Ai nostri ca brazii! - ianfeb2005 (36)LMA!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

quote:
Originally posted by PatriciaArdeleanu

Crinuta, iti recomand cofetaria Alice, e la Pta Iancului, au niste torturi super bune si iti fac orice model vrei. au si site.

Patricia si Rebecca (05.02.05)









Cam ce preturi au?>

Crinuta si Rayan

Fara Dumnezeu nimic nu e.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Am primit inca o oferta de job.
Si maine am de umblat, sunt terminata.
E clar ca nu mai ajung sa fac nici un tort, deci tre sa comand.

Crinuta si Rayan

Fara Dumnezeu nimic nu e.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielai spune:

Patricia, si eu i-am facut havrix. Nu a avut nici un fel de reactie adversa. Trebuie facut rapel la 6 luni-1 an de la prima doza. Si ai grija sa ceri la farmacie Havrix pt copii (parca Havrix Junior ii zice), ca exista si pentru adulti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PatriciaArdeleanu spune:

Crinuta, uita-te aici http://www.cofetariaalice.ro/

Daniela, merci mult. cit costa doza? si cum se procedeaza, il cumperi si il tii la gheata, cit timp, etc. eu as vrea sa i=l fac imediat dupa craciun.


Patricia si Rebecca (05.02.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielai spune:

Patricia, daca mai tin bine minte am dat in jur de 700.000 pe el. Daca vrei intreb diseara la farmacie. L-am tinut in frigider (chiar l-am tinut o perioada mai lunga, ca tot nu apucam sa i-l fac).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PatriciaArdeleanu spune:

Daniela, merci, vroiam sa stiu aprox la ce suma sa ma astept. Lasa ca merg eu si i-l cumpar, dar oare se gaserste in orice farmacie??

Patricia si Rebecca (05.02.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielai spune:

Cred ca se gaseste...Daca nu uit, intreb pt orice eventualitate, ca oricum ma opresc la farmacie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PatriciaArdeleanu spune:

merci mult daniela.

Patricia si Rebecca (05.02.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielai spune:

Cu placere!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Buna fetelor!

Am reusit sa intru...am fost la serbare dimineata, Vlad a fost super cuminte, s-a tinut la BooBoo, locul de joaca din spatele Circului. F. frumos acolo, personalul f. amabil, Vlad s-a lasat pictat pe fata, acum e "ghigu"=tigru, a fost in extaz cand a venit Mosu', numai langa el a stat, ii zicea: mosu' pupe, mosu' batze! adica sa-l pupe si sa-l ia in brate, hi, hi. Dupa ce i-a venit randul si a stat la el in bratze, a dat noroc de cateva ori cu el, apoi la final, dupa ce a terminat cu toti copiii s-a mai dus o data la el si l-a pupat de 3 ori pe barba si iar a dat noroc. Cand s-a ridicat sa plece i-a facut pa si a zis " Mosu' peaca vici"= mosu' pleaca la servici. Va pun poze imediat sa-l vedeti! A primit o masina destul de maricica cu telecomanda si o punga cu bomboane de pom.


Ixxi si Crinuta, multumesc mult ca v-ati oferit sa-mi dati coloranti si poate ne vedem saptamana viitoare, ca eu nu stiu daca ajung la Wilton. Ma gandeam ca poate joia viitoare ne vedem la un suc, ce ziceti? Sunt super culorile voastre si cred ca imi trebuie putin de tot. Dar ce crema sa fac in care sa pun culorile si sa imbrac tortul?? In frisca o merge?

Ixxi, m-ai terminat cum canta Crisu! Super de tot! Bravo!

Crinuta, bafta la interviu!

Anda, v-am vazut pozele, e super patutul Irinei, ea e o scumpa, e dulce foc! Ma bucur ca s-a acomodat repede! Si tati ajunge la voi de sarbatori?

LA MULTI ANI, BIANCA MARIA! Sa cresti mare si sa fii sanatoasa!




Oana si Vladutz (2 ianuarie 2005)
Poze cu Vladutz

Mergi la inceput