FIV in Ungaria 7

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nmirela71 spune:


Felicitari Irlandeza
Sarcina usoara,si aveti grija de voi.

Mirelus cu parul roz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Mirelus cu parul roz hai ca te invat cum se face PM. Dupa ce te loghezi intri in meniu (sus in stanga) si dai clik pe mesaje private. Acolo bifezi casuta cu mesaje private si dc vrei sa fii avertizata pe adresa de mail cu care te-ai inscris ca ai primit un PM. Dc primesti un PM tot acolo dai raspunsul, nu aici. Nu ai voie sa ai mai mult de 20 de mesaje in inbox pt ca nu poti sa mai raspunzi. Tb sa mai stergi din ele. De fiecare data cand intri pe forum si te loghezi vei fi avertizata dc ai mesaje private. Dc ai reusit sa activezi PM o sa-l ai trecut in bara ta sus. Te pup si succes!. Hai sa vedem dc reusesti.

Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nmirela71 spune:

Miki,ti-am trimis eu PM.dar numai bunul D stie pe unde va ajunge.Eu am urmat sfaturile tale.Sti cel mai mic copilas al meu face 6 anisori dar de multe ori ea ma scoate din belele pe aci pe la computer.De cei mari nu mai vorbesc :mereu rad de mine.Dar acum ei dorm asa ca singura am rezolvat problema.Dar ...cum?Merci pt sfaturi.
Mirela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Mirelus nu primii nici un PM. Cand vrei sa dau un PM cuiva te duci acolo la mesajul unde are postat mesajul persoana respectiva si dai clic pe PM din bara lui.

Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Tot nimic despre Crinuta?! Hai ca ma ingrijorez sau isi face de cap in week-end pe undeva .

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

delia21tu cand faci ET??? Bafta si o surioara lui Rudy

Legaturooooo imi place de tine ca esti optimista si luptatoare!!!

Cornelianelisper ca nu te-ai suparat pe faza cu pasaportul, dar eu am spus ce mi-au zis mie. M abucur ca Mirelus cu parul roz a descifrat enigma

dariaioanamersi ca mi-ai zis de parerea Bisericii in legatura cu FIV, eu nu am intrebat...dar auzisem diverse opinii

Miki

O duminica placuta la toate!!!

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

salutare salutare..super optimista sunt..pai as putea fi altfel?
va pupacesc pe toate..

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelianeli spune:

pussi cum sa ma supar?????bine ca e suficient buletinul,trebuia sa-mi iau zi libera de la munca sa mi-l fac si nu prea se poate...
uite multi ca sa vezi ca nu sunt suparata
liana stiam eu ca vei fi optimista,bravo fata curajoasa stai cumintica in pat
o duminica placuta in continuare

"Un singur lucru face visele imposibile: frica de esec." (P.Coelho)



my ticker


POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonacostin spune:

Salutare!
Va citesc de o buna perioada de timp, dar nu mi-am facut curaj sa intru de abia acum! Vreau sa ve felicit pe toate pentru tot ceea ce faceti pentru viitorii vostri copilasi! Noi am fost la Debrecen pentru o a treia inseminare, din pacate fara succes, iar dupa Pasti vom merge pentru primul FIV! Mult succes tuturor fetelor in continuare!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariaioanaxx spune:

mersi Liana pt. incurajari dar asa sunt eu pana nu stiu tot ce misca nu simt ca am control asupra situatiei!va pup pe toate!si aveti sperante ca totul va fi OK!

Mergi la inceput