Inseminare (7)

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns brunetaeta spune:

ali, imi pare rau
aurel-cris, mi se face sila cand citesc despre bataia de joc din spitalele noastre, ma face sa-mi aduc mereu aminte ca traim in Romania si nu ar trebuii sa ne mai mire nimic. Multa bafta la IA, sa nu mai astepti atat si sa fie cu noroc.
catty, nici o veste ???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catty spune:

Fetelor imi cer scuze ca va tin in stres si ca nu pot sa raspund la fiecare in parte. Am niste zile de cosmar la serviciu si de abia am 5 min sa va scriu. Deci am 2 teste negative, simptome de rushi si astept invazia. MYCHY sa stii ca nu am uitat targul nostru si voi mai pastra o mica speranta in suflet pana nu ma vad invadata. Nu stiu pe ce cale o voi apuca, dar sper ca intr-o buna zi DD isi va aminti si de noi cele care ne chinuim pt un bb si ne va fi bine. Mi-e groaza ca va trebui sa ii spun sotului meu de un nou esec. Si ca sa fie treaba buna ma paste si o gripa si ma simt rau de tot.
Pupici tuturor si w-e placut va doresc

catalina

"Uneori ai suferit prea mult ca sa ai dreptul sa nu spui niciodata SUNT PREA FERICIT"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Micky2007 spune:

Hai Catty ca poate nu este asa, poate este un bebe in burticuta. Ne tinem de pact. Pupici

Micky

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Catty ma bucur sa vad ca esti inca optimista! Sper din inima sa fie bebe la tine in burtica!


Poze Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunetaeta spune:

Catty, imi pare asa de rau ptr. teste.
Doamne cat le urasc ! nici macar nu stiu cum arata unul pozitiv si nici nu cred ca voi vedea prea curand. Si eu astept invazia zilele astea, fara nici o alta speranta, ptr. ca imi cunosc corpul f. bine. Incerc sa ma pregatesc psihic (iarasi) ptr. ziua 1 cm, asa ca am inceput sa fiu trista de pe acum. Poate e o prostie, dar nu stiu ce altceva sa fac

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

io sunt super optimista ..na..chiar daca azi ma invadara toate natiile asta e..capul susu si inainteee

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miramar spune:

Cathy - nu fi trista - pana nu vezi rosu aminteste-ti "Speranta numoare niciodata!"

Olteanco - cu ce te mai lauzi?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Miramar ma laudai mai sus

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marrina spune:

Micky2007 As vrea sa pot stalinistita dar am niste zile de cosmar la munca (ca si catty) si nici nu se vor termina curand. In parc nu m-am plimbat dar ma uit din cand in cand pe geam la fulgii care cad. Padurea e urata pentru ca e plina de frunzele moarte cazute asta toamna.... Dar dusuri fierbinti sigur nu fac. Promit!

pmihaela Bine ai revenit! Eu cred ca daca nu faci in primele ore dupa IA e OK. In rest, ce poate sa strice? Asa ca spor la treaba!

aurel_cris Eu te intrebam daca te-ai programat la cabinetul unde te trece in caietel ca sa fii pe tablita sambata dimineata, sa nu ai surpzize maine. Eu cand merg la profu. M imi scrie pe un biletel la eco dimensiunile si ziua de IA. Cu biletelul merg la camera aia unde se fac programari (la spermograme,FIV...) si ma trece in caietel. Bafta pentru maine!

De ce cadem? Ca sa invatam sa ne ridicam!

marrina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iazminn spune:

Fetelor, imi pare rau pt cele care au teste negative luna asta. Dar nici eu nu stau pe "roze". Tocmai am obtint un test negativ( e drept cel mai ieftin de pe piata) in ziua 38 a CM. Deci nici urma de bebe. Dar asta-i viata, poate avem noroc luna viitoare( nici eu nu cred ce spun- asta-i valabila pt mine, evident). Pupici

Mergi la inceput