FIV in Ungaria 7

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nmirela71 spune:

Buna fetele
acum mia adormit puiutul,si va scriu repede,sa nu credeti ca v-am uitat.Santem foarte bolnavi cu toti ,am luat gripa aia urata,cu febra mare care pur si simplu ami distruge copii,de la mic la mare.Eu acum ma simt putin mai bine ,dar la fete sub 39,nu le scade febra orice as face.
Miki ti-am scris PM.
LIAna,sper ca eu n-am citit bine,asa-i?
va mai scriu cand am timp ,dar de citit ....sant aici an fiecare zi
Mirelus cu parul roz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariaa28 spune:

Fetelor vreau sa va spun ca mi-am facut programare la octorul "nostru " in data de 24 aprilie . Este um pic cam tarziu dar sper sa fie bine si asa. Stiti cumva cu ce analize trebuie sa ne prezentam la dansul?
Va rog sa-mi scrieti si mie daca stiti.Va multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

Mariaa28 .Bine ai venit printre noi. Incearca sa-i trimiti domnului doctor un e-mail. Eu asa am facut si domnul doctor mi-a raspuns despre analize. Mult succes.

Va.

Gabita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

legaturooo..gabitu nu ma las mama..nu ma las..
Mirelush cu parul roz..cetisi bine si eu ma intreb de ce asa repede veni..chiar in z21?da ma rog asta e..daca ai invatat cum sa trimiti PM atunci te rog daca vrei si cand ai timp da'mi si mie nr tau de tel..vreau sa vb mai mult cu tine..te pup si multa sanatate!!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Olteanco imi pare tare rau. Si eu care credeam ca scapi de FIV cu IA asa de pompoasa. Offf. Dar tu esti curajoasa si ai sa mergi tot inainte, ca o adev olteanca. Dai din coate si reusesti , nu?
Te .
Mirelus cu par ros am primit PM-ul, merci. Eu ti-am scris altul si insanatosire grabnica.
Curioasa mica, am aflat:
- ca broscutele testoase care aduc fertilitate (din Feng Shui) este un bibelou cu 3 broscute una peste alta si este mama cu doi pui pe ea.
-bibeloul tb sa-l primesti cadou ca sa-si faca efectul(de asta nu sunt sigura).
-tb pus neaparat in dormitor cu capul spre pat.
unguroaicele.

Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ZoRi spune:

Liana imi pare rau . Dar tu esti o luptatoare si nu te dai batuta asa usor, nu? Uite de la mine si .
Andicu felicitari pentru baietel, cred ca Vir e si mai fericit. si pt bebe.
Pussi cand mai mergi la Szeged?
Gabitu eu am facut doua stimulari in tara si una la Szeged si pot sa-ti spun ca e o mare diferenta intre tratamente. Cel putin pt mine stimularea la Szeged a durat doar 5 zile, si cu doze mai mici decat la Tm. Dar oricum efectele stimularii hormonale nu le simtim imediat ci in timp, cel putin eu asa cred.
Mi-ka ma bucur ca ne mai vizitezi asa cum a spus si Pussi avem nevoie de sustinerea ta si atuturor fetelor care au reusit la Szeged. tie si unul mare de tot printesei. Ce mare a crescut!
Crinuta imi pare rau pt catelusa. Eu sper sa-ti revii cat mai curand.
Pupici tuturor
ZoRi
P.S. Chiar daca scriu mai rar sa stiti ca va citesc tot timpul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns internet spune:

Liana , imi pare rau

Tia si Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

quote:
Originally posted by andicu

Buna fetelor.
Am revenit de la eco . Toate bune si frumoase,
bebe creste in grafic, sunt bine, iar presimtirea mea
s-a adeverit : E BAIETEL !!! Uite asa o sa plimbam noi un ! sa dea Domnul sa fie sanatos si cuminte, ca noi suntem fericiti oricum! de tati nu mai zic, e ! asa ca dr Chivu da si cu baieti , nu numai cu fete!




Bravo. Felicitari. O sa ai un baietel. Esti fericita ? Cred ca sotul tau e in al noualea cer.

4+

Noi 2 singurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Multumesc dragelor.
Ce sa zic, suntem fericiti. Intr-adevar, Vir e si mai fericit, deja pune mana pe burta si intreaba ce face baiatul tatii..

Liana, iubita, imi pare tare rau ca n-a iesit! lasa, ca vine si la tine pana la urma, stiu eu sigur!
ZoRi, te pup, nu te-am mai vazut de mult in zona! ce faci? cand te-apuci iar? v-ati hotarat?
Irlandeza, multumesc. Tu cum te simti?



Andicu 16+
Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Tia ce se intampla mama?de ce plangi?ia uitate tu la mine vezi ce bine imi sade?
fetelor va multumesc la toate..voi ma stiti mai bine pe mine,,decat ma stiu ioasa ca eu nu'mi fac probleme..merg inainteee..cu sustinerea voastra voi reusii..
va pupacesc pe toate..

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput