Continuare -Metoda Simpto-Termica - partea a IVa

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anis spune:

Uffff, Crinuta..am vazut ca ai fost azi..pe la 10 si ceva aici...acum e 11....e....daca intram un pic mai devreme....

Helen...cum e cu temperatura?

Tia
....cand mai intri ..sa-mi scrii si mie cum e cu stimularea!

Ok fetelor, pana la urma l-am prins ieri pe dr..si chiar daca rezultatul analizelor din ziua 21-a nu erau gata...mi-a dat un tratament...de stimulare cu Clostylbegyt, cate o pilula..din ziua a 5-a pana in a 10....si normal ...iarasi monitorizare eco a ovulatiei....

Tia...parca tu ziceai..ca ar fi bine sa-ti faci o eco, in ziua a 5-a, inainte de a incepe sa aibe efect medicamentul, asa e??
O sa ma mai uit eu..o sa caut..as vrea sa stiu efectele medicamentului..sau a medicamentelor de stimulare...eu am vazut ca se vorbea ca uneori poate sa dea gres stimularea..iar o alta problema..ar fi ca te alegi cu chisturi..E adevarat?

Crinuta..poate saptamana asta care vine...sa ne vedem..

Pupici

Anis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Helen spune:

Crinuta, Anis, Tia, Oana_B, se pare ca sunt insarcinata...nu-mi vine sa cred dar a iesit testul POZITIV !

Helen

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anis spune:

HELEN.........VREAU SA-TI ZIC ....CA AM INCEPUT SA TREMUR DE FERICIRE..CAND AM VAZUT.....

NICI NU AM CUVINTE CAT MA BUCUR PENTRU TINE.....esti o super norocoasa....ai vazut ca nu a fost greu si lung drumul....si e bine..a venit ingerasul??

PUNE SAMPANIA LA RECE......se pare ca luna asta e luna gravidutelor..a 3-a.....

Stai sa-mi revin....

FELICITARI.....FELICITARI

aNIs

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anis spune:

HELEN......sa nu crezi ca scapi asa usor de noi...va trebui sa ne povestesti tot ce ai facut sau nu ai facut luna asta....CARE E RETETA?

O SA BEAU CEVA PENTRU TINE SI BEBELUS....CHIAR E O VESTE CARE ITI HRANESTE SUFLETUL!...

FELICITARI inca o data si sarcina usoara

AniS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Fetelor, nu stiu ce am, dar plang. Sunt la net cafe si nu ma pot stapani. E o emotie exrtraordinara. Atatea fete insarcinate in saptamana asta. Este minunat.
Va pup
Crinuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Helen draga, spune-mi si mie cum ai facut cu fertlitity chart ca eu nu pricep nimic. Cica mi-am facut cont, dar acum vreau sa-mi pun si eu temperatura acolo ca tine si nu stiu cum sa fac.
Ma poti ajuta?
Crinuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Anis, eu vad ca ai trimis mesaj dar nu apare nimic de la tine. Nu mai inteleg nimic.
Vreau sa-ti trimit graficul meu de temperatura pe luna asta sa iti cer parerea. Cum fac?
Crinuta

Mergi la inceput