FIV in Ungaria 7

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nmirela71 spune:

Igen,nasa,am primit mailul ti-am si raspuns,dar asa cum ti-am promis am mai antrebat odata.Am sunato pe Margo si tot asa mia spus #733;igen#733; dar pt siguranta mi la dat pe Zadori la tl. El a spus ca da e posibil dar nu se prea ocupa de asa ceva sa ancercati an tara.Si Margo sa mirat de raspuns ,asa ca luni am sa vorbesc cu doctorita,cu ea ma anteleg mai bine si e mult mai antelegatoare si mai sarguincioasa.Dar ,va trebui sa-mi dai mai multe detali sa o pot convinge.Sper sa se rezolve,dar nu anteleg de ce Zadori nu vrea.Din moment ce asistenta sefa a spus ca au mai avut romanii cu cazuri din astea,nu anteleg care e problema.Te érted?
Mirela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Fetelor, se pare ca deocamdata nu mai avem nevoie de FIV, tocmai am aflat de dimineata ca sunt INSARCINATA.
Nu pot sa cred ca pana la urma s-a intamplat natural. Iar sotul are varicocel, a aflat de cateva zile. Trebuie operatie. De aceea nu ieseau spermogramele bune.
Va pe toate, multumesc pt. sfaturi si sustinere si sa auzim de cat mai multe gravidute, indiferent pe ce cale.

Noi 2 singurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

irlandezaFELICITARI!!! SARCINA USOARA SI BB SANATOS!!! ce veste buna, ma bucur asa de mult pentru tine!!! vreau mai multe detalii

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

Asta da surpriza mai IRLANDEZAnoastra!!!Sarcina usoara si dusa la capat si bebe sanatos si norocos!!!!!Si sa nu uiti din cand in cand sa ne mai spui si noua cand aflii noutati de BEBE,PLIIIIIZ!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariaioanaxx spune:

mersi fetelor pt. raspunsuri si incurajari! nu-i asa ca nu sunt de condamnat ca-mi mai doresc un copil desi am unul de 8 ani?toata lumea din jur imi spune ca ce-mi mai trebuie si ca nu este bine sa fortez cum s/ar spune vointa divina- dar eu chiar l-am intrebat pe preotul meu ultima data cand m-am spovedit daca FIV-ul este un pacat asa cum spune Biserica in general si mi-a raspuns ca avand in vedere ca este un fel de lupta pentru procreare a femeilor care totusi au probleme de sanatate, el nu vede nici un pacat!va pup si succes tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

irlandeza esti cea mai tare . Numai te-ai gandit la FIV si ai si ramas . FELICITARI!

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelianeli spune:

felicitari irlandeza
sarcina usoara si un bebe sanatos,ai grija de voi
inca o minune....deci se poate


"Un singur lucru face visele imposibile: frica de esec." (P.Coelho)



my ticker


POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Felicitariii irlandeza

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariaioanaxx spune:

fetelor am uitat sa va intreb ceva, aveti vreuna sotul cu oligospermie(nr. redus de spermatozoizi) caci al meu sot problema aceasta o are, nici nu l-am intrebat pe dr. Zadory despre aceasta problema, pt. ca oricum trebuie sa faca spermograma mai recenta, dar la ultima facuta in 2005 i-a iesit 6 mil./ml si mobilitate de 60%, eu am considerat ca pt. FIV sunt suficienti si 3-4 mil., dar va cer parerea si voua, va pup , ceau!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Igen,,Igen Finutza cu par roz asa mi s'a spus si mie..dar am auzit ca altei fete i'a spus altceva..adica inevers decat stim noi..o sa te pun in legatura cu fata...auzisi fatooooo?miki treci la apel ca nu's ce'ti fac
daria ne'a Doctoru stie el ce trebe sa faca..nici nu trebuie sa;i spui tu..o sa va spuna la timpul potrivit ai sa vezi..asa ca stai linistita..


Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput