Clipe din trairile sufletelor noastre...(14)

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

uite Brenda eu deja salivez... vreau sa vad pozeeeeee!!!!!!!!
Dar maine asa vei saliva si tu daca am sa povestesc cum a fost la piscina
Azi maaaare eveniment: am primit pensie alimentara de la iepuroi, retro pe 3 luni!

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns octav645 spune:

brenda,
Eu nu am mancat de 2 zile.Dorm in gara basarab.Azi mi-au confiscat gardienii banii cersiti si cartofii.
Iar tu faci poze la piftie !

Frumos iti sade !Mai e si lume saraca pe aici.
Astept sugestii si reclamatii !S-auzim :




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns R_MARCE spune:

...nu dorm...!

Am dormit de la 8 seara la 10 ...si acum sint fresh! Pina acum am calcat hainutze pt bebelina ...Intre timp mi s-a facut fomitza...nimic nou, nu? Aveam o conserva de fasole verde si am vrut sa o fac salata cu ulei si otet. Mmmmmmm...ce fericita eram! Numai k ...nu am apucat sa gust de doua ori ...k era asa plina de atze k in 2 minute am cedat nervos si ..am aruncat-o la gunoi! nu se putea minca...

Eiiii... vad k Brenda a iesit din greva..Bine ai venit inapoi! Acum sintem din nou o .

Octav, bine ai venit pe la noi! Iti dau un pont...muta-te in gara de nord, cica au conditii mult mai bune ...au reamenajat-o...

Fetelor si nu numai... Am o propunere! Sa vedeti ce mi-a trecut prin cap. Ce-ar fi sa stabilim o zi din saptamina, pt o intilnire a noastra, care sa ramine constanta. Locatia va fi preferabil, la cele care stau singure (fara parinti ...bunici..soacre...brrrr). Facem prin rotatie cu locatia. Gazda nu are nici o obligatie...cele care venim in vizita, putem pune citeva zeci de mii la un loc si luam niste suc...si uite asa stam si noi la o BIRFA MICA! (Eu stau singura..apropo...intr-o garso ..dar e suficient loc, zic eu). Poate asa ne vedem si noi mai des... Sa nu dati cu ..e doar o idee!

In alta ordine de idei..scurgeri nu mai sint, totul pare ok. Luni ma duc la dr ginecolog sa . Sper sa nu imi dea tratament dupa ureche. Din pacate, tre sa fac ceva si sa iau ceva, k ma apropii de momentul "X" si ar trebui sa fiu ok, sa nu favorizez aparitia unor complicatii.

Hai va pup si noapte buna ...cui poate dormi,


Marce 34+

www.dropshots.com/year.php?userid=216010&cdate=20051229&cimg=0" target="_blank">POOOOOZEEEEE 2005-2006


Vine bebelina mea, "nu-stiu-cum,k m-am razgindit"-Ioana!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns R_MARCE spune:

ahhh...si inca ceva...

GATA! Pe bebelina o va chema... (vezi mai jos!)





Marce 34+

www.dropshots.com/year.php?userid=216010&cdate=20051229&cimg=0" target="_blank">POOOOOZEEEEE 2005-2006


Vine bebelina mea, Lara-Ioana!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ameera spune:

Salutare!

Brenda, ce ma bucur ca ai revenit!!

Marce, eu salut initiativa cu intalnirea, mi se pare o idee faina. Acuma cand ai zis ca ai calcat hainute mi-am amintit ca am si eu cateva puse de-o parte pentru tine, daca le mai vrei. Fain numele bebelinei, chiar voiam sa-ti spun si eu ca dintre cele 3 variante Lara e cel mai deosebit. Kara parca suna prea dur, iar Sara e mai nou pe toate drumurile .

Noapte buna!



Ameera si Sara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yagmur spune:

Am dormit si eu de la 00 la 2. Luca crede ca e suficient... acum iarasi incerc sa-l calmez.... in ritmul asta poate reusesc sa dau jos toate kilele luate in sarcina si inca vreo 15 pe deasupra.... mi-ar placea!!!!
Brenda, ce am poftit la salata ta... si Marce, chiar si la fasolea ta atzoasa....
Vise placute!!!Yagmur - mami de Luca (19 decembrie 2006)
www.dropshots.com/Yagmur" target="_blank"> poze Luca varsta Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

'na ziua!

Nu va las in ceatza,va arat tot meniu'diseara,va promit....

Io ridic mina ca am ceva de spus: l-am invitat pe domnu' Octav sa vie in gasca noastra.Vad ca a onorat invitatia si imi pare bine ca se inmultesc barbatii aici,ca cica e bune grupurile mixte.
Cind o veni rindu' lui,ne stringem la el in gara Basarab,daca nu s-o muta la lux in Gara de Nord pina atunci.....
Deci,Octav,bine ai venit!

Mai subscrie cineva la ideea cu intilnelile? Io da,desi la mine sintem deja 5 in apartament(si Octav mai batea apropouri),dar daca nu va deranjeaza,o comitem si la mine.
Si io propun altceva,la intilneala sa comandam cite o pizza,ceva,ca sa nu fie nici un deranj pentru gazda,cred ca e mai bine.

Ma duc sa pregatesc ce mai am,ca,am uitat sa va spui,am fost si la munca azi,breeee.......


BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

BRENDA - Ce mancarici bune faci! Si ce prietena buna esti!Poate ca oamenii, in anumite momente nu s-ar mai simti singuri sau pesimisti, daca ar avea macar un prieten ca tine!

R_MARCE - I-ai ales fetei un nume deosebit si frumos! Super!

Cristina si Damiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

"Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Marce, imi place acest nume! E super!
Idee buna cu intalnirile , imi pare rau ca sunt departe:(((
Mama, ce partida de inot am tras azi!!! Am inotat si in locul vostru! Apa curata, aburinda, 35 de grade... suuuuper!

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Loooomeeeee,pe unde umblati?
Iaca,v-am adus bunatati,zau.....
Hai,adunarea......

noi acum am spart cheful,a fost cool de cool,s-a ris,s-a plins(deh,amintirile...),s-a dansat,s-a mincat.......uliuuuuu,da' ce s-a mincat.....

Adicatelea....iaca: am debutat cu salata boeuf,o bunatate de piftie,niste cirnaciori de casa facuti de sarbatorita, o minunatie de salata de vinete si zacusca facuta de subsemnata.....

Uliuuuuuuu,dupe o pauza de citeva ore,iaca am intrat puternic cu varza calita cu friptura si am asezonat o salata de muraturi cu snitele si piure.....

La toate astea am avut un vin bun,de Pietroasele,dar la urma am "spart" niste sticle vechi de 17 ani,de Muscat Ottonel.......

Ufffff......daca mi-au iesit toate pozele,sint tare......

BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput