Clipe din trairile sufletelor noastre...(14)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns R_MARCE spune:

ie-te ce fac eu la ora 3 noaptea!

Am pus link la pozele mele sub semnaturica...

Noapte buna, copii!

Marce 32+

www.dropshots.com/year.php?userid=216010&cdate=20051229&cimg=0" target="_blank">POOOOOZEEEEE 2005-2006


Vine bebelina mea, "nu-stiu-cum,k m-am razgindit"-Ioana!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Neatza!
Tot io sa fac cafeaua si in deplasare.....uffff.....cind o sa fiu si io musafir la cafea?
Marce,daca tot n-ai somn,de ce nu facusi mama si o cafeluta? Egoisto!
In alta ordine de idei,de o juma de ora iti admir pozele.....esti gagica bine,mey,zau asa,daca eram barbat......
Cel mai mult insa,imi place exemplarul ala din ultima poza,care presupun neuronii mei,ca ar ceva frate cu tine...
Ufffffff.......daca ajung si io silfida ca tine,promiti ca-mi faci cunostinta cu el? Gata,de azi fac foamea!

Gabi....pai bine mai,asa ne fuse vorba? Te-am rugat de niste zapada si tu trimiti soare si cald? Las' ca ne mai vedem noi.....

Noi plecam la intilneala cu fetele de pe forum.....dupe care,ducem fetili la orasel....dupe care,somn de voie,ca azi-noapte......pauza! ne pica ochii in gura,nu alta.

pup si mai viu......

BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns R_MARCE spune:

Brenda... veeeezi? Stiam eu k nu dormiti azinoapte!

Mahhhh...e adevarat! Cafelutza nu am facut k nu imi statea gindul la cafea deloc. Tot ce vroiam e sa dorm si eu normal. Dak faceam cafea...ma apucam si beam si ...nu mai dormeam deloc dupa. (ahhhh...am uitat sa mentionez k am adormit la ora 5 si de fapt, era cit pe ce sa renunt si sa ma trezesc sa ma apuc de diverse....da' am zis sa fiu perseverenta totusi)

"exemplarul" din poza de Craciun e kiar frate'miu Ti-as face cunostinta cu el si asa...nu tre' sa slabesti si ce mai boloboroseai pe acolo ... dar din pacate, are doar 25 ani E cam copil la minte.
Siiii...CORECTIE! ERAM ..stai asa...cum mi-ai zis? "silfida" ....hehehe... K acuma, umplu usa sau patul sau ...orice altceva!
Hai zau! Lasa regimul acum de Revelion k doar nu ai dat banii degeaba ...si promit k ne mobilizam amindoua de la inceputul anului viitor, ce zici? Adik tu de la inceput si eu un pic mai incolo.


Marce 32+

www.dropshots.com/year.php?userid=216010&cdate=20051229&cimg=0" target="_blank">POOOOOZEEEEE 2005-2006


Vine bebelina mea, "nu-stiu-cum,k m-am razgindit"-Ioana!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yagmur spune:

SALUTARE!!!!
Am revenit dar va scriu pe fuga...acum am ajuns acasa; a venit prietena mea Carmen de la Bucuresti care sta cu noi o saptamana si ne-a scos din spital....
Nu am apucat sa citesc din urma decat pe fuga, dar va multumesc la toti pentru grijile facute si gandurile bune...
Acasa, am gasit pomul facut, care ne astepta de Craciun, dar oricum mare bucurie ne-a facut.. inca nu am apucat sa ne uitam la cadouri, dar este atat de bine in mansarda noastra..
Dar VOI mi-ati facut un cadou atat de frumos, prin toate gandurile bune... chiar ma bucur enorm ca va cunosc..
Eu ma simt mai bine, nu prea mai am lapte, dar tot nu ma las.. si incerc sa-i dau cat mai am....
Ameera vine pe la noi in vizita saptamana viitoare.. abia astept sa o cunosc.. iar pe restul, cat de curand posibil, mai ales daca ajung la Bucuresti,
Marce, esti o scumpa... m-ai sunat si m-ai incurajat.... si mi-a prins super bine...
Brenda, Gabi, Alex, Alma... va iubesc!!!!!!
Fug ca plange Luca de foameeeeeeeeeeeee.......are deja 3.800 dupa ce slabise la 3.000.... mare mancacios este :)Yagmur 39 + bebe Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yasmine spune:

Bine ai revenit acasa Yagmur, sa-ti traiasca Luca, si La Multi Ani!

>>Daruieste lumii un zambet shi toata lumea iti va zambi!<< Charlie Chaplin

Corinna, Andreas Noël, Yasmin Serena http://www.rhp.ro/Andreasn/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Yagmur, bine ai venit acasa!
Fetelor, io-s turbata rau de tot, a venit hartia de la judecatorie si e plina de porcarii. Adica divortul s-a dat sin culpa comuna (imi bag piciorul, cine-i de vina) insa vina mea e ca imi neglijez copiii Si culmea, nici macar martorii lui n-au zis asa ceva la proces, doar ca nu gatesc si imi trimit copiii la cantina. Pai asta inseamna neglijenta? Vizitele nu sunt asa cum le-am stabilit impreuna in fata judecatorului, ci cum a cerut el initial. Iar despre pensia alimentara mai bine nu zic nimic: 60+40 RON! Tare-mi miroase a spaga! Cum adica partile sunt de acord asupra unui lucru destul de important si nu apare in decizie???

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Gabi,cum Dumnezeu?
Ai vazut hirtia cu ochii tai?> Ia de fa contestatie,recurs,cum s-o numi,ca nu-i normal.....
Sint scrise in sictir si facute in bataie de joc,se joaca astia cu vietile oamenilor,intr-o veselie.

Yagmur,bine ai venit acasa! Sa-ti traiasca bebe si sa fiti sanatosi.Daca lapticul nu vrea sa vina,nu mai insista,ca io am crecut-o pe Diana cu Similac si era grasa si frumoasa de nu se poate.
Asteptam sa vii la Buc,sa va vedem.

Marce,merge mama si de 25,o prospatura zic eu ca nu strica din cind in cind,ca de expiraciuni om avea timp mai incolo.....

noi am fost in orasel cu fetele si ne-am intilnit cu inca 3 forumiste,a fost frumos,ca deh,afara-i primavara,nicidecum iarna,soare,frumos,am facut si poze cu bijuteria mea,o sa le punem cind ajung acasa.....




BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Brenda, n-am vazut hartia... insa mi-a citit mama la telefon. Deci era ca si vazuta Deci in 3 ianuarie am de mers si la avocat, bata-l vina de toate tribunalele si judecatori

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ameera spune:

Gabi, urata situatie... imi pare rau. Nu inteleg cum e posibil, daca ati fost de acord in fata judecatorului, cum se poate sa apara acum altceva in decizie??

Yagmur, bine ati venit acasa! Sa fiti sanatosi si sa va bucurati unul de altul! Luca e intr-adevar un mare mancacios, bravo lui... de la 3,000 la 3,800 in asa putin timp, super!

Poate nu mai apuc sa intru anul asta, asa ca va spun de pe acum LA MULTI ANI! Sper ca noul an sa va aduca numai bucurii si impliniri. Va pup cu drag pe toti!

Ameera si Sara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yagmur spune:

Am intrat sa va urez La Multi Ani! si multa bafta in 2007.
Acasa e bine, Luca e cuminte si acum are chef de vorba si de joaca... si de masaj... asa ca fug sa stau cu el...

Va pupicesc dulce si sper sa ne reauzim numai cu vesti bune si super bune.
Yagmur + bebe Luca

Mergi la inceput