FIV in Ungaria 7

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

Liano, si uite un pupicel dulce si de la noi

_
Printesa noastra,Alexia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla28 spune:

Liana, draga mea, imi pare sincer rau, dar trebuie sa mergi inainte. Va veni si vremea noastra.

pussi, ce mai faci? ninge si pe la voi?

andicu, felicitari pentru baietel, sa fiti sanatosi!

ioana78, cum stati cu ?

pup fetele!

week-end placut si productiv sa avem!
Carla



"Oamenii pot uita ce le-ai spus, dar nu vor uita nicioadat cum i-ai facut sa se simta"(Carl W.Bueechner)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Mikam-am uitat la poze si aveti o minune de fetita, si nu-i mai pune pozele sexi de la 3 luni ca in cele de 4 luni arata ca o gagica gata, gata sa plece la agatat si l vad baietii
Zorimerg in Z2 de CM, care nu stiu cand va fi, oricum..dupa ce merg, ne vedem sa va pove si sa-si sustineti moralul
Crinuta
Maria28acum esti oficial szegedista Sa fie intr-un ceas bun!!! si cu rezultate rapide
Legaturoooooooooool-ai sunat pe chivu???
Mikimultumesc frumosmai ramane sa conving pe cineva sa-mi faca cadouri broscute si vreau si elefant cu trompa in sus...gabituvezi ca trebuie sa fie cadou...asa ca sa nu pleci la cumparaturi
Auburnce face bebelina??? Ocupata ???
NMirelaimi pare rau ca sunteti bolnaviori

Va pupic pe toate si va doresc un weekend placut la caldurica!

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

legaturooo inca nuil sun luni vreau sa vb inati cu mirelush..sper sa vaza sa;mi trimita nr ei
danielaaaaaa acu vazui ca aparusi..imi pusai ochelarii..iubita sa nu fii amarata din cauza mea..la mine a fost cu totul altceva..la tine va fi bine ai sa vezii..te puppp si tin pumniii!!!ma bucur ca ai aparut..
Mika ,carla si io pe voi..


Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nmirela71 spune:

Liana,iubire am sperat din suflet ca eu nu mai stiu sa citesc,dar vad ca nu e asa.Nu-ti fa griji nasico,te aduc la mine si-ti promit ca nu-ti dau drumul pana nu misca bebe an burtica.Trimitemi tu PM pt ca eu nu stiu doar sa raspund.Sau sunama pe yahoo,nmirela71,
Noi tot bolnavi santem,acuma si baietelul,deci va dati seama ce e la noi an casa.
Mirelus cu parul roz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Andicu, eu sunt bine deocamdata. Mi-e foame continuu .M-a durut capul azi. Si paracetamolul n-are efect la mine. Asa ca , poate asta ajuta mai mult.

5+

Noi 2 singurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Mirelush cu parul roz..primit multumesc te sun maine
irlandezoo stai mama cuminte in pat si nu te mai da cu capu de stalpul ala ca'l dobori

alooooo leneviti?ha?

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns auburn spune:

Liana draga am intrat special cu pumnii stransi pentru tine. imi pare rau ca nu a iesit. dar dupa cat esti de hotarata si curajoasa sigur va fi bine .

andicu felicitari pentru baietel . sunt sigura ca cel putin finutul tau e incantat ca va avea tovaras de joaca nu o tovarasa ...chiar asa, intelege sau e inca prea mic?

irlandeza felicitari! ce bine ca se mai rezolva lucrurile si de la sine . eu nu am avut durerea de cap dar prietene de-ale mele spun ca apare la inceputul sarcinii. asa ca e de fapt un semn bun ...

pussi bebelusa mea e mare si activa . de fapt burta e mare deci cred ca si copilul (am sa vad saptamana asta ca merg la control). si se misca de numa'. acum se vede prin burta unde loveste. si cand se misca o mai simt si in doua locuri deodata. depinde de dispozitia ei. uneori e delicata, alteori mai hotarata .

pe toate si va tin pumnii

25+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela76 spune:

Liana, iubita, sincer imi pare rau si mie si sotului meu, dar asa cum te stiu ve lupta in continuare, daca bb-ul se lasa asteptat , sigur este unul super special si merita sa lupti pentru el.Eu sunt un pic suparata ce ieri am avut niste pete si m-am cam speriat, dar azi vad ca nu mai este nimic deosebit, asa ca ma rog la DD si astept pana marti sa vad ce se intampla.Am intrat pe net abia joi sau vineri seara, din cauza asta nu ti-am raspuns. Te pup dulce si fii barbata...


danielal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

daniela ai vazut ce barbata sunttu stai linistita petele acele pot sa fie de bine..io tin pumnii!!!
auburn te pupacesc pt bebelina ca nu sta cuminte

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput