Fulguleti de noiembrie-decembrie 2006(8)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dia1609 spune:

quote:
Originally posted by dianocica

imi mai ziceti si mie o data unde gasesc (pe ce site) batista aia care se pune in priza?sau cu baterii? ca suntem tot mai infundat...si aspiratorul e cam varza...


diana fericita de davidutz 03.12.06
david 1 2 diana intalnire



dianocica, cuscra, batista o gasesti chiar aici pe pagina, in partea stanga lui dmic

Dia de Oana (29.11.2006)

varsta Oana

poze OANA
luna 1
luna 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Dia 1609 problema era frigul de afara. Mi-a zis tipa ca in incinta bazinului e foarte cald si ar fi dif de temperatura prea mare.

Daria- 29.01.1999
Alex - 07.02.2003
Matia - 31.10.2006
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianocica spune:

n am citit msi nimic, am facut o super treaba si m am dus la cosmetica de bine ce mi era am ajuns acasa si a venit si alexandru cu batista bb. eu as fi vrut din aia la priza sau baterii, dia, dar pana la urma am luat de aspirator. si acum dau de fetele lui maica-mea...pana acum a fost super dar acum...ca ce e asta...ca cum la aspirator...asa bine era sa am macar o persoana careia sa nu ii dau explicatii...s a terminat si distractia asta...of, orice moment de relaxare tre sa fie urmat de o .numai invers nu e la fel...


diana fericita de davidutz 03.12.06
david 1 2 diana intalnire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura13 spune:

DESIREE fugi peste ei cu legea in mana!!!

Laura lui Daniel
Poze Daniel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianocica spune:

ziggy eu i as bate pe aia care claxoneaza sau ambaleaza masina cand trec pe langa carucior...mai ales prin zone f necirculate unde e clar ca te plimbi pt ca e liniste...daca ne-ar auzi aelita...nici nu ma gandesc ce se intampla daca o supara vreunu' d'asta
s atrezit


diana fericita de davidutz 03.12.06
david 1 2 diana intalnire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yagmur spune:

Raportez: am trecut de la constipatie la diaree.. dar eu sint multumita...
Fug la dush, ca a trebuie sa ma dezbrac sa-l spal la chiuveta, dar tot m-am murdarit...

Yagmur - mami de Luca (19 decembrie 2006)
www.dropshots.com/Yagmur" target="_blank"> poze Luca varsta Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo29 spune:



Dia si noi folosim produsele Nuk inca din sapt. a doua. Eu sunt foarte multumita de ele. Si folosesc tetine nr. 1 (0-6 luni)
La aprox. 1 luna ar fi bine sa schimbam tetinele - am citit pe prospect.

Va pup
Simo si bebe David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebinuta spune:

Salut
Sunt Adriana si am o fetita, Ada-Natalia de 8 saptamani si o zi. S-a nascut in 30 noiembrie 2006, 40 saptamani,prin cezariana, 3050g si 51 cm.
Acest forum mi-a fost recomandat de o prietena asa ca mi-ar place sa incep sa-l folosesc si eu. Pana acum doar citeam despre anumite subiecte si intram saptamanal la odiseea sarcinii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dia1609 spune:

quote:
Originally posted by simo29



Dia si noi folosim produsele Nuk inca din sapt. a doua. Eu sunt foarte multumita de ele. Si folosesc tetine nr. 1 (0-6 luni)
La aprox. 1 luna ar fi bine sa schimbam tetinele - am citit pe prospect.

Va pup
Simo si bebe David



dar si tetinele nr. 1 sunt pe 3 marimi la gaura: subtire, mediu si gros... se poate folosi mediu la lapte la 2 luni?

Dia de Oana (29.11.2006)

varsta Oana

poze OANA
luna 1
luna 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dia1609 spune:

quote:
Originally posted by Dia1609

quote:
Originally posted by dianocica

imi mai ziceti si mie o data unde gasesc (pe ce site) batista aia care se pune in priza?sau cu baterii? ca suntem tot mai infundat...si aspiratorul e cam varza...


diana fericita de davidutz 03.12.06
david 1 2 diana intalnire



dianocica, cuscra, batista o gasesti chiar aici pe pagina, in partea stanga lui dmic

Dia de Oana (29.11.2006)

varsta Oana

poze OANA
luna 1
luna 2




greu mai pricep acum am vazut ce intrebai de fapt
aia cu baterii era pe bblusutau ... dar cred ca-i ok si batista, in ciuda coomentariilor persoanelor participante... maica-mea s-a uitat chioras si la asta care nu se leaga la aspirator, mi-a zis ca ce facem, chinuim copilul, il ducem la ORL in fiecare zi ?

Dia de Oana (29.11.2006)

varsta Oana

poze OANA
luna 1
luna 2

Mergi la inceput