Bucurii de sept - oct 2006 ( 38 )

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Ce ziceti fetelor de lista pe care am postat-o?E cea veche, dar putin simplificata....O modificam sau o lasam tot pe cea veche?Am trecut in ea si primul dintisor la bebe de Beatrix!
Ma gandeam ca ar fi timpul s-o modificam fiindca incep sa apara iepurasii....votati deci!



Eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _Ralu_ spune:

eu personal n-am fost atacata de nimeni, nu m-am certat cu nimeni, in consecinta nu port pica nimanui si am sa scriu in continuare pe toate forumurile pe care doresc....o sg disputa am avut si eu cu f mult timp in urma aici dar nu e relevanta in aceasta situatie.

a, itzy, sa stii ca si alexia se sperie, dar doar atunci cand latra catelusha si o ia prin surprindere. aaa, o sa-ti arat o poza putin mai incolo.



*******************************************************
raluca, mami fericita de www.totsites.com/tot/alexia-maria" target="_blank">alexia maria (07.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Pufy - arata bine listuta asa.
Ralucutza - atunci chiar ca nu stiu care ar fi problema. Multumim de mesajul lasat in guestbook. Esti prima si singura de pe acest forum care ne-a lasat mesaj

Mami de Vlad (17.10.2006)
Poze
www.totsites.com/tot/vladic" target="_blank">Paginuta mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sephora spune:

Multumim Pufy.

Alexxia multa sanatatae lui Ruty

Io mami de Matteo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _Ralu_ spune:

cristina, am facut-o cu placere!

itzy, uite aici

*******************************************************
raluca, mami fericita de www.totsites.com/tot/alexia-maria" target="_blank">alexia maria (07.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Pufy si mie imi place cum arata noua listutza, chiar daca tot mi se pare luuunggaaaa. Dar cred ca sa iese, pana la urma.

GETY, MAMICA DE MARIA DIANA (09.10.2006)
VARSTA MARIA DIANA
POZE MARIA DIANA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Daca va hotarati sa schimbam lista cu cea modificata de mine, Mexxa da-i reply with quote la mesajul meu....si mai departe stii tu(inlocuieste lista de pe prima pagina cu asta).

Eu voi intra mai rar deoarece ne apucam de curatenie in apart. ca vrem sa ne mutam vineri seara!Dar va citesc....



Eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DiaB spune:

La Multi Ani bucuriilor de 29!

Imi pare rau unde s-a ajuns dar asta e. Avand in vedere ca nu am avut nimic cu nimeni (pana acum ), voi fi activa pe ambele forumuri dupa posibilitati. In ambele parti sunt persoane de la care am avut si am ce invata.
Ma duc sa mai citesc din urma, ca se pare ca am lipsit cam mult.

Diana, mami de Maia (18.10.06)
POZE MAIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DiaB spune:

Pufy, de acord cu lista.

Diana, mami de Maia (18.10.06)
POZE MAIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cri19 spune:

ROXANAE multumim frumos de complimente.
PUFY sunt pro listuta .

Mergi la inceput