FIV in Ungaria 7

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns galuscuta spune:

Fetelor - ma introduc si eu aici ca sa va intreb ceva. O cunostinta de-a mea trebuie sa faca stimulare cu Menopur si ar vrea sa-l ia din ungaria.Puteti sa-mi dati niste raspunsuri : cat costa o cutie (si cate fiole sunt inauntru)? ; se poate lua fara reteta sau cu reteta romaneasca?Care e mai aproape de granita de nord vest stie ceva nr. de telefon a vreunei farmacii din zona? (Csenger,Fehergyarmat,Nyreghyhaza sau Debrecen).
Steliana04 - nu stii daca la Kaali Debrecen lucreaza in luna August ?
va multumesc

galuscuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MRL spune:

Liana, ai de la mine un mare pupic si sper sa vi cat de repede cu vestea buna.
Pentru toare fetele Szeged-iste mult noroc si pupici dulci pe obrajori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MRL spune:

quote:
Originally posted by MRL

Liana, ai de la mine un mare pupic si sper sa vi cat de repede cu vestea buna.
Pentru toare fetele Szeged-iste mult noroc si pupici dulci pe obrajori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Buna fetelor.
Am revenit de la eco . Toate bune si frumoase,
bebe creste in grafic, sunt bine, iar presimtirea mea
s-a adeverit : E BAIETEL !!! Uite asa o sa plimbam noi un ! sa dea Domnul sa fie sanatos si cuminte, ca noi suntem fericiti oricum! de tati nu mai zic, e ! asa ca dr Chivu da si cu baieti , nu numai cu fete!

Pussi, sa te lamuresc eu cu broscutele: sunt bibelouri, mama, nu vii! fetele au de jad, de piatra, etc, cum au gasit si ele . Am inteles ca se poarta alea din semi-pretioase, dar sincer, eu n-am apucat sa-mi fac colectie..

pe toate!



Andicu 16+
Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chivutamonica spune:

Crinuta,ce mai faci,sper sa fi bine.
,MONI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

andicule, FELICITARI pentru baietel ...na, ca n-am avut dreptate de data asta...dar urmatorul bb va fi fetita, nu?

_
Printesa noastra,Alexia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

miki pai la ora la care scriai tu o fi fost frumos..da cand scriam io era urat
andicu ma bucur..uraaaaaaaa..moamaa abia astept sa dea suturi
galuscuta nu stiu ce sa'ti spun..
Mika nu mai zici nika?zii ce face printzesa..moamaaa ce mumoasa e in fustita aia roz..
Mrl iti rraspund maine la Pm..
legaturooo io am una..daca vrei ti'o dau tie,,o caut ii fac poza si ti'o arat daca iti place a ta e..iti mai caut daca vrei
crinutaaaaaa


Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela76 spune:

buna seara
Liana iti multumesc mult ca imi tii pumnii, chiar am nevoie, eu sunt bine am doi puiuti in burtica si pe 30 fac si eu testul de sange, dar cred ca o sa mor pana atunci din cauza incertitudinii, stau la pat cat pot de mult si vorbesc cu bb toata ziua.Sper ca marea sarbatoare de pe 30 sa ne fie cu noroc pentru amandoua.Iti tin pumnii stransi si tie si ma rog la DD pentru amandoua...
Spunea cineva ca un efect secundar al fiv-ului ar fi sensibilitatea crescuta, mie imi vine sa plang in fiecare zi... acum m-am linistit cand am aflat ca nu sunt singura...
Andicu ma bucur enorm de mult pentru tine si pentru baiatul tau , sa aveti grija de voi...


danielal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

andicuFelicitari !!! Ma bucur!!! Sa fiti sanatosi si sa va bucurati de el. Si sti ca o sa te trag de maneca ...sa nu fi soacra rea ca poate fac fetita Si in legatura cu cele trei broscute...acum am priceput ce si cum...dar nu vad legatura: daca sunt asa de importante de ce nu are si Chivu in cabinet?? sau poate sunt in sala unde se face punctia si nu am vazut eu ca aveam emotii si dupa eram prea adormita

Legaaaaaaaaatuuurooooooooooocum stai cu titucile???

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dedus spune:

ma poate ajuta cineva? care este primul pas pentru o programare la fiv in ungaria? va multumesc si sa ma iertati sint noua pe forum si nu prea stiu cum se utilizeaza

Mergi la inceput