FIV in Ungaria 7

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

Pussi la Bucuresti ploua si este urat. Mizerie mare. Te invidiez pentru zapada si senzatia de curatenie care vine odata cu ea.

Te

Gabita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

gabitu
Andiculete astept azi cu vesti!!! Iti tin pumnii!!! Sanatosi sa fiti toti trei si in 2009 sa vi din nou pentru un fratior sau o surioara

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla28 spune:

pussi,
sentimentul e reciproc, nici eu nu pot sta departe de voi, dupa cum se vede. Marti, pe 30 sunt in TM, la o sedinta, dar din pacate nu stau decat pana la ora 15:00. Data viitoare cand mai ajung prin TM si satu macar 2 zile, mi-ar face placere sa te cunosc, evident si pe celelalte fete din TM.

liana, ai grija de tine!
va pup pe toate,
Carla

"Oamenii pot uita ce le-ai spus, dar nu vor uita nicioadat cum i-ai facut sa se simta"(Carl W.Bueechner)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelianeli spune:

buna fetelor
pussi imi pare rau ca nu ne intalnim cand venim noi pe 26 martie,as fi vrut sa ne cunoastem dar lasa ca vor mai fi ocazii,imi doresc cand noi o sa fim in tratament tu sa stai cuminte in patut cu puiuti in burtica
ca tot vorbeati de riscuri,si eu am ales szeged din aceleasi motive...mi s-a parut ca mi se potriveste mai bine,eu sunt o fricoasa,recunosc
anestezia generala unde se face?cat timp dormi dupa ea?v-a durut capul dupa?
gabitu cum stai cu "pregatirile"?
va pup pe toate
in constanta ploua vreau si eu zapadaaaaaaa

"Un singur lucru face visele imposibile: frica de esec." (P.Coelho)



my ticker


POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

Cornelianeli .
Eu ce sa fac. Am facut hepatitele, HIV-ul si hormonalele. Nu au iesit hormonalele chiar bine , dar asta este. Cu optimism inainte.
Zilele astea vreau sa merg sa recoltez si celelalte analize specifice. Sotul mai are spermograma si spermocultura. Nu si le-a facut inca pentru ca este racit. Chiar cat trebuie sa treaca dupa o raceala ca sa isi faca spermograma?
Bafta celor in focuri si, Andicule, te asteptam cu detalii despre samburelul tau.

Va

Gabita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

io va pupacesc pe toateee..acu chiar fug in pat ca ma doare capu..
moamaa legaturoo ce mistoo ca ninge..la noi e asa urat..
andicu te astept cu vesti super!!hai fatooo zi odata misca?
AMR..5

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Dragelor, va dau vesti mai pe seara. Eu sunt inca la "scarbici", programarea la dr o am la 17.30. Va scriu cum ajung acasa, promit!

Despre efecte secundare dupa FIV: imi cadea parul, dar asta se intampla si inainte, asa ca nu pot sa concluzionez exact. De ingrasat,la primul FIV am pus vreo 2 kg,la al.2.lea am dat jos vreo 2kg- asta pana am inceput sa pun...dar din alte motive . N-am avut nici-un fel de chist pe nicaieri, nu m-au durut ovarele dupa , iar CM mi-a venit normal, doar 1 data a venit mai repede cu 2 zile, atat. Sper sa va ajute si sa va linisteasca povestirile noastre.



Andicu 16+
Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

Andicule multumesc mult pentru raspuns . Acum m-am linistit cu adevarat. Va multumesc pentru sprijin, fara experienta voastra mi-ar fi mult mai greu.
Va .

Gabita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Liano la mine e frumos la tine de ce e urat? Iti tin pumniiii!
Mirelusa cu par roz unde e? ne-a parasit?
Andicu sa nu te stresezi prea mult la scarbici. Ai grija de burtic.
Curioasa mica (se recunoaste ea) cand afli ce e cu broscutele sa-mi spui si mie.. Eu am una de argint la gat dar vreau si setul pt dormitor.



Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

mikima simt ca sunt fata simtita dar tare m-ai incurcat cu argintul tau... si nu mai pricep nimic, nimic...cand deslusesc enigma iti zic, dar acum e incurcata situatie

Si nu mai ninge la TM, acum e urat si friiiiiiiiigggg!

PUSSI

Mergi la inceput