Cirese de Mai-Iunie 2006 (34)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Diana79 spune:

Marry multa sanatate tzie si lui Robert.

Diana de Nicole Evelyn (13 Iunie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucis spune:

salutare! sper ca ati avut cu totii un Craciun minunat si, dupa cum a vazut in unele poze, chiar asa a fost. Imi pare tare rau sa aud vesti nu asa de bune de la diana si mary, darbine ca sunteti ok acum.
lyly, eu am facut un tort de zahar ars care a iesit f bun, ca si lemon meringue pie, de asemenea, m-a laudat toata lumea! friptura a fost ok, puiul italian asijderea, deci sunt f multumita ca nu mi-am pierdut aptitudinile culinare de cand cu bb! o sa ma uit si eu inca data la reteta lui krantz, chiar vreau sa il fac dfe revelion. si nu te mai necaji cu mancarea ca a fost cam sarata sau nesarata, cred ca a fost f buna, nu stii ca nu iese mereu cum ne-am planificat? important e ca s-au mancat!
amiss, exact cu salopeta rosie pe care o are petra in poze am imbracat-o si eu pe ilinca ieri la imparasit, zici ca ne-am vorbit... eu am luat-o de la cora, voi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiion spune:

quote:
Originally posted by marrycalu

Craciun fericit!
Si noi am avut o gramada de-a probleme,eu am fost internata in spital,m-am operat de apendicita,Robert a avut din nou diaree cu sange,acum e bine,are si un dintisor,la 7 luni avea 9100 kg.si 80 cm.
Marilena si Robert(2 mai 2006)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/marrycalu/my_photos?urlhint=actn,del%3as,1%3af,o


Sanatate multa!!!!! Daca te consoleaza cu ceva zi «merci» ca n-ai facut ca mine, aceeasi operatie insarcinata(25 sapt). Si ai grija de tine.Ca recuperarea nu e asa simpla. Ai avut o infectie in organism. Eu mi-am revenit mai repede dupa cezariana.....
Mihaela

www.dropshots.com/year.php?userid=183308&cdate=20060922&cimg=0" target="_blank">filme

http://mionita.photosite.com
Virsta Marc



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiion spune:

Diana79 sanatate la printesa!!!!
DianaR superba petrecere.....dar mosu cine era?
Nedamultumesc pt. raspuns. Cu carnea o sa fac cum zice doct. Mai astept putin. Oricum el sta prost cu digestia. Si doct m-a ascultat cand i-am spus ca plange noaptea de durere si cred ca de aia mi-a spus sa mai astept. Acum sa vad ce fac cu branza de vaci o cumpar sau o fac cu calciu lactic sau cu iaurt. Inca nu m-am hotarat.

Mihaela

www.dropshots.com/year.php?userid=183308&cdate=20060922&cimg=0" target="_blank">filme

http://mionita.photosite.com
Virsta Marc



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiion spune:

Si la noi ninge. In sfarsit. Deja sunt vreo25 cm. Dar nu am avut inca curajul sa scot sanuita.....

Ralucisnu inteleg ai gasit mancare pt. bebelusi cu peste?ca eu n-am vazut asa ceva pe aici.

www.dropshots.com/year.php?userid=183308&cdate=20060922&cimg=0" target="_blank">filme

http://mionita.photosite.com
Virsta Marc



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CamiM spune:

Buna dimineata ciresele!!
Revenim si noi dupa cateva zile de absenta.. am sarbatorit cel mai frumos Craciun .. primul cu gogoshica mica!!N-am avut zapada asa cum speram dar a venit mosul incarcat si mi-au iesit si cozonacii( e prima oara cand fac)!! Oricum Sofiei cel mai mult dintre toate cadourile i-au placut etichetele si ambalajul..fara comentarii!..

Cami & Sofia
poze Sofia



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CamiM spune:

La multi anisori pentru primele sase lunite Alexandru!!
La multi ani sanatosi si tuturor celor care poarta numele Stefan, Stefania!!

Cami & Sofia
poze Sofia



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CamiM spune:

quote:
Originally posted by amiss_zip

Si acum sa vin si eu cu o ghicitoare capcana!

Cine e rosu, mare si vine de Craciun?


ciclu.
...s-au dus zilele mele de huzur .


www.flickr.com/photos/ami_si_cip/" target="_blank">poze si filme

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=78768" target="_blank">povestea nasterii micutei Petra


A propos de asta mai e cineva care alapteaza si si nu a avut inca nici un ciclu?

Cami & Sofia
poze Sofia



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CamiM spune:

Lacra sa stii ca si eu am "gustat" un degetel de vin.. pai ce masa de Craciun era fara!!Nu cred ca e asa un dezastru..
hilizitul ciupicos si poate trimiteti si pe la noi macar doi trei fulgi

Diana79 ne pare rau ca ati trecut prin atatea problemute in ultima vreme. Sper ca de acum totul va merge bine si o sa aveti o vacanta.. de vis!!. Da pupici la printesica Nicole si speram sa fie bine in continuare.

Marry uite de la noi o si urari de multa sanatate atat pentru tine cat si pentru Robert!! Si felicitari pentru grasunel!!

Virgi ne bucuram ca ati petrecut frumos de Craciun si distractie frumoasa va uram de pe acum si de Revelion!!
Imi place regula coreenilor .. fara brazi naturali!! Si mie imi plac tare mult bradutii naturali dar de cativa ani noi facem de plastic..mai salvam macar cativa copacei de la taiere.

Daryana sa porti sanatoasa costumul si ..partieeeeeee!!!

DianaR ce petrecere frumoasa!! Si ce mos reusit si convingator!!Sa-ti fie de bine, imi place tare mult tunsoarea ta.. hmm ma mananca palmele!!Acus trec sarbatorile si poate trag si eu o tura la coafor.. mi-ai dat curaj!!

Cami & Sofia
poze Sofia



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucis spune:

fetelor, HELP! ilinca de luni seara tot face febra, arde toata, nu numai la frunte, ci si pe corp, i-am pus supozitor cu paracetamol si ii scade o perioada dupa care ii apare iar. partea proasta e ca nu mai gasesc termometrul nostru sa vad exact cat are, ca termometrul ei digital e o porcarie, arata aiurea si la ea, dar sila noi, ba 34,2 ba 35,7 deci aiurea. dr cred ca e in concediu si nu stiu ce sa fac, sa ma duc cu ea la spital? l-am trimis acum pe sot sa ia un termometru sa vad exact...

Mergi la inceput