Ai nostri ca brazii! - ianfeb2005 (36)LMA!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Shobo spune:

hehehe, de maine seara intram in vacanta pana pe 3 ian si noi! ,mare lucru in firma mea, nu prea dadea atatea libere, insa anul asta vad ca da :). in schimb la noi NIMIC de Craciun nici pt noi, nici pt copii; anul trecut a fost cate un bon de 1 mil pt angajat si unul pt copil.. aaa, era sa uit, azi am primit o punga cu niste bureti de vase, lavete si manusi menaj de parca ne-au zis LA SHMOTRU CU VOI! ... i le-am dat si eu pe toate bonei.. pe langa niste banuti si alte chestii..

maine sper sa luam bradutzul si noi, vrem unul mic si stufos de pus pe masuta in sufragerie. anul asta as vrea sa-l fac in 2 culori :)

crinuta si BDana, bafta la job!!!

Anda, v-am vazut, f frumos aranjat la Irina in pat.. va doresc acomodare rapida si usoara! si pe tati cat mai rpd alaturi de sarbatori!

pupici

Mamica lui Codrin din 21.02.2005
"Te iubesc nu doar pt. ceea ce esti, ci si pt. ceea ce sint atunci cind sint cu tine!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

La Multi Ani Bianca!


Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005)

Poze la http://pg.photos.yahoo.com/ph/seirimie/my_photos

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.point.ro/

Despre Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Am fost la Cora si am vazut pupitrul dar nu l-am luat deoarece eram doar un scaunel si masa fara nimic altceva, si zau ca mi se pare mult prea devreme. Doar n-o sa il pun la lectii la 2 ani. No way, vreau sa isi traiasca copilaria.



I-am luat un circuit de masina dar nu am baterii. In rest, haine urate si scumpe, sunt dezamagita.

Multumesc pentru urari, maine va spun precis.


Ma duc sa mananc ceva deoarece lesin pe aici.

Crinuta si Rayan

Fara Dumnezeu nimic nu e.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Poze de la serbare

Oana si Vladutz (2 ianuarie 2005)
Poze cu Vladutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:




LA MULTI ANI , RAYAN!
Sa cresti mare, sa fii cuminte si vesel ca pana acum, sa le aduci numai bucurii parintilor!
Crinuta, sa-ti traiasca flacaul, sa fie sanatos si sa dea Domnul sa realizezi tot ce ti-ai propus pt. el!


PS: Primaaaa!!!


Oana si Vladutz (2 ianuarie 2005)
Poze cu Vladutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amo2004 spune:

La Multi Ani, Rayan! Sa ai o viata frumoasa si implinita!


Mona si Mihai (13 ian. 2005)
The nicest thing about the future is that it comes one day at a time

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Shobo spune:

LMA, RAyan!!! sa cresti mare si sa ai o viata fericita!!

mie imi cam curge nasul de ceva zile, vad ca de aseara si lui Codrin.. sper ca nu i-am dat eu, in rest e vesel. nu m-as arunca sa-i dau paracetamol doar pt asta, insa ii curat nasucul cu pompa cu para. numai ca nu prea sta, insa il tinem ca n-am ce sa-i fac.. bona nu stie sa faca asta.

Bubu, ce frumos a fost!... am sa pun si eu uite niste poze de la tati de la firma cu Moshul. la voi a fost chiar mai frumos, cu picturi si Mosh cu Craciunita mai frumoshi, mai aranjati :)

pupici

Mamica lui Codrin din 21.02.2005
"Te iubesc nu doar pt. ceea ce esti, ci si pt. ceea ce sint atunci cind sint cu tine!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

M-au luat toate emotiile. Puiul meu, minunea mea are 2 anisori.

La multi ani papusa mea mica si scumpa.


Va multumesc pentru urari.

Ce pacat ca azi in loc sa stau cu el am de umblat. Asta e viata, grea, din ce in ce mai grea.


Shobo, vroiam sa iti spun ca ma bucur ca te muti mai aproape, conteaza enorm.

Bubu, ce serbare a fost aceea? L-am admirat si eu pe Vlad in poze.

Crinuta si Rayan

Fara Dumnezeu nimic nu e.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Nu stiu ce ma fac cu Rayan care de vreo saptamana se trezeste la 5:30. 6:00.
Chit ca nu ma trezesc si eu cu el la ora aia, nu conteaza, oricum il simt cand se trezeste si abia mai adorm.
I-am spus mamei sa il ignore cand se trezeste, dar nu merge, ca ii trage patura si ii spune gata, adica a dormit destul, exact cum imi facea mie in Saudi.

E adevarat ca si adoarme inainte de 21:00, dar totusi, de ce nu doarme macar pana la 20:00?

Crinuta si Rayan

Fara Dumnezeu nimic nu e.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amaya spune:

LA MULTI ANI, Rayan! Sa fii sanatos, frumos, vesel si sa ai parte de mult noroc in viata! Cum in momentul acesta tu esti barbatul casei si ai atins venerabila varsta de 2 anisori trebuie sa ai grija de mami si de buni asa ca ia fraiele barbate !

Crinuta, sa-ti traiasca minunea si sa te bucuri toata viata de el. Daca astazi vrei sa stai cu el atunci stai cu el. Lasa incolo totul si fa-ti placerea de a imparti aceasta zi minunata cu puiul tau.

Oana 32+ si nazdravanul Andrei (18.02.2005)

Comorile mele

Mergi la inceput