FIV in Ungaria 7

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns internet spune:

Andicu felicitari pt
Auburn unde o sa nasti?, cu ce dr?. Ai vazut saloanele renovate de la Bega?, cand am fost la control mi-au aratat fetele salonul unde am stat 2 luni si ceva, acum arata super.
Va pupam pe toate

Tia si Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Liana, ,(ce-am mai ras),se pare ca nu l-am dobarat, dar durerea mi-a trecut. Vezi ce bine am facut ca m-am dat cu capu' de pereti?

Auburn, asa am avut si data trecuta, doar ca mult mai dese si mult mai mari durerile, dar....s-au dus cu tot cu samburel.

5+

Noi 2 singurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

irlandezooo de data asta te iert dar data viitoare vin io cu si iti dau lasi sa vezi ce repede trece
Tia


Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanyuta spune:

buna fetelor.andicu,felicitari ptr.baietel.cred ca esti fericita.si eu am fost la eco.este foarte bine,am intrat in 3 lumi abia asteptam sa vedem la urmatorul eco ce este,in rest toate bune. stam in casa deoarece la noi ninge de cateva zile ,este foarte frumos,mai rau e ca nu mai putem merge la munte,. dar nui nimic atata paguba sa fie.bafta la fetele care au inceput si celor care asteapta rezultatul.succes sa fie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Buna dimineata!!!
Ce de gravidute pe aici
Auburnvreau sa simt si eu cum se misca Bebelusa, oricum tragem o intalneala dupa ce merg eu la Szeged
Irlandezanu te mai gandi la ce a fost, trebuie sa fi optimista si pozitiva ca sa poti sa-ti ti BB in brate
Tanyutadeja ai intrata in 3 luni!!! Ce repede trece timpul!! Stai in casa la caldurica si ai grija de BB
Legaturoooooooosa ne spui ce ai vorbit cu Chivu...sti ca-s curioasa
DanielaTin pumnii!!! parca azi faci testul!!

O saptamana placuta la toate

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela76 spune:

buna, am facut azi testul de sange si abia la ora 15 imi da rezultatul, am mari emotii...

danielal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cenusareasa spune:

Buna fetele dragelor,

szegedistelor sunteti bestiale! va citesc de curand desi m-am inscris mai demult pe forumul asta, dar asa fete hotarite si sufletiste ca voi,mai rar!
Imi fac si eu astazi programare la un consult la Szeged pentru ca efectiv mi-ati dat o noua speranta atunci cind credeam ca nu mai exista niciuna.

Am si eu o intrebare pentru cele mai experimentate:toate analizele din lista(incluzand cele pentru anestezie) sunt necesare la prima intrevedere cu domnul doctor?Si...inca una,e necesar sa fie traduse?si daca da, in ce limba?

Va tin pumnii la toate si la cele cu bebel si la cele care asteapta,Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

danielatinem pumnii!!!


Am uitat sa va zic .. pentru cele care stiu, azi iar vreau sa ma las de ...nu am fumat nimic pana acum...dar sunt cam plina de si am un chef de. Bine ca ma suporta toti, sper sa-mi treaca repede!

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Irlandeza , incearca sa eviti medicamentele in primele 12 sapt.; e mai bine asa, bebe abia acum isi formeaza organele. Cat despre durerile de cap, e un simptom obisnuit in sarcina. Poti sa le calmezi cu un ceai de tei cu musetel si comprese reci pe frunte ( cu lumina stinsa daca se poate). Si eu am avut din cand in cand.
De foame...asta n-o sa treaca pana pe la 9 luni! iti zic eu!
Auburn , nu-mi trimiti si mie o poza cu tina si burticoasa ?? mi-e dor de voi si tare mi-ar place sa te vad asa..mare !
Pussi , scoateti fumurile din cap ca ! sa nu cumva sa-ti treaca prin cap ceva legat de "tras fumuri" !!! stii cu ce se calmeaza nervii ??? ...!
Tanyuta , ce frumos ca ninge la voi! macar ca mergi prin zapada si tot e ceva! la noi e o vijelie, de-aia pe uscat, de nu-ti trebuie nimic! zici ca suntem in filmele cu fantome!
Daniela, tin pumnii sa vii azi cu vesti mari! Doamne-ajuta!
Cenusareasa , bine-ai venit printre szegediste aspirante-viitoare mamici, gravidutze si mamici!!! sa dea Domnul sa reusesti din prima, si, oricum ar fi, n-o sa-ti para rau ca ai ales acest drum! nu trebuie sa mergi cu analizele pt anestezie de prima data! va trebuie cele de sange, infectioasele si spermograma! nu trebuie nici traduse, unde nu intelege dr, te intreaba el! Dr. Zadori vorbeste f bine lb engleza, bine-lb germana si normal, maghiara!

Va pe toate!




Andicu 16+
Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Liana imi pare rau ca n-a reusit inseminarea.. dar stiu ca tu esti o fata puternica si optimista si sunt convinsa ca vei reusi pana la urma! Sa ne spui ce-a zis dr., cand mai puteti face o incercare.
Daniela, "vecina mea", iti tin si eu pumnii sa fii ! Abia astept sa ne dai vestea cea mare!! Ma rog pentru tine sa fie bebe mic in burtik!
Pussi multa bafta cu lasatul de fumat! Si eu am trecut prin asta, cu greu, dar am reusit!! E un pas important in asteptarea lui bebe!
Cenusareasa bine ai venit in grupul nostru! Cel mai bine ar fi sa trimiti un mail doctorului, in care sa-i spui situatia voastra si el o sa-ti spuna ce analize trebuie sa aveti la prima consultatie.Ref. la traducere, am inteles ca n-ar fi necesar, ca prescurtarile sunt cam aceleasi, dar poate ne spun mai sigur fetele care au fost deja acolo. Tu cand vrei sa te programezi? Noi mergem pe 26 martie la prima consultatie.
Mirelus iti doresc multa sanatate tie si copiilor, sa va faceti bine cat mai curand!

toate fetele!

Ioana


Vreau si eu un

Mergi la inceput