Clipe din trairile sufletelor noastre...(14)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Neatza,iar nu facu nimeni cafeaua?
Uite,am adus un ibric plin.....

Va pregatiti de revelioane? Cum si unde petreceti?

BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Yagmur, am vrut sa-ti spun dimineata sa scoti 39+ de la semnatura:) ma bucur ca ai scos-o deja
Merg sa trag un pui de somn daca ma lasa Lili... ca ei nu-i somn deloc...

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

La multi ani pt.toata lumea!
Un an nou buuuuuuun,si frumoooooooos si plin de multe,multe bucurii.
Va pup pe toti!

BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Am intrat si eu pe fuga sa va urez petrecere frumoasa si un an nou plin de realizari pe toate planurile!
LA MULTI ANI!

Diana si mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns R_MARCE spune:

LA MULTI ANI TUTUROR! UN AN NOU FERICIT!



puuuuuuuup pe toata lumea,

Marce 32+

www.dropshots.com/year.php?userid=216010&cdate=20051229&cimg=0" target="_blank">POOOOOZEEEEE 2005-2006


Vine bebelina mea, "nu-stiu-cum,k m-am razgindit"-Ioana!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bagheera1975 spune:

LA MULTI ANI!!!! Tot ce va doriti alaturi de cei dragi!
Marce se pare ca totusi dormi.
Brenda cafea la ora 3 am merge?
Va pup pe toti si va doresc din suflet sa va bucurati de noul an. Si de ue....
Brenda ai legatura.
p.s. Bebe Mark doarme la mama asa ca eu imi fac de cap. Va citesc mesajele si ma uit la tv....palpitant de-a dreptul. Am facut revelionul in Pta Universitatii si acum huzuresc in caldurica de acasa. Am venit la mine ca sa nu ii mai trezesc pe ai mei dar tare imi lipseste bebe. Mi-am propus sa fiu la trezirea lui acolo asa ca la runda a doua de cafea o sa lipsesc.
p.p.s abia astept un semn sa ne vedem pe anul asta. promit sa stau in front de data asta si sa nu mai dispar.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns R_MARCE spune:

Neatza... Uite fac eu prima cafea pe anul nou...

Sper k ati petrecut bine...va asteptam cu povesti.

Bagheera, sa stii k la 2.30 am fost acasa(venind de la ai mei de la masa) si am bananait pe net pina la cca. 3.40 cind am hotarit sa incerc sa fac nani. Am intrat pe mess si kiar m-am uitat dupa tine dar nu erai... Mai stateam la un pahar de vorba... Mi-am adus aminte k il poti lasa pe bebe Marc cu ai tai si k esti slabuta si in forma asa k mi-am imaginat k esti la un party ceva. Dak stiam k esti acasa...treceam sa te vad.

Ce v-ati propus pt noul an?
Pt mine anul nou inseamna multe... Inseamna sfirsitul unei lungi perioade de "suferinta" si curind intrarea in viata mea a unei bebelushe frumoasa foc. Mai inseamna mobilizarea mea de a ajunge sa arat cum aratam inainte... Inseamna de asemenea, si o vara ce se intrezareste undeva ...inseamna soare... plimbare cu motocicleta(din cind in cind)...inseamna 12 luni in care se pot intimpla multe lucruri bune (nu ne gindim la cele rele acum).
Pt noul an, mi-am propus sa ma bucur de fiecare clipa din viata si pe cit se poate, sa imi pastrez zimbetul pe buze asa cum il am in toate pozele mele, unde eram fericita ...kiar dak nu aveam pe cineva linga mine k partener intim ci doar eram intre amici uneori.

Bagheera, dak ai kef la vara si nu dispari pina atunci ...te iau cu Suzi a mea la plimbare. Poate mergem si la Arc...Taaareee as vrea sa vad fatza cuiva...


Hai va pup de 2007 ori,

Marce 32+

www.dropshots.com/year.php?userid=216010&cdate=20051229&cimg=0" target="_blank">POOOOOZEEEEE 2005-2006


Vine bebelina mea, "nu-stiu-cum,k m-am razgindit"-Ioana!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yana25 spune:

Neatza tuturor!!
(2:20pm am dormit,petrecuram :))
Am intrat sa va urez toate cele buna si anul aceasta sa va aduca sanatate si intzelepciune!La Multi Ani!!
Pupici de la licurici!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Neatza si La multi ani!
Marce,sar'na de cafea,e cool de cool,mai ales cind te trezesti la ora asta si cam cheaun.....
ce sa va zic? A fost super,o sa punem si poze sa le vedeti,dans,antren,cam multa muzica populara,dar l-am convertiti pe domnul DJ pina la urma sa ne puna ce ne placea,mincare excelenta si prea multa,bautura mai putina,noroc ca nu furam unele care sa nu poata sta fara,veselie,buna dispozitie.....
Un revelion reusit,ce mai.....

pup pe toata lumea si mai vin......

BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

La multi ani, sa va aduca 2007 bebei sanatosi si mancaciosi, copii cuminti, silueta dorita, buzunarul plin si sa va gasiti dragostea adevarata!!!

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Mergi la inceput