Ai nostri ca brazii! - ianfeb2005 (37)LMA!

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns PatriciaArdeleanu spune:

si despre frati, si noi sintem 5 si este ff bine!!
Lavinia, sint multe glande sebacee in corp.

Patricia si Rebecca (05.02.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia345 spune:

Patricia,merci pt raspuns.Ramane sa mai intreb doctorul despre ce glanda vorbea,ca ne intelegem intr-o arabo-francezo-engleza..pricep si eu ce pot din ce zice.

Lavinia


Natalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PatriciaArdeleanu spune:

Lavinia, cred ca am facut o gafa ca am citi prea repede. Stiu ca glande sudoripare exista multe, sebacee nu stiu ce sa zic.

Patricia si Rebecca (05.02.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Adita nastere usoara si bb sanatos! Am inteles ca nasti luna asta.

Amaya

Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005)

Poze la http://pg.photos.yahoo.com/ph/seirimie/my_photos

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.point.ro/

Despre Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia345 spune:

quote:
Originally posted by PatriciaArdeleanu

Lavinia, cred ca am facut o gafa ca am citi prea repede. Stiu ca glande sudoripare exista multe, sebacee nu stiu ce sa zic.

Patricia si Rebecca (05.02.05)





No problem.

Lavinia


Natalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ixxi spune:

poze decembrie


bonus

Beatrice si piersicuta
Cristina bebe si Cristina copilas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Fetelor, dar cand naste Adita?




Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Dragele mele, bine v-am regasit!
Voi intra doar seara cate putin pt. ca la servici nu am acces la net si cand ajung acasa trebuie sa pregatesc masa si sa mai stau cu puiul.

In primul rand vreau sa va multumesc pt. urarile de LMA (Lavinia, Shobo, Ubi, Danielai, Kita, Ixxi- sper ca n-am sarit pe nimeni, sa ma iertati daca da, e fara intentie...sunt cam obo...)

In al doilea rand urez si eu La multi ani pt. Sebastian, Ioan Cristian , Sergiu Denis, Mara Theodora, Alexandra Beatrice, sa fiti sanatosi si cuminti! Mamicute, sa va traiasca puii!


Despre mine: a fost destul de bine prima zi, dar inca nu realizez, parca as fi in vizita si de maine as sta iar acasa, asa am senzatia...incep sa-mi reamintesc tot ce tine legat de job, la mine e mult de invatat, f.f. mult! Am vorbit cu Vlad de doua ori la telefon si imi dadeau lacrimile cand ii auzeam vocea!
El insa a fost super ok acasa cu tati(pana la ora 13) apoi cu bunicul(pana la ora 19, cand am ajuns eu). Bunicul e de milioane, mi-a pus ciorbita la fiert, eu doar am terminat-o, s-a inteles de minune cu Vlad, din punctul asta de vedere sunt linistita. As fi fost complet daca ar fi stat cu el...dar are doar 3 saptamani de concediu, apoi va sta bunica 2 saptamani...intre timp trebuie sa gasim o solutie(adica o bona )

Patricia, tie vroiam sa-ti zic de cresa: Vlad dupa o saptamana s-a imbolnavit, adica a mers luni si vineri avea mucisori, seara febra si apoi tot tacamul cu povestea cu branula, timp de o luna am tras. Sper din tot sufletul ca la voi sa nu fie asa. Andrei al Amayei a racit usor, deci nu e o regula. Eu il credeam pe Vlad rezistent, dar uite ca n-a fost asa...

Simona si Kris, ma bucur nespus ca v-ati simtit bine si mi-ar placea sa ne intalnim mai des cu piticii sa se joace. Bineinteles si cu alte mamici!

Crinuta, nu ai fost la job?? Poate vorbim pe mess mai incolo.

Ma duc sa-i fac baie la baiat si mai intru putin dupa.


Pupicei!





Oana si Vladutz (2 ianuarie 2005)
Poze cu Vladutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kris spune:

Beatrice, super pozele! Doamne ce a mai crescut piersicta ta! E dulce foc!

Iar de bonus, nu am cuvinte..arati f bine..cu * ultimei..unde esti cam trista..De ce?

Adita! wow ce repede a mai trecut! nastere usoara si un bb 4 sanatos!

Patri, ma bucur pt voi! pt prima zi de gradinita..si tie insanatosire grabnica!

Bubu, ma bucur si pt tine! Emotiile raman emotii, cu oricine ar sta.

albume foto
Kris si Bianca Maria (26.01.2005) ora 14.00

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shobo spune:

hehehe, imi place ca se vb despre relatii intre frati, este frumos sa ai frate / sora... eu am o sora cu care m-am inteles f bine pana sa ne casatorim, si fiindca sotii nostri nu se plac reciproc, dar cam deloc... va dati seama cum e... ne vedem destul de rar si at dc se poate doar noi doua :( ca e mai bine... asa ca sunt de acord ca nimic nu garanteaza ca fratii se vor intelege intre ei mai incolo.. si totusi parca e mai bine in 2 sau 2+!...



Mamica lui Codrin din 21.02.2005
"Te iubesc nu doar pt. ceea ce esti, ci si pt. ceea ce sint atunci cind sint cu tine!"

Mergi la inceput