Inseminare (7)

Raspunsuri - Pagina 27

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danotino spune:

aurel cris, cata dreptate ai! eu nu prea ajung la spital
tocmai din cauza asta.
valorile tale sunt bune si ma rog sa fie bine pentru tine luna asta.
fetelor , ma mai apuca si pe mine jalea din cand in cand.
tocmai m-a sunat prietena mea care a fost la prima eco. era atat de fericita. parca a si uitat ....luna de luna plangea, facea IA... vroia sa infieze, DOamneeeeee, nu reuseam s-o impac cu nimic. acum parca nici n-a fost.
sper sa ne ajute si pe noi Dumnezeu.


danotino

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurel_cris spune:

Donatino daca as avea de ales ce crezi ca as calca pe acolo,m-as duce in alta parte dar din nefericire acolo este pt mine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Micky2007 iubita..ai citit si vei mai citi de mine..pentru ca io nu renunt
dar vreu sa'ti spun un lucru..aspir la titlul de mamica de 13 ani..am doua sarcini pierdute foarte marI,4IA,un inceput de FIV care s'a terminat cu o IA..am 33 ani si nu renunt deloc..indiferent ce se va intampla..am fost,sunt si voi ramane aceeasi optimista..asa ca sa nu te prind in butoiul ala ca scot

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Micky2007 spune:

danotino, lorelai, aurel_cris, liana30 va multumesc fetelor ca sunteti alaturi de mine. De simptome ce pot sa spun decat ca sunt super, super nervoasa, azi m-a claxonat toata lumea, chiar m-am certat cu unul. Nu stiu ce o fi cu nervii astia, dar nu ma gandesc la bebe. In rest nu am nimic.
Va doresc sa aveti o zi buna.
Catty ce faci?

Micky

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marrina spune:

ali Succes in noua incercare! Sa se termine cu !

Micky2007 Te-ai claxonat cu toti? Bine le-ai facut! SA stie ca ai claxon .

danotino

aurel_crisImi pare rau pentru ce ti s-a intamplat la Giulesti. Din pacate asta-i reteta... Se intampla multe "defecte" pe "banda rulanta". Succes pentru sambata la IA! Te-i programat , da? N-ai ramas numai cu ce ti-a spus dr. Bucur?

Eu....am niste intepaturi prin stanga, sub coaste...care ma intriga. Foliculul a fost in dreapta deci daca era vreo problema ma durea in dr, nu? Sa fie de la gaze, intestine? Macar de-ar fi bine. Ieri dupa ce-i zisesem lui catty ca sunt atenta la orice misca la capitolul simptome ma apucase greata. Dar nu m-a tinut decat 3 secunde, cat mi-a luat sa scriu mesajul. Va scriu ca sa nu tac, prostiile astea din capul meu.....ca stiu ca ma intelegeti.... Am 5 zile de la IA si inca mult de asteptat....

De ce cadem? Ca sa invatam sa ne ridicam!

marrina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Micky2007 spune:

marrina ce draguta esti, ei m-au claxonat pe mine, ei au avut ceva cu mine, unul chiar statea tot timpul in "fundul" meu si i-am pus vreo doua frine, sa se invete minte.

Micky

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Micky2007 spune:

marrina vezi sa nu uiti sa stai linistita intre Z5-7 de la IA, atunci se implanteaza bebe. Cica trebuie sa te plimbi prin parc si sa admiri frumusetile naturii. Si fara dusuri fierbinti.
Multa bafta.

Micky

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pmihaela spune:

Buna la toate fetele!
Nu stiu daca cineva isi mai aduce aminte de mine, pt. ca am luat o mica pauza de scris, doar v-am citit. Eram f. stresata si am vrut sa ma mai linistesc putin. Intre timp am facut laparoscopie, iar dupa, in prima luna am si ramas insarcinata, prima data in viata mea, dupa multi ani de incercari. Dar bucuria a fost de scurta durata. Asa ca acum ma pregatesc de o noua inseminare, saptamana viitoare. Vroiam sa va intreb pe voi cum e mai bine de facut dupa inseminare, stiu ca trebuie sa stai cat mai linistita cateva zile, dar de prestat e bine, cresc oare sansele, sau din contra, sa nu stricam ce fac doctorii...Voi ce parere aveti?
Eu am mai facut inseminari si am fost cumintei dupa, parca aveam si o usoara jena, ca sa nu-i zic durere, desi o data chiar a fost durere, nici nu stiu daca as putea, dar ma rog daca stii ca trebuie si ca e mai bine, asta e...Asa ca astept parerile voastre.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Micky2007 spune:

pmihaela bine ai revenit pe la noi. Multumim ca ne-ai aratat ca se poate, eu ma bucur ca ai ramas insarcinata, dar imi pare rau ca nu a fost sa fie. Despre intrebarea ta, eu nu pot sa imi dau cu parerea, vreau numai sa iti spun ce mi-a zis dr. mea, sex in urmatoarele doua zile neaparat. Multa bafta saptamana viitoare.

Micky

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurel_cris spune:

PMIHAELA sincer dr.mie personal mi-au zis nu dar am vazut multe fete aici pe forum care au primit raspunsul da.In concluzie parerile sunt impartite,personal gindindu-ma cred ca nu este rau sa prestezi,cel mai bine intreaba dr.tau vezi ce iti zice.
MARRINA vreau sa vb cu dr.Cocei si nu raspunde la mobil,ce o sa fac nu stiu,daca nu o gasesc miine ma prezint acolo am inteles de la Cezara Bucur ca vor fi amindoua acolo.
la toate

Mergi la inceput