asta ca sa faci consumatie in partea dedicata parintilor.


Ruxandra cu aka Matei (13 sep. 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BiuMil spune:

Locca, e departe si nu prea...ma interesa in special pt ca are acceasi "programa" ca si WNS. nu am fost la LO, dar ma voi duce singura, fara Milan. Pt muci nu ii dau mai nimic...daca se infunda tare vibrocil...3 pic pe zi! in rest ceai cu miere, oscilo si cam atat

Bianca si bb Milan 20 octombrie 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cge spune:

Bianca, ai vazut-o pe Ancuta ?
Ea nu are decat niste muci antici.(editez, ii avea si duminica) si a vazut-o si dr. luni si a zis ca e ok.

Sa stii ca si la Acorns vine o dr in fiecare sapt. si ii controleaza.

Eu zic ca il poti scoate un pic afara si cu muci, daca nu face febra.
Si noi mucii ii tratam tot cu 'ignore'.

Valen, ma bucur ptr Sarah.
Si Ancuta e ok, a luat decat de 2 ori antibiotic de cand cu cresa ptr. raceli.
Ce frumos ptr Sarah ca va avea partenera de joaca.

Victor se joaca cu Anca mai mult acum de cand Victor asteapta vacanta.
Si il pupa, si il gadila.


Cristina,
mama lui Victor 07.01.2000 si a Ancai 16.09.2005
Sefii Casei

www.computerbild.ro" target="_blank">Revista lui tati

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns locca spune:

Mda, si eu il scot pe Matei afara, din motive de maraiala si plictis extrem in casa. Atata timp cat nu are febra si lui ii place il scot macar un pic la aerisire.
Va multumesc pt. raspunsuri . De vibrocil imi spusese si dr. data trecuta, dar am uitat. Oricum, deocamdata nu e cazul.
Bianca, vorbaret baiat ai.
Ramona, nici eu nu ma mai pot lauda ca fi'miu stie sa numere pana la 2, cand am auzit de Petra
Dory, haha, si matei zice tot Patei la Matei

Ruxandra cu aka Matei (13 sep. 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cge spune:

Marinela, sanatate lui Iaris!!
Si eu sunt la fel, cand sunt cu copii acasa nu reusesc sa fac nimic.
Totul dupa ce se culca.
Am vazut pagina lui Iaris, ce smecheras mare s-a facut.

Aseara Anca era asa linistita, desfacuse un iaurt simplu si unul cu fructe si le combina de zor, inclusiv la ea in par.

Am citit si eu acum despre mamica de pe DC care si-a pierdut puiutul din cauza pneumoniei.
Sunt socata.

Cristina,
mama lui Victor 07.01.2000 si a Ancai 16.09.2005
Sefii Casei

www.computerbild.ro" target="_blank">Revista lui tati

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jadi spune:

Eu ma laud cu un copil care tuseste, parca se si rupe ceva din gat si ma gandesc cum ieri nu avea nimic si acum i se rupe din gat. Maine merg cu el la control dar intrebarea mea cum naiba incepe viroza asta urata? Ca am deja cosmaruri... pana se trezeste dr.Alina mai avem vreo juma de ora .

Deni & Vlad 28 sept 2005 & bb2

Mergi la inceput