FIV in Ungaria 7

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ioana78 spune:

Ciao gagici !
Irlandeza felicitari ! Ce vaste grozava ! Sa ai grija de tine si de bb ! Sa intri sa ne spui cum e sa fii !
Liana e contagios optimismul tau !
Mirelus cu parul roz am nevoie de o informatie de la tine ! Vad ca esti super ! Am sa-ti trimit un PM !
Pussi
Ramona succes la FIV !
Vad ca nu stiti nimic de Crinuta
Despre mine nu am noutati...Barbatelul isi antreneaza cu tot felul de vitamine ! Da daca pana in aprilie va aparea macar unu la raport !
VA PUP PE TOATE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

fetelor crinuta nu e bine deloc..nu stiu daca voi o stiti pe crina catelusa ei mult iubita s'a stins..crinuta e distrusa...eu am incercat sa'i ridic moralu dar ea plange incontinu..eu o inteleg perfect a iubit'o pe crina mai mult decat orice..
haideti fetelor sa o aducem din nou aici..haideti cu toatele sa;i ridicam moralul..eu am tot un caine lup Max i'am spus ca il dau pe al meu numai sa nu mai fie asa suparata..crinuta sa stii ca ti'l dau iubita numai sa nu te mai aud plangand,,,

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

crinuta of......scumpa.Dar hai sa-ti zic,catelusa lu sora-mea,tot ciobanesc german sau lup,cum vrei sa-i zici, a fatat pe 8 ianuarie 2 puiuti,un mascul si o fetita si daca vrei il poti avea pe oricare pe gratis.Stiu ca tu erai atasata de a ta ,dar oferta mea este reala si serioasa.te pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelianeli spune:

buna dimineata
crinuta offfff imi pare rau ca suferi...
te asteptam aici

"Un singur lucru face visele imposibile: frica de esec." (P.Coelho)



my ticker


POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Mirelus cu paru roz ti-am trimis un PM aseara, l-ai primit?
Crinuta imi pare tare rau. Incearca sa-ti revii pt ca viata tb sa mearga inainte.
-ici multi pt toate unguroaicele.

Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

crinutate asteptam!!! sper sa te linistesti cat mai repede!!!

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariaa28 spune:

nmirela 71 te rog sa-mi faci si mie o programare la doct Zandory cat mai repede posibil pt un FIV.Eu sunt din Brasov si mam hotarat sa fac acest pas deoarece dupa o laparoscopie facuta anul trecut cand mi s-au desfundat ambele trompe, dupa stimulari si inseminari, 3 la numar, tocmai am aflat, in urma unei noi HSG ca mi s-au infundat trompele din nou. AM 32 de ani si nu mai am timp de o noua op. laparoscopica, stimulari si altele. Am discutat si cu sotul meu si aceasta verianta ni se pare cea mai buna pt a avea si noi copilul nostru. Am uitat sa spun ca incercam sa facem un copil de 3 ani .
astept asadar raspunsul tau.
vreau sa te rog daca se poate programarea sa fie intr-o zi de vineri


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Buna fetelor.

Irlandeza, ce vesti frumoase ne dai! ! FELiCITARI!!
sa dea dumnezeu sa ai o sarcina usoara si un bebe sanatos! ...si sa tragi piciorul pt fetele astea inimoase de aici, poate se prind de-al tau! vedeti fetelor ce minuni face Dumnezeu ?!

Crinuta, m-a durut sufletul cand am citit!!! imi inchipui ce-i in sufletul tau!nici nu vreau sa ma gandesc cum este, numai daca-mi inchipui, ma ia si pe mine plansul! imi pare tare tare rau , dar gandeste-te ca e mai bine asa; bietul sufletel, mai rau se chinuia! uite si ca sa-ti mai treaca!
Liana, cand faci testul? tin pumnii in continuare!

Noi suntem bine, acum ma pregatesc sa plec de la munca pt ca mai mult de 2 nu rezist, ma doare mijlcul si mi se face somn! dar am voie de 2 ore reduse, ca-s bortoasa, asa ca profit la maxim!
Va pe toate si sa "vad" vesti bune si multe!



Andicu 15+
Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

ramonacostin,mariaa28 bun venit
andicu pe 30 il fac
crinuta,Delia.
Hai sa va mai dau o veste buna..o stiti pe sherezada?e gravidoasaaaaa..mai intra ea din cand in gand pe aciio ma bucur mult fatooo stiu io ca ne citesti


Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nmirela71 spune:

Bun venit Mariaa28.
Pe data de 3Apr am o programare ce i-am facuto la Camelia ,dar antre timp si ea se programase. Eu nu le-am spus, nimic la clinica ,mam gandit cai prinde bine la altcineva. Dr.Zadori face doar o consultatie pe zi ,de aceea asa mult trebuie asteptat pt programare .Scriemi daca e bine asa ,desi 3 este marti,daca nu ati cer maine alta progr.
Miki,Ioana am vesti bune.imediat va scriu
Mirelus cu parul roz


Daria ai primit mesajul meu?

Mergi la inceput