Inseminare (7)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Micky2007 spune:

Catty cum le stii tu pe toate, merci mult.

Micky

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danotino spune:

da, micky ti-au inchis subiectul. oare de ce? la pacientela altor dri nu la-u inchis...
la 4 sunt programata. daca nu dau semne diseara inseamna ca nu merge netul sau calculatorul.
poate asa e normal sa nu simti nimic.
catty, sper sa termin azi,..culmea nu ma mai inteapa nimic. poate am ovulat? dimineata ma intepau ovarele si mai mult in stg
catty esti mai optimista decat luna trecuta. va tin pumnii la amandoua

danotino

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Micky2007 spune:

Nici eu nu am inteles de ce mi-au inchis frumusete de subiect, dar asta este. Hai ca mai ai putin si te inseminezi. Bafta.

Micky

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catty spune:

DONATINO, daca ai ovulat in dimineata asta este taman bine. Ovulul traieste cca 36 de ore si daca faci azi IA este plimbaret prin trompa. Iti tin pumnii sa fie bine azi. Succes.
MYCHY, am uitat sa iti zic o treaba: sa stii ca cine se intalneste cu mine sau vb cu mine pe mesanger ramane graviduta. E chestie verificata, sa stii. Asa ca sus cu moralul.
Pe mine a inceput sa ma doare burta mai tare si de abia stau in fund. Acum am o pozitie rastignita pe scaun si ma simt tare aiurea.
Pupici tuturor

catalina

"Uneori ai suferit prea mult ca sa ai dreptul sa nu spui niciodata SUNT PREA FERICIT"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali spune:

Catty, credeam ca numai eu patesc chestia asta.Toate fetele cu care mai vorbeam pe mess sau pe PM au ramas insarcinate.
Solutia:Hai sa vorbim noi doua si ramanem amandoua gravidute.


ali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catty spune:

ALI, sunt de acord cu tine. Hai sa o punem de un chat sa vedem ce iese. Poate nu purtam noroc una alteia.
Mai fetelor, pe langa durerea care este acum mult mai puternica, pe partea dreapta la ovar am uneori o senzatie ca si cum as fi o sticla de cola pe care o deschizi si iese acidul. Simt ca un fel de bolboroseala. Nu stiu ce sa mai cred, dar e clar ca am luat-o razna.
Pupici tuturor.

catalina

"Uneori ai suferit prea mult ca sa ai dreptul sa nu spui niciodata SUNT PREA FERICIT"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Micky2007 spune:

Si eu vreau sa vorbesc cu voi, adica si cu tine Ali poate raman si eu insarcinata. Catty a inceput sa ma intepe si pe mine acum in partea dreapta si eu abia stau pe scaun si peste 15 min am si o sedinta. Sa imi da-ti si mie adresa voastra de msg.
Va pup

Micky

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Micky2007 spune:

Catty nu cred ca ai luat-o razna si eu m-am imbalonat si simt ceva acolo ca o bolboroseala. Ori am luat-o amandoua razna, ori va fi de bine, adica cu ochisori.

Micky

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danotino spune:

mai, ce-i cu bolboroseala asta? amandoua? amandoua ati ovulat pe dreapta?
catty, stai sa vad la eco, nu stiu daca am ovulat, dar
la voi ce-s luptele alea?
eu ma pregatesc de plecare. sa-mi tineti pumnii sa iasa de data asta.

danotino

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catty spune:

DONATINO, succes maxim iubita. Sa fie intr-un ceas bun IA de azi. Adresa mea de mail este iliecata2003@yahoo.com. Eu am ovulat numai pe dreapta si MYCHY pe ambele ovare.
MYCHY, cred ca ne-am tacanit amandoua mama. Pe bune. Si nu e asa ca bolboroseala aia din dreptul ovarului e placuta si zici ca e ca o mangaiere? Vorba Andrei: "te mangaie gigeii si se lupta acolo". Tre sa facem ceva sa scoatem CO2 de acolo.
Pupici tuturor.

catalina

"Uneori ai suferit prea mult ca sa ai dreptul sa nu spui niciodata SUNT PREA FERICIT"

Mergi la inceput