Spiridusi de ianuarie - februarie 2006 (143)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Moni chiar imi zicea zilele trecute un taximetrist de chestia asta. Ca sunt ieftine si case bune si frumoase.
Oricum pana ajungem noi la nivelul ungurilor...mai trece mult timp. Pai ce curatenie si frumos era si in Szeged...am ramas uimita.
Aia au meritat sa intre in UE.Gata cu politica, sa vb. despre bebei.
Canda ma bucur ca ai dat un semn, la semnatura am pus pozele din p-ta Victoriei.
Daniela e totala Ioana. al meu se spala in bideu, ca nu poate intra in cada de baie. dar Ioana la dus, faina treaba.

Marco e ok deocamdata, dar parca vad ca iar va face febra.

Acum am vb. cu soacra si mi-a zis sa-l caut pe dupa urechi, inghinal si nu mai stiu unde, si daca gasesc noduli/ganglioni atunci e o infectie in corp. Cica asa i-a zis cand era mica cumnata-mea un pediatru bun din Alba.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marco (1),www.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(3), www.dropshots.com/new.php?userid=230209&cdate=20070111&cimg=0" target="_blank"> filmulete Craciun, Marco la 1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marchplayer spune:

Vezi daca m-am uitat acum trei ore la poze am si uitat ce am vazut...imi amintesc pe parcurs.
Sebi ce julitura ai mama draga pe nasuc si ce freza dragalasa.
Am vazut si eu in sfarsit mormanul de poze de la mega petrecerea lui Tibi cu invitati unul si unul. Suuper, mi-ar pace si mie ceva de genul asta dar cred ca o lasam pe alt an cand o fi si tati al nostru acasa.
Astery sa inteleg ca tu ai facut deplasarea la Bucuresti expre pentru aniversarea lui Tibi?? Ce sot de treaba ai daca DA.
Imi pare bine ca am mai vazut-o si pe Dariuca lui Nico!!

daniela11w si ioana alexandra (05.02.2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marchplayer spune:

Apropo de intratul in Europa. Eu ma bucur si sper ca de acum incolo macar trasi de maneca si obligati sa mai facem si noi cate ceva prin tara asta ca singuri n-am fost in stare.

daniela12w si ioana alexandra (05.02.2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Daniela eu ma referam ca asa o fi si la noi,adica o sa locuiasca multi in Ungaria ca e mai ieftin si case cu mai mult confort si o sa munceasca in Arad,in Ro
E aci tati si Diana ii aduce diverse din dormitor,pe cum ii cerem: cainele,papusa,pe Dino,puiul etc. Deja e plin pe jos cu diverse

MONI de DIANA (01.01.2006)DIANA ALBUME ,www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> FILMULETZE 1 ,www.dropshots.com/monica70" target="_blank"> 2 ,www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> 3 ,www.dropshots.com/moni4" target="_blank"> 4


"MAI BINE SA TE CONSUMI,DECAT SA RUGINESTI"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Daniela bine-ar fi, sa vedem ceva bun si la noi.
Moni pai ii ziceam si eu lui Clau sa ne luam casa in Ungaria, a zis ca nu-s prea normala. Oricum de la noi la vama sunt 70 km, e cam departe.
Varza de Bruxelles nu stiu cum se face, eu am mancat asa fiarta numai. Dar daca a zis de ceva sos de smantana, precis e dintr-aia dulce, nu smantana obisnuita. Oricum e buna varza, asa ca....nu-ti va parea rau ca a luat-o.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marco (1),www.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(3), www.dropshots.com/new.php?userid=230209&cdate=20070111&cimg=0" target="_blank"> filmulete Craciun, Marco la 1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marchplayer spune:

Ma dar chiar nimeni nu mai este pe aici???? Nici o postare de aproape doua ore. se cunoaste ca este sambata!!!

daniela12w si ioana alexandra (05.02.2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:



MONI de DIANA (01.01.2006)DIANA ALBUME ,www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> FILMULETZE 1 ,www.dropshots.com/monica70" target="_blank"> 2 ,www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> 3 ,www.dropshots.com/moni4" target="_blank"> 4


"MAI BINE SA TE CONSUMI,DECAT SA RUGINESTI"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Am vorbit cu prietena aia din Craiova,ce avea problme de infetilitate: a nascut un baietzel miercuri A facut cezariana ca ii era frica si acum se agita ca n-are inca lapte
Tare ma bucur ca a reusit! Dupa 3 in vitro nereusite, a ramas natural
DANIELA pai pentru cine sa postez ? Nu-i nimeni p-aci.
M-am mai jucat cu Dia,am mai facut conta,imediat ii fac baie,o trimit la culcare si pe urma iar trec la conta
Am pus la fiert varza de Bruxelles - am gasit o reteta intr-o carte,sa vedem ce iasa.

MONI de DIANA (01.01.2006)DIANA ALBUME ,www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> FILMULETZE 1 ,www.dropshots.com/monica70" target="_blank"> 2 ,www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> 3 ,www.dropshots.com/moni4" target="_blank"> 4


"MAI BINE SA TE CONSUMI,DECAT SA RUGINESTI"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_ene spune:

Dragelor, am intrat sa va spun ca am adaugat pe site poze cu Clara Francesca. E dulceeeee foc! Are niste poze super!
Sunt poze noi pe pagina ei, la Craciun si la Petrecerea de 1 an.

Silvi, am vazut pozele si filmuletul cu Alain. Din pacate nu am putut scrie mesaje. E o frumusete.

Micio si pe Eduard l-am vazut. Ce copil istet si frumos .

Raluca, of, bine ca a trecut. Am presimtit eu ceva, am intrebat de voi.

Am o stare foarte-foarte proasta.
Mi s-a reinflamat canalul de la san pe care am avut mastita. Am stors in seara asta... si a iesit mult. Acum iau si antibiotic. Of!

Roxanica bantuie prin casa. A prins curaj si a invatat si sa cada in fundulet, asa ca acum e o fericire.
Pe Oana am trimis-o cu Cosmin la verisoara ei sa se joace si sa am si eu cateva clipe de liniste.

Va pup si va urez o noapte linistita.


Daniela mamica de Oana Maria (2 sept. 2003) si Roxana Elena (7 febr. 2006)

www.copilasi2006.3x.ro/" target="_blank">SPIRIDUSI DE IANUARIE-FEBRUARIE 2006
www.nazdravani.ro" target="_blank">NAZDRAVANI DE AUGUST-SEPTEMBRIE 2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Si eu sunt pe aici, dar am bantuit pe la alte subiecte.
Am dormit si eu putin, pe urma a dormit Clau, si piciul a dormit de la 19-21. De la ora 16 nu mai are febra. acum sa vedem, sper sa nu revina la noapte.
Moni ma bucur pt. prietena ta.
Dana si sa treaca cat mai repede.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marco (1),www.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(3), www.dropshots.com/new.php?userid=230209&cdate=20070111&cimg=0" target="_blank"> filmulete Craciun, Marco la 1 an

Mergi la inceput