Spiridusi de ianuarie - februarie 2006 (140)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Merg sa imi fac unghiile si ma pun la nani.
Noapte buna


Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
Albumul nostru
www.onetruemedia.com/my_shared?z=f72578dbdb5131bc04ec7&utm_source=otm&utm_medium=text_url/" target="_blank">Filme Craciun 2006



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LunaNoua spune:

Bia, pentru ca la un an se tunde prima oara copilul. Explicatii sunt, doar pentru cei ce cred in asta, pentru restul este doar o bazaconie. Eu in schimb nu am facut alesul de pe tava, care mi se pare de-a dreptul stupid.

DeeaDesign webshots www.dropshots.com/LunaNoua" target="_blank">dropshots www.dropshots.com/LunaNoua1" target="_blank">dropshots1 www.dropshots.com/LunaNoua2" target="_blank">dropshots2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

LA MULTI ANI FERICITI ALATURI DE FAMILIA CARE TE IUBESTE.SA CRESTI MARE TIBI

LA MULTI ANI DAVID, sa cresti mare si voinic


Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
Albumul nostru
www.onetruemedia.com/my_shared?z=f72578dbdb5131bc04ec7&utm_source=otm&utm_medium=text_url/" target="_blank">Filme Craciun 2006



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bee spune:

Am vazut-o si eu pe Daria tunsulica. E o dulceata ca de obicei. Papusa vie. Si ma tot minunez de ochisorii albastrii de ingeras mic. Dar parca totusi seamana si cu voi!
Bianca sa-ti fie de bine culoarea! Si sa-ti ramana si par pe care sa se vada! Si eu m-am facut in octombrie blonda, prima data in viata, de s-au crucit toti cand m-au vazut (de frumoasa ce eram ). SI in Decembrie peste blond+ radacinile natur, ma facu coafeza mea suvite movvvv, ca se va vedea frumos. SI se vede tare frumos e drept. Dar m-a vazut o prietena, acu' dupa Rev:"VAi, ai dungi in cap!". Numai zebra nu ma vedeam. EU ma vedeam bella.
TIBI LA MULTI ANI!Sa fii sanatos, norocos si iubit!
Anoo, sa-ti traiasca frumusete de flacau!
Chiar ca dispar la culcare. SOmn usor.

Bee
si Ana Teodora (22.12.2005)
http://www.dropshots.com/dochia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Deea, hai spune-mi explicatia. Sunt la al doilea copil si inca nu stiu sa existe vreo explicatie. Sincer anul trecut am aflat de obiceiul asta cu taiatul motzului si ca copii nu se tund pana la 1 an(unele nu ii tund dar am vazut pe net ca multe isi tund copii si in sud, chestia cu tunsul la 1 an li se pare si unora o prostie din batrani)
Chiar as vrea sa stiu explicatia ta, mai ales ca esti din Ardeal

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
Albumul nostru
www.onetruemedia.com/my_shared?z=f72578dbdb5131bc04ec7&utm_source=otm&utm_medium=text_url/" target="_blank">Filme Craciun 2006



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

LA MULTI ANI DAVID!!!!!!!!!

Fetelor ma coplesiti cu urarile voastre. Dar imi placeeeee!

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)

poze petrecere Nicolas
petrecere ana
poze Tiberiu , www.dropshots.com/anasebe" target="_blank"> filmulete(1)

tiberica fara frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bee spune:

LA MULTI ANI DAVID
LA MULTI ANI Piticilor de 11 lunisoare: Clara MAria, Razvan Stefan si Andrei Razvan
Imi lua ochii si mintile ginerica si n-am mai vazut ca sarbatorim mai multi flacai fortosi si o floricica.

Bee
si Ana Teodora (22.12.2005)
http://www.dropshots.com/dochia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

LA MULTI ANI TIBI SI DAVID !

Eu am avut de tras cu Diana,abia am culcat-o .va las,ca mor de somn si am f.mult de lucru mine.

MONI de DIANA (01.01.2006)DIANA ALBUME ,www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> FILMULETZE 1 ,www.dropshots.com/monica70" target="_blank"> 2 ,www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> 3 ,www.dropshots.com/moni4" target="_blank"> 4


"SINGURA MASURA A LUCRURILOR ESTE IMPORTANTA PE CARE NOI LE-O DAM"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LunaNoua spune:

Tiberica si David !!!! La multi ani puiuti !!!! Sa aveti o viata fericita si implinita, cu multe multe bucurii si realizari, sa cresteti mari si frumosi si la punga grosi !

DeeaDesign webshots www.dropshots.com/LunaNoua" target="_blank">dropshots www.dropshots.com/LunaNoua1" target="_blank">dropshots1 www.dropshots.com/LunaNoua2" target="_blank">dropshots2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bombonicaaaa spune:

TIBI SI DAVID
La multi ani , sa crestetzi mari si sanatosi !

Fetelor eu sunt inca bonlava si suparata , azi mi-am petrecut toata ziua in spital cu sotul ,s-a simtit tare rau , febra mare 39-40 care nu ceda cu nimik mai mult de o ora ,tuse foarte urata si aproape ca era leguma .Asa ca ne-am dus la urgentza cu Jasmine dupa noi normal, ca nu am avut cu cine sa o las si ne-au tras aia o sperietura de zile mari. Dupa un consult destul de sumar au lipit pe usa o foaie pe care scria " accesul interzis, carantina " si nu ne-au mai dat voie sa iesim din camera cateva ore pana au venit rezultatele analizelor , eram suspecti de TBC am crezut ca nu aud bine , noi ca noi ... dar Jasmine ?!
Dupa alte teste si raze la plamani s-a dovedit ca nu e tuberculoza si doar o pneumonie destul de urata care este si contagioasa pe deasupra , acum suntem totzi pe antibiotice si sper sa treaca si asta ca deja nu mai rezist cu starea de rau pe care o am eu si sa mai am grija si de restul familiei totzi cu febra si stare de kko
Sorry ca am aberat cu problemele mele dar la ora asta chiar nu am cu cine vorbi si simt nevoia


Oana de Iustiana Noemy(4.11.1999) si Jasmine Neidyn(28.12.2005)


POZE
www.dropshots.com/Bombonica" target="_blank">VIDEO 1 , www.dropshots.com/bombonica1" target="_blank">2

www.onetruemedia.com/shared?p=189e1555048a1ba8191351&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MY ANGEL

Mergi la inceput