Ai nostri ca brazii! - ianfeb2005 (38)LMA!

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ana maria spune:

Patricia sinuzita mea se manifesta asa: nas infundat, secretiile se duc in gat si adesea ma doare si in gat, durere pe frunte si o presiune in zona arcadelor. Ameteli din cand in cand si mi se infunda urechile.

Da Stanciulescu e si la Elias. Eu la el am fost la inceputul lui decembrie numai ca n-am tinut tratamentul asa cum mi l-a dat el ca inca nu-mi venise menstruatia si mi-a fost teama sa nu iau ceva prostii. Asa ca am intarziat cu antibioticu si bineintels ca s-a complicat. Am notat si picaturile tale. Sarumana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana maria spune:

Daca tot am stat acas am pus si eu niste poze noi

http://pg.photos.yahoo.com/ph/preoteasaanita/myphotos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia345 spune:

Ana Maria eu stiu o doctorita orl-ista foarte buna.M-a operat pe mine acum ceva ani,sunt foarte multumita de ea.O cheama Bacalbasa Alina,e la spitalul ORL Panduri,dar mai greu sa dai de ea acolo.Am gasit-o si la clinica Larymed ,undeva dupa piata Domenii,dar consultatia e 1 mil lei.Dar e una dintre cele mai bune doctoritze.

www.larymed.com

Lavinia


Natalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana maria spune:

quote:
Originally posted by lavinia345

Ana Maria eu stiu o doctorita orl-ista foarte buna.M-a operat pe mine acum ceva ani,sunt foarte multumita de ea.O cheama Bacalbasa Alina,e la spitalul ORL Panduri,dar mai greu sa dai de ea acolo.Am gasit-o si la clinica Larymed ,undeva dupa piata Domenii,dar consultatia e 1 mil lei.Dar e una dintre cele mai bune doctoritze.

www.larymed.com

Lavinia





Natalia



Merci tare mult Lavinia! Chiar imi fac o programare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shobo spune:

anamaria, scump foc blondinul tau! f frumos arata si tortul? ce continea si de unde?

Mamica lui Codrin din 21.02.2005
"Te iubesc nu doar pt. ceea ce esti, ci si pt. ceea ce sint atunci cind sint cu tine!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PatriciaArdeleanu spune:

Ana_maria, cam asa sint si la mine. eu pina acum efectiv nu puteam respira, o senzatie nasoala care imi producea stari nervoasa si mucozitati in git. acum e mult mai bine. Picaturile sint foarte tari, ai grija, sint pe baza de cortizon.

Patricia si Rebecca (05.02.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shobo spune:

ah, Liviana, uitasem sa te intreb despre reteta aceea de cremsnit rapid?? am facut-o de 2 ori de sarbatori de ciuda ca prima data nu mi-a iesit si tot n-a fost ok.. cred ca e prea mult lapte 1 litru.. poate ma lamuresti pls si pe mine, la gust era formidabila insa in tava curgea si dupa cuptor la fel... era zeama ce mai.

crinuta, momentan sunt pb pe mess dar vorbim.. zi-mi si mie pls de unde pot lua foi de cremsnit de la angst? parca asa mi-ai zis. si pe ambalaj e reteta, da? o incerc si pe asta sa vad caci e praji preferata a sotului meu si as vrea sa o fac zilele astea. tks

Mamica lui Codrin din 21.02.2005
"Te iubesc nu doar pt. ceea ce esti, ci si pt. ceea ce sint atunci cind sint cu tine!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shobo spune:

eu incerc sa ajung unde va hotarati voi din cele enumerate, imi e la fel.

Mamica lui Codrin din 21.02.2005
"Te iubesc nu doar pt. ceea ce esti, ci si pt. ceea ce sint atunci cind sint cu tine!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Ana Maria, Stefan seamana enorm cu tine.



Shobo, foile le gasesti la magazinele Angst, nu se numesc Angst.
Nici nu mai stiu cum se numesc, dar eu doar acolo le-am vazut, insa e posibil sa se gaseasca si in alte locuri.




Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PatriciaArdeleanu spune:

Ana_maria,l-am vazut si eu pe blondinul cirliontat. Este foarte dragalas si iti seamana mult.

Patricia si Rebecca (05.02.05)

Mergi la inceput