Bucurii de sept - oct 2006 (33)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna tuturor.
La multi ani bucuriilor care azi implinesc un anumit numar de luni:
ALEXANDRU-ANDREI, DAVID-STEFAN, MATTEO, ROBERT-ALEXANDRU, THOMAS, ELENA-COSMINA
Eu am intrat sa va anunt cu mandrie aparitia, in curand, a primului dintisor. Fii-mea are de cateva zile toate simptomele da' n-am crezut pana n-am pipait,azi de dimineata, gingiuta. E umflataaaaa...Poate de-aia nici nu papa asa de bine. Dupa-masa merg sa-i cumpar Calgel.
Dia_bi, bine ai venit printre noi. Fetita ta e nascuta in aceeasi zi cu sotul meu...la 26 de ani diferenta
Va las, fetelor, fug sa fac curat ca asteptam musafiri

de Maria Cornelia (20.09.2006)
Varsta Mariei, www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Am si paginuta, Asa am venit pe lume
www.onetruemedia.com/shared?p=1ed9dc09af787d238db6f1&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulet Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirabelac spune:

Acu a iesit soarele!!!

Deci ne vedem la tei in Copou??? Si eu vin cu autobuzul dar nu stiu ora exacta depinde cum papa fi-miu. Daca intarzii o sun pe mexxa ca am nr. ei.


Mirabela mamica fericita de David Stefan (21.09.2006),
www.totsites.com/tot/davidstefan" target="_blank"> site-ul nostru si povestea nasterii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

Si eu vin..insa cred ca vin cu sotu...ca apoi tre sa mergem in Alexandru la bunica'mea...deci mai vorbim/...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

quote:
Originally posted by GETY

Buna dimineata si de la noi!
Mexxutza, se pare ca iese soarele, pana la urma. Eram obisnuita cu bleu la tine la nume, cand vedeam bleu stiam ca-i postarea ta, acum seamana ca al Sandrei (Microbu).


GETY, MAMICA DE MARIA DIANA (09.10.2006)
VARSTA MARIA DIANA
POZE MARIA DIANA



Semana da nu rasare... da nu-i asa ca arata bine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Eu vin la 13,30. La mine o sa-i dat tzitzi inainte de plecare, si-o tine vreo 2 ore.
Si la mine este cu semnul intrebarii cand ma intorc la servici. Ca s-au marit salariile cu 14% de la 1 ian., plus altele... n-are rost sa le insirui... Si faptul ca o sa avem rata la banca, plus ca anul viitor vrem sa cumparam si noi masina... as lasa-o cu mama de pe la 1 an. Dar o sa vedem.


GETY, MAMICA DE MARIA DIANA (09.10.2006)
VARSTA MARIA DIANA
POZE MARIA DIANA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Da, este mai ochios...

GETY, MAMICA DE MARIA DIANA (09.10.2006)
VARSTA MARIA DIANA
POZE MARIA DIANA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamiLili spune:

Neata!

E soare...in Copou cu noi!

*************************************
Sanatate la mamici si bebici!
Lili, mami fericita a lui Mathias(17.10.2006)
Varsta lui Mathias
Poze Mathias

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Ca sa nu se inteleaga gresit: Dori, va asteptam sa-l luati pe Patrick
Fug ca a adormit fii-mea si profit sa mananc ceva ca-s lesinata de foame!

de Maria Cornelia (20.09.2006)
Varsta Mariei, www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Am si paginuta, Asa am venit pe lume
www.onetruemedia.com/shared?p=1ed9dc09af787d238db6f1&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulet Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gripo spune:

LEXI, vin, vin acu'.


GETY, tu m-ai intrebat ce bani am primit, am primit pe doua luni 8mil si 240de miix2 normal. Am primit banii pe noiembrie si decembrie.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Gripo, eu abia pe 16 ianuarie am depus dosarul pt. cei 8 mil. Cred ca-i iau prin martie. Pt. 240.ooo x 2 si 1.950.000 am depus la sf. lui nov. Cei 480.ooo mi-i da de la posta, cred, dar nu stiu cand, iar pt. 1.950.000 trebuie sa sun intre 25.01 si 31.01 sa ma programeze sa ridic banii. Suna mishto, sa ma programeze...

GETY, MAMICA DE MARIA DIANA (09.10.2006)
VARSTA MARIA DIANA
POZE MARIA DIANA

Mergi la inceput