FIV in Ungaria 7

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

Andicule . Nu conteaza ca este print sau printesa, sanatos sa fie. Banuiesc ca taticul aseara. Cred si eu, orice sa fie dar sa joace fotbal, nu?
Liana si Daniela76 sa fie cu nororc pe 30.
Tuturor fetelor care sunt in focuri sau in pregatire, mult succes.
Referitor la broscute, eu mai sap. Nu sunt chiar convinsa de legatura cu fertilitatea.
Va pe toate

Gabita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelianeli spune:

buna dimineata
daniela mult succes,iti tin pumnii,stai linistita,fii optimista si vorbeste in continuare cu bebeii
va pup pe toate

"Un singur lucru face visele imposibile: frica de esec." (P.Coelho)



my ticker


POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Liana, danieladeci pe 30 e zi mare!!!Tin pumnii
Legaturoooooooooomersi de oferta, dar trebuie sa ma clarific ce si cum fac broscutele astea, vad ca si Gabitu are semne de intrebare
dedustrebuie sa suni sa-ti faci programare!!! nt. de tel. e pe prima pagina

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela76 spune:

buna de dimineata, multumesc fetelor pentru sustinere, chiar am nevoie, pentru ca ma apuca cateodata disperarea nereusitei, dar ma uit la pozele printesei de Deva si stiu ca se poate si cu un singur embrion.
Pussi din cate stiu eu broscuta reprezinta fertilitatea in feng jui(nu stiu exact cum se scrie) si stiu fete de pe forum care, dupa ce au primit astfel de statuiete, au ramas gravi.Acum nu stiu chiar daca asta a fost motivul infertilitatii, dar cert e ca mai toate fetele de atunci si-au achizitonat broscute . Cred ca important este sa o primeti cadou, altfel nu are efect.

danielal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

Danuta76 ai grija te tine si de samburelul din burtica. In acest moment daca te stresezi nu rezolvi nimic. Acum tu nu mai poti face decat sa fi linistita si increzatoare in reusita ta.
Pussi ti-am trimis un PM.
Va .

Gabita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns steliana04 spune:

Galuscuta, nu stiu daca la Debrecen lucreaza in luna august. Daca bine nimi amintesc, dr. meu a fost in concediu la sf. lunii iulie si pana in 20 aug. Nu cred ca este regula, depinde cand isi iau dr. concediu. Cel mai bine afli daca suni la Clinica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

daniela76 tin pumnii sa fie cu chef pe 30 ianuarie cand se confirma vestea cea mare !!!
Pupici la puiutii din burtik

Lianoo30, cand te mai prind pe mess? Noi suntem bine, multamim de intrebare, avem 6 kg si 62 cm, crestem si recuperam, de la 2 kg si 43 cm cat am avut la nastere.

pussilina, pupici multi pentru tine

_
Printesa noastra,Alexia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

AMR 0 asta e..am capu sus si tot inainte..

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Legaturooooooooooooooooo, dar stiu ca tu esti o luptatoare si nu te lasi pana nu iti ai puiutul in brate O sa apara soarele si pe strada noastra!!! Nu se stie cand, oricum nu cand vrem noi, va aparea cand vrea el...dar va aparea!!!

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

Liana . Era bine, foarte bine sa fie dar... Dar viata merge mai departe. Nu uita ca si maine este o zi .
Va pe toate.

Gabita

Mergi la inceput